Sroll LYRIC

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 876
Registrován: 26 dub 2008 20:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od Tony »

Na otestovanie kvalitneho zosilnovaca je potrebna kvalitna aparatura s vysokym rozlisenim...

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od TomasT »

Fakt ?? Jako treba co -)

boxer

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od boxer »

Třeba.

Obrázek

Uživatelský avatar
daliborr
Příspěvky: 651
Registrován: 25 dub 2008 21:21
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od daliborr »

Tak jsem se konečně dostal k počítači. Přesně jak jsem doufal že to dopadne. Hellboy to vystihl v jiném vláknu , zkusil jsem trochu rýpnout a udělat srandu a ejhle ono to zasáhlo hned ty borce kteří jsou trochu ,neli moc zaujatí na některé členy. Asi toto fórum je o nich. Mě je jedno kolik stojí ten či onen zesilovač, stejně 99% lidí na tomto fóru slyší hovno tak jak já. Přeji výrobci ,aby prodal co nejvíce těchto zesilovačů.Nezávidím tomu muži vůbec nic.A jestli strávil hodně hodin na vývoji a na prototypech tak ho lituji ,protože to nikdo neocení a mohl klidně volný čas strávit na jiném místě s manželkou ,nebo se psem a nebo s dobrým jídlem a kořalkou. Přejí výrobci tohoto zesilovače aby se prodával ne po kusech ,ale po desítkách kusů. A rýpalové viz předešlé výblitky spojte se. *headbang*

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od TomasT »

LOL. Boxere, kam se to cpes ? -)))) Ja ti nevim,mne dynaudio moc k srdci neprirostlo.

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od PMA »

daliborr: Ale to jsou nesmysly. Pokud nevíš, o čem je řeč, tak piš s dalšími podobnými borci na fóra o plastových PC bedničkách, nebo na Napoleonkovo fórum o NADech. Nevím, proč se pak obtěžujete na hifi, ev. highend fórum, když nevíte, o co jde. To je neštěstí otevřenosti internetu, že všichni kecají do všeho.
Pavel Macura Audio

Uživatelský avatar
daliborr
Příspěvky: 651
Registrován: 25 dub 2008 21:21
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od daliborr »

PMA , co píšeš je opravdu obrázek tvého ega. " jsem konstruktér a kdo je víc" .Nikdo tomu nerozumí jak já. Ty jsi sestrojil hromadu hifi komponentů, já ne. Máš doma hifi ,elitu ,já ne. Nad nenávidím už jenom vzhledem a to si klidně najdi na jiných stránkách hifi názorů. A o plastových bedničkách nebudu diskutovat. Internet je krásná věc a kecám jenom do toho čemu rozumím.

boxer

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od boxer »

Aha,tak to jo.

boxer

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od boxer »

TomasT

Necpu se nikam,jen jsem se snažil *thumbs up* Tonymu pomoct,aby to nevypadalo,že si hájí jen to jedno = svoje. :D

Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 876
Registrován: 26 dub 2008 20:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od Tony »

Boxer, ďakujem za podporu *thumbs up*, si kamarát a vážim si to :)

durgo
Příspěvky: 170
Registrován: 18 dub 2008 17:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od durgo »

Sroll sa mi najviac páčil na výstave v Prahe asi pred dvomi rokmi s repro čo vypadali ako rozkrojená hruška, názov neviem. To bolo úplne super.
Tento rok sa mi to naopak na výstave nepáčilo vôbec, veľmi zlá miestnosť, sklo za bedňami a repro v mojich ušiach nebolo vhodne zvolené.
Na BP sa mi sroll pčil vždy *thumbs up*
No ale ...

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od TomasT »

TomasT píše:LOL. Boxere, kam se to cpes ? -)))) Ja ti nevim,mne dynaudio moc k srdci neprirostlo.
Doufam ze to s tim cpanim vsichni pobrali jako mirne postouchnuti v legraci. Protoze presne tak jsem to myslel. *jupi*

enregistree

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od enregistree »

…rozkrojena hruska – nebo zena v ocekavani z profilu – pravdepodobne se jednalo o Essence Pear.
--
L_u_k_a_s
durgo píše:Sroll sa mi najviac páčil na výstave v Prahe asi pred dvomi rokmi s repro čo vypadali ako rozkrojená hruška, názov neviem. To bolo úplne super.

boxer

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od boxer »

Doufam ze to s tim cpanim vsichni pobrali jako mirne postouchnuti v legraci.

Jasně. Všichni kromě mne. :mrgreen:

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od TomasT »

Jeste ze tak *2thumbsup* *2thumbsup* *2thumbsup* *hura*

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host