Luxman

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Pepan
Kontaktovat uživatele:

Luxman

Příspěvek od Pepan »

Zdravím všechny.
Máte někdo zkušenosti a dokážete poradit zda je dobrá koupě zesilovač Luxman 540 s repro Quadral MONTAN MK V vše za 150 tis.

daliborr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Luxman

Příspěvek od daliborr »

Neslyšel jsem sice tuhle sestavu , ale cena se mi zdá trochu více přemrštěná.Bedny nové stojí 113 000kč. Zesilovač se vyráběl v letech 1990-1994. Takžě za 19 let starý zesilovač dát 37 000kč je trochu moc. *thumbs down*

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

zvukově nevím. osobně bych to poslouchat nechtěl.
cenově spíše ne.

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

to lachim :

změnil bych to pořadí :

na prvním místě musí být - cenově absolutně šílené

Pepan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepan »

Obojí jak nové téměř nepoužité.Viděl jsem doklady o koupi z roku 1994 cena tehdy tohoto kompletu 215 tis.Zvukově se mi velmi líbí.Zesilovač zkoušeli i v jednom studiu a byli nadšeni a chtěli jej koupit.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

pepan
tak si to kup.
nebo si prozkoumej nickname "renown"

renown
mít tvé zkušenosti a znalosti, vyjadřoval bych se příměji :-)

daliborr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od daliborr »

Věřím,že to hraje výborně,ale 15let je dosti dlouhá doba . Dnes to hraje a zítra odejdou kondenzátory sice ne úplně ,ale pomalu a jistě. To teda po 15 letech moc neslevil.Viděl bych tu koupi tak na 100-120tis.

capouch
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capouch »

ač mám rád starý věci a nakupuju je, tak v tomhle případě bych tu cenu viděl asi bez tý jedničky, aby to byl dobrej kup, co na tom že to v 94 stálo přes dvě kila, je to patnáct let, a i kdyby to někde jen stálo zabalený tak pořád je to 15 let a to nezměníš.

Benda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benda »

Pepan píše:Obojí jak nové téměř nepoužité.Viděl jsem doklady o koupi z roku 1994 cena tehdy tohoto kompletu 215 tis.Zvukově se mi velmi líbí.Zesilovač zkoušeli i v jednom studiu a byli nadšeni a chtěli jej koupit.
Tak proč ho nekoupili v tom studiu, když je to tak super kauf?
Kdepak, cena je mimo normální nabídku.

Pepan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepan »

Cenu se mi nepodařilo snížit zato jsem k tomu dostal ještě CD Sony X779ES

Donuts
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Donuts »

To voe, tady se par mesicu stare veci prodavaji za pulku. Za tohle chtit vic nez tretinu puvodni ceny je slusnej vejvar.

Pepan: nehledas jeste neco? Taky bych ti neco prodal. :)

capouch
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capouch »

Pepan píše:Cenu se mi nepodařilo snížit zato jsem k tomu dostal ještě CD Sony X779ES
Si to teda jakou fakt koupil jo? To je jak když si koupim za mega auto a po 15ti letech za něj budu ctít 700t, stejnej nesmysl

Pepan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepan »

S tou koupí je to trochu složitější spíše šlo o snížení nevymahatelného dluhu zápočtem těchto komponent a ktomu ještě něco dalšího.

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol »

Pepan píše:S tou koupí je to trochu složitější spíše šlo o snížení nevymahatelného dluhu zápočtem těchto komponent a ktomu ještě něco dalšího.
Nepoznáme pozadie príbehu - ťažko hodnotiť. Niekedy je lepšie mať niečo ako nič. Hlavne aby si k aparatúre sadal s pocitom, že to stálo za to.
Predstav sa v samostatnom vlákne, pridaj fotky a uľaví sa Ti.*thumbs up*

agavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agavel »

Pepan píše:S tou koupí je to trochu složitější spíše šlo o snížení nevymahatelného dluhu zápočtem těchto komponent a ktomu ještě něco dalšího.
Tos měl napsat rovnou. Takhle je to jiná. Ale kdyby šlo o to, zda za tyto peníze, tak souhlasím s názorem, že Renown se držel hodně zpátky. Pokud tě to nebude žrát, tak se občas mrkni na eBay, za kolik chodí Luxmany této řady. Ty bedny nevím. Ale na druhou stranu by to nemuselo hrát vůbec marně, tak to už neřešit, když s tím nešlo nic dělat.
A těmi kondíky u takto starého stroje... Mám taky takovou vykopávku a pořád to hraje super. Tyhle stroje se dají docela dobře servisovat, když jsou dostupné náhradní díly. A kondíky by snad mělo jít sehnat, kdyby náhodou. Lidi hrají i na starší mašiny.

Odpovědět