Sony TA-AX35 - Jaké repro k němu a tipy

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Adik
Příspěvky: 18
Registrován: 20 kvě 2019 22:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Sony TA-AX35 - Jaké repro k němu a tipy

Příspěvek od Adik »

Zdravím,
Dostal se mi pod ruku zesilivac sony ta-ax 35 (integrovany zesilovac) s equalizerem. Nevim jake repro utahne, protoze je psano ze ma output 30W na channel. Mám na dosah reproduktory sony tripasma sony ss-e410 s vykonem 120w, pujdou tyto dva k sobě? Poradte prosim, a kdyby mel nekdo tip k danemu zesilovaci nebo reprakum napiste:)

Predem dekuji,
Adam

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony TA-AX35 - Jaké repro k němu a tipy

Příspěvek od Lemon »

K sobě to půjde. Poslechni a uvidíš zda ti zvuk bude vyhovovat. Ten zesilovač má 8 Ohmů. Takže máš omezený výběr na reproduktory také 8 Ohmů. 4 Ohmový bedny na něj nemůžeš připojovat. Ty repro Sony mají sice výkonovou rezervu, ale to není na škodu. Citlivost mají 89 - 90 dB takže by je ten zesák měl zvládnout.

Adik
Příspěvky: 18
Registrován: 20 kvě 2019 22:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sony TA-AX35 - Jaké repro k němu a tipy

Příspěvek od Adik »

Děkuji, vyzkouším.

Uživatelský avatar
lechos
Příspěvky: 5439
Registrován: 09 pro 2008 08:34
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sony TA-AX35 - Jaké repro k němu a tipy

Příspěvek od lechos »

bedýnky Sony SS-E410 ? 120W/ch je marketingovej kec a zbožné přání výrobce (u japanů velmi časté) vůbec neber vážně, k zesíku si sednou jak prdel na nočník zde je podstatná impedance ! a mírná výkonová rezerva je víc než žádoucí takže v poho

Uživatelský avatar
Leony5
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 bře 2014 19:55
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sony TA-AX35 - Jaké repro k němu a tipy

Příspěvek od Leony5 »

120 W není podle mě výkon ale maximální zatížení. Něco jiného je to u aktivních reprosoustav.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti