Sroll Rhythm

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Kokoudelka
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll Rhythm

Příspěvek od Kokoudelka »

V neděli se to samé odehrálo u mne...a výsledek - naprosto stejná spokojenost, potvrzuji výše popsané do posledního puntíku. *thumbs up*
Sestava: Linn Reneww DS,Furutech Flux, Sroll, XLO Signature 3, B&W 800 Nautilus

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... 24&t=16549

Jeste chvili a ten zesik bude za velmi dobry peniz. :D
Nebo mozna uz je teda..
Jenom nechapu proc to ten pan prodava se ztratou a chce se brzy vratit.. Nebylo by vyhodnejsi si vzit na auto uver? 8-)

sekal

Příspěvek od sekal »

Ty bedny v tom inzerátu jsou neskutečně předražené. Na stejném serveru jsou aktuálně nabízeny nejvyšší modely od Revelu za podstatně nižší ceny.

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko »

zkus si přečíst recenzi, z těch beden oproti nákupu zbyl jen obal s reproduktory ...

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

sekal píše:Ty bedny v tom inzerátu jsou neskutečně předražené. Na stejném serveru jsou aktuálně nabízeny nejvyšší modely od Revelu za podstatně nižší ceny.
Slyšel jsi je?
Já ano a takový zvuk je za takové peníze víc než ok... ;-).

sekal

Příspěvek od sekal »

Trvám na tom, co jsem napsal. A p. Šroll pro mě není příkladem seriózního konstruktéra (a obchodníka). Nic bych si od něj nekoupil, už z principu.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Tedy neslyšel ;-). A v tom, co píšeš, máš samozřejmě pravdu - na hifionline se teď prodává papírově vyšší model (srovnáme-li původní verze) za méně peněz.

Dívám se na to pohledem zvuk vs cena, ne zkrz nějaké syntetické osobní anymozity. V tom poměru je Sroll nedostižný. Stejný charakter zvuku, byť ještě dotaženější, jsem zatím z toho všeho slyšel na jediné sestavě: Soulution + Giya G1, která je ale cenově naprosto jinde.

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

Vytuněné Revel Perf. 208 za 350tis (nové stojí 150tis) nebo top model Revel Salon2 za 200-230tis (nové za 700tis) tak to bych rád slyšel vedle sebe na porovnání. Pořád je prostor 120-150tis pro případný tunning těch Salon2 pokud by to ještě byla možnost na případné zlepšení.

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko »

Sekal : hlavně že se motáš do vlákna o jeho výrobcích ... p.s. kupuješ hifi komponenty podle sympatie k výrobci nebo podle jejich zvuku ?

Machalík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machalík »

Sekal nekupuje nic :) Jen kibicuje.

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos »

Aj keby boli Revel 208 ako kolvek vytunene na top model Salon2 nemaju. Revel 208 je 3- pasmo a Salon2 4- pasmo a navyse maju o triedu lepsie menice, porovnavat titanium a Aluminum...a myslite, ze velkost bedni (resp. vnutorny objem), vaha, pocet menicov nemaju ziadny vplyv... ;)

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Vzdyt i v te recenzi pise, ze mohl LS vybrat lepsi bedny pro tuning. Tak asi nejake rezervy mit budou..

sekal

Příspěvek od sekal »

lubos : Přesně tak. Salon2 jsou úplně jiný level i z hlediska provedení ozvučnic. To je také třeba vzít v úvahu.

Á propos, pokud jde o Šrolla, jsem přesvědčen, že se v soukromí musí neskutečně bavit, jak snadno se mu daří oblbnout naivní a prostomyslná trdla typu Machalíka a další jemu podobné. Já se ostatně nad tím bavím taky, a to docela dobře.:lol:

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR »

sekal píše: Á propos, pokud jde o Šrolla, jsem přesvědčen, že se v soukromí musí neskutečně bavit, jak snadno se mu daří oblbnout naivní a prostomyslná trdla typu Machalíka a další jemu podobné. Já se ostatně nad tím bavím taky, a to docela dobře.:lol:
už keď sme v tomto vlákne, mohol by si svoje tvrdenia, prosím, niečim podložiť?

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

sekal:
Čím konkrétně Sroll lidi údajně oblbuje?

Odpovědět