NAD 352

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Uživatelský avatar
587sk
Příspěvky: 143
Registrován: 17 dub 2008 13:29
Kontaktovat uživatele:

Re: NAD 352

Příspěvek od 587sk »

Podľa mňa máš nejaký nepodarený kus,
pravdepodobne z toho obdobia, keď "šikmookí"
vylepšovali výrobu nejakými noname kondezátormi.
Vyššíe modely (272, 372) boli zákazníkom vymieňané,
lebo hrozilo ich vyhorenie, tie nižšie (352) nehoreli
a neboli stiahnuté, ale hrali na hovno.
Ale týkalo sa to len nejakej série, ja sám
mám 352 a hrá dobre, mám aj 340 a mal som 320,
takžie mám NAD už dosť dobre napočúvaný.
Zbav sa ho, nový CD ti nepomôže.

tombas
Příspěvky: 373
Registrován: 30 pro 2008 15:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: NAD 352

Příspěvek od tombas »

Daniel> zkus se domluvit s někým z okolí tvého bydliště, kdo má sestavu v podobné cenové kategorii a zkus jednoduše zapojit jeho zesík do tvé sestavy, případně jen CD player, a hned budeš vědět na čem jsi.
Pak můžeš řešit buďto výměnu zesíku nebo CD.
Odkud jsi? Nemáš to uvedeno v profilu.

Daniel
Příspěvky: 10
Registrován: 15 pro 2008 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: NAD 352

Příspěvek od Daniel »

tombas píše:Daniel> zkus se domluvit s někým z okolí tvého bydliště, kdo má sestavu v podobné cenové kategorii a zkus jednoduše zapojit jeho zesík do tvé sestavy, případně jen CD player, a hned budeš vědět na čem jsi.
Pak můžeš řešit buďto výměnu zesíku nebo CD.
Odkud jsi? Nemáš to uvedeno v profilu.
ahoj tombas,
tvoja rada sa mi zatiaľ najviac pozdáva zo všetkých obdržaných rád. Veď dilemu, či vymeniť zosík alebo prehrávač v mojej zostave je predsa možné vyriešiť aj takýmto jednoduchým spôsobom. Ozaj, aký stroj v cenove katagórii do 20 bývalých sk o ktorom vieš, že hrá fakt dobre by som mohol vyskúšať v takomto teste? Urobil by som najprv test z doporučeným zosilovačom, ktorý by hral v zostave namiesto môjho, a potom aj z doporučeným prehrávačom(tu som už nejaké tipy dostal Cambridge Audio Azur 340, Rotel RCD 06, Myryad MCD600 ako second hand, nejaký C.E.C.) Ešte netuším koho by som v mieste bydliska pod Tatrami oslovil, ale keďže pracujem v Bratislave, kde je tých možností omnoho viac, skúsim niečo vymyslieť.

tombas
Příspěvky: 373
Registrován: 30 pro 2008 15:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: NAD 352

Příspěvek od tombas »

Pokud jde o nějaké doporučené zesilovače, vůbec bych se nebál na zkoušku něčeho trochu dražšího a výkonnějšího, jako je výborný Pioneer A-A9-J, Advance Acoustic MAP305 II, Carat A57, Cambridge Audio 840A v2, prostě něco v trochu vyšší kategorii, než je zbytek tvého řetězce. Snadněji tak odhalíš problémové místo.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host