GamuT DI 150 / integrovaný zesilovač

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět

Uživatelský avatar
NA
Příspěvky: 1392
Registrován: 11 čer 2008 12:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GamuT DI 150 / integrovaný zesilovač

Příspěvek od NA »

Je jisté, že ke zvuku se tady nemůže nikdo vyjádřit, tak alespoň já k tomu co vidím.
Z venku vypadá opravdu pěkně, zevnitř už je to o dost horší, ale to nemusí být vada pro zvukový výsledek. Ale nemohu nepodotknout, že i když má symetrické XLR vstupy je to v zásadě "oblbovačka" protože vstup vlastních obvodů zesilovače není symetrický. Cena se mi zdá trochu přetažená, nebo stanovená podle skvělého zvukového podání, to ale nemůžu posoudit....
Noble Audio - výroba a prodej

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: GamuT DI 150 / integrovaný zesilovač

Příspěvek od pasul »

NA-Tak nevím,ale asi blbě čtu nebo ty nevíš co to je symetrický vstup.Tenhle zesilovač má symetrický vstup a pokud je přiveden nesymetrický signál je převeden na symetrický.Stačí jeden OZ samozřejmě a nebo něco jako Borbelyho All Fet zapojení.Ve vnitř tohoto integráče jsou čtyři moduly.Tedy dva moduly na kanál a každý tento modul zpracovává opačnou polaritu signálu.Proto taky ten převod na symetriku na vstupu.Jinak by nebyl využit jeden z těchto modulů.Takže klasický můstkový zesilovač s nízkým napájecím napětím pro každý kanál.Něco jako používá Vincent.Šíleně vypadají parametry těch výstupních Fetů a výstupní proud tohoto zesilovače.Věřím i podle parametrů,že to může sakra hrát. *thumbs up*

Uživatelský avatar
NA
Příspěvky: 1392
Registrován: 11 čer 2008 12:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: GamuT DI 150 / integrovaný zesilovač

Příspěvek od NA »

to Pasul:
no já o zapojení nic nečet, stačil mi pohled dovnitř. Já měl za to, že symetrika vyžaduje čtyřpaketový poťák na řízení hlasitosti.
Noble Audio - výroba a prodej

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: GamuT DI 150 / integrovaný zesilovač

Příspěvek od pasul »

Může tam být za tím poťákem A/D převodník tím řízen nějaký přepínací obvod nebo i balík relé.Také jsem viděl řízenou poťákem pouze zpětnou vazbu symetrického obvodu.Jde použít více variant.Podle toho bych to neposuzoval.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host