Reimyo CAT-777 + PAT-777

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
pasul
Kontaktovat uživatele:

Reimyo CAT-777 + PAT-777

Příspěvek od pasul »

WOJCIECH PACUŁA dostal do rukou tento preamp s koncovým zesilovačem.Jak jinak vše lampy. *2thumbsup* Nemalý výkon 7W na kanál jesně ukazuje na nutnost velmi citlivých reprosoustav(Jako např.WLM).Ale tady nevidím problém.Ono to stejně hraje nejlépe. :mrgreen: Takže kompletní test je zde:

http://www.highfidelity.pl/artykuly/081 ... t_pat.html

Jen bych dodal pro neznalé po Polski, že Pacula píše o zvuku, který ještě nikdy doma neměl.

Pro tu naši partu: Nebude to lepší než celá Nagra? *hura*

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

boxer

Re: Reimyo CAT-777 + PAT-777

Příspěvek od boxer »

Pasul

Jak je to tedy chlape s tebou?

Máš rád přesný,dynamický,co nejméně zkreslující zvuk a nebo tíhneš spíše k líbeznému,zmalovanému,hřejivému,teplému atd. zvuku lamp?

Tak trošku po čtení tvých hodnocení toho,co jsi kde fšude slyšel a viděl a (od čeho všeho máš klíče) *sunglases* ,jsem na rozpacích,kterýže to ten řetězec(i) vyhrál(y).

Nerýpu (i když to tak může vypadat).Fakt mě to zajímá.

Díky

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Reimyo, co hrály ve Varšavě byly opravdu skvělé. Tam snad ani neduhy elektronek nejsou patrné.
"Patlání" zvuku snad patří jen k laciným přístrojům.
A Pašule, nepodceňoval bych pořád Nagra Kudelski... :)

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Peer- Já a něco podceňovat? Nikdy. Akorát doufám, že si to Ivoš ještě rozmyslí. :mrgreen: Ale vážně. Vynechme teď vzhled. Když už tuhletu profi věc, tak to bude chtít komplet od Nagry a to je myslím opravdu mimo všech nás postižených. Pokud se to zabije nějakým Vincentem, tak to jsou podle mě vyhozené prachy. Takže to nevidím tak jednoduše. Samozřejmě je to o možnostech každého hifisty. A to nejdůležitější na závěr-pořádné budky. Vhodný partner bude sakra vysoko. Ale to ti určitě nemusím říkat.

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Jasně, máš pravdu. Zase ty prachy... :)

Odpovědět