Grundig V 11 Fine Arts

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 433
Registrován: 15 srp 2008 00:57
Kontaktovat uživatele:

Grundig V 11 Fine Arts

Příspěvek od Steve »

´Poté, co jsem si přečetl ódy na zesilovač Grundig V7000, přispívám taky svou trochou do mlýna. Mám zesilovač Grundig V 11 Fine Arts asi 10 let a spokojenost. Stál mě tehdy 6.500,- Kč a vybral jsem ho na základě testů,kde v té době převálcoval některé 2-3x dražší výrobky konkurence, takže jsem neváhal a myslím, že jsem udělal dobře.Kdo ho u mne ze známých slyšel, a má trochu uši, byl překvapen a valil oči,jak příjemně a dobře tenhle celkem levný zesilovač hraje.Navíc má výstup pro gramofon,což je pro mne důležité, protože mám fůry LP desek.Můžu říct, že poté, co jsem koupil highendové repro Aurum Cantus Melody M-103 (můj příspěvek v sekci Reprosoustavy) jsem teprve ocenil, jak spousta desek nádherně zní a co na nich ve skutečnosti vlastně všechno je a jak byly nahrány.Nemůžu si pomoct, ale např. LP Queen mi znějí mnohem lépe,opravdověji a přirozeněji než jejich remasterované CD verze! Zejména poslech LP Queen - Sheer Heart Attack, A Night At The Opera nebo Jazz opravdu bere dech a je to zážitek.Propojeno se kvalitním gramofonem AU/RA českého výrobce.Poměrně hodně muziky za málo peněz. Jestli ho někdo taky máte, nebo jste ho měli,napište,jak ho slyšíte vy.

Uživatelský avatar
agavel
Příspěvky: 769
Registrován: 25 dub 2008 16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Grundig V 11 Fine Arts

Příspěvek od agavel »

Fajn slyšet, že zahraje i moderní a zřejmě kvalitní reprosoustavou. Někdy je to o srovnání, když není, je člověk spokojen (neuraž se). Pokud je ale spokojen, tak je to hlavní!
Teď běžely na eBay za pár kaček patřičné FineArts CD přehrávače. K sobě to dobře vypadá. Já mám od značky jen tuner, tak se mi kvůli tomu nechce překopat sestavu :) ale dobře vypadá i hraje. A ten V7000 by snad za těch 2500 co se dá sehnat i s dopravou stálo za to vyzkoušet.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host