Sroll Rhythm

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll Rhythm

Příspěvek od kychtax »

Odare, velmi zajimavy nazor. S temi resamplery s tebou naprosty souhlas. Kdyz srovnavam Foobar a HQPlayer, je to dost zasadne slyset. Jine zmeny spise blizici se k nule nebo 0 *thumbs up*

bartoli
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bartoli »

NA píše:Laik přirozeně nepřijímá fakt, že změna na konci audio pásma přinese pro ucho-mozek změnu na druhém konci. Absence praxe a moudrost přivodí rozhlašování bludů které se mohou tvářit rozumě. Bez praxe člověk neumí věci správně vyhodnocovat a bez moudrosti ho nenapadne si své teoretické domněnky nechat pro sebe.
Jo jo, ty o tom jak basy a zesilovac koreluje s merenim a poslechem vis nejlip, hlavne v modalni oblasti cimry s hory doly rezonancemi cimry +- 20dB.

Ty jsi ten odbornik co to zna, pan NA to vse zna a neboji se zeptat *taktone*

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars »

No podle hlasování by ten zesilovač mohl být docela slušný *2thumbsup*

http://www.audio-video-show.cz/novinky

6.4.2017 | Výsledky
Vážení návštěvníci a příznivci dobrého zvuku a obrazu,
další ročník Audio Video Show Praha je za námi a my bychom vám všem rádi poděkovali za podporu i za účast! A nyní krátký přehled výsledků hlasování:

NEJLEPŠÍ EXPOZICE
1) EUROSTAR OSTRAVA
2) XAVIAN
3) SOUNDSTYLE
4) SROLL
5) TYKON
6) AQ
7) PERFECT SOUND GROUP
8) E.P. AUDIO
9) VIENNA PHYSIX
10) ALTEI (kino)

NEJLEPŠÍ ZVUK
1) XAVIAN / Xavian
2) EUROSTAR OSTRAVA / Bowers&Wilkins
3) SROLL / Sroll
4) E.P. AUDIO / McIntosh
5) FINALE AUDIO / Franco Serblin
6) AUDIO-VISUAL TECHNOLOGY / RIHA
7) HORN / Dali
8) VIENNA PHYSIX / Vienna Physix
9) RD ACOUSTIC / RD Acoustic
10) HI-END BOUTIQUE / Kii Audio

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 »

Nic ve zlém, ale když ubereš, tak uděláš firmě Sroll větší službu. Tahle už vypadáš jako placený agent. Ať už přímo nebo pomocí slev na výrobky :(

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR »

Jarda69 píše:Nic ve zlém, ale když ubereš, tak uděláš firmě Sroll větší službu. Tahle už vypadáš jako placený agent. Ať už přímo nebo pomocí slev na výrobky :(
to ho ešte niekto číta? :D

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 »

Já mám jenom obavu, aby to nedopadlo jako s VOBA/C4You. Ten měl taky dobrý věci, ale s reklamou to trochu přeháněl a lidi to později spíš už sralo :roll:

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars »

no jo, mě zase přijde, že někteří zde píšou zase jako placení agenti konkurence a proto je všechno jiné špatné, prasácky vyrobené, nemůže to hrát, nemůže to chladit, bez grafů nefunkční, nepodložené, bez měření.

Tak se mějte hezky a hlavně buďte spokojeni. Já jen chtěl přidat trochu ze svého poslechu *sunglases*

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR »

sonofstars píše:no jo, mě zase přijde, že někteří zde píšou zase jako placení agenti konkurence a proto je všechno jiné špatné, prasácky vyrobené, nemůže to hrát, nemůže to chladit, bez grafů nefunkční, nepodložené, bez měření.

Tak se mějte hezky a hlavně buďte spokojeni. Já jen chtěl přidat trochu ze svého poslechu *sunglases*
ani by mi nenapadlo písať explicitne, že je niečo na Srolle zlé, skôr ide o váš spôsob vyjadrovania, ktorý by mohol byť menej expresívny, lebo naozaj skôr robí medvediu službu. Sme predsa dospelí ľudia, tak sa neurážajme a neodchádzajme ako deti z futbalového ihriska, ktoré si nik nevybral do tímu...

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 »

Výhoda je, že je to firma u nás a komunikuje. Ohledně chlazení, nebo použití plochého kabelu, bylo vše vysvětleno a to je fajn. I když by to četl nějaký netechnik, tak z toho může mít dobrý pocit, že konstruktér umí vysvětlit, proč to tak má. To mi přijde naprosto super přístup.
Piš dál, piš jak ti to hraje. Když to doplníš alespoň náznakem, proč to tak je, tak není skoro nic lepšího, na forum tohoto typu.
Pokud je výrobce ochotný vysvětlit čím je lepší než konkurence, nedej bože to doplní i měřením, tak asi lepší reklamu nevymyslí.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Známý si pořídil zesilovač Luxman L-507Ux a ze zvědavosti že ho přiveze ke mně na porovnání s mým
Sroll Rhythm.
Krom zvukových testů a porovnávání při vývoji mých filtračních jednotek a kabeláže se již nezabývám nějakým vyhledáváním a testováním přístrojů abych si pomohl k lepšímu výsledku, protože jsem spokojen s tím co mám. Tuto nabídnutou možnost jsem neodmítl, už proto, že o to měl on sám zájem. Provedl jsem přesné srovnání hlasitostí obou zesilovačů a provedli jsme poslech Rhytmu, pak 507 a následně pro kontrolu nabytých pocitů jsme ještě poslechli můj zesilovač. Nevěděl jsem dopředu co mohu očekávat, se značkou Luxman jsem doposud neměl žádnou přímou praktickou zkušenost, a nejsem už dlouho aktivním čtenářem audio periodik a testů novinek. Zvuk reprodukovaný přes tohoto krasavce, (Srolluv zesilovač je taková popelka), zněl nekonfliktně, netahal za uši, rozhodně neměl nepříjemné výšky ani dominantní či jinak nápadné basy. Zkrátka nic nevyčnívalo a nepoutalo na sebe nepříjemně pozornost. Rychle jsem si uvědomil, že zvuk je takový relaxovaný a nějak nevýrazný. Po přehození na Rhythm se najednou dostavil kontrast, plasticita, rytmus a rozlišení. Basa pěkně pulzovala, zpěv byl naléhavější a barevnější, bylo znát lépe rozdíl jednotlivých nahrávek. Jak hodně velký rozdíl to byl, jak tento aspekt podchytit objektivně? Rozhodně nebyl v nuancích a byl velmi dobře patrný, včetně toho, že jde o zvuk lepší, ne jen jiný.
Soukromý závěr jsem si z toho udělal, že Luxman není ve své ceně (shodné s Rhytmem) zesilovač špatný, ale naopak Srollův je na svou cenovou hladinu zvukově mimořádný.
Majitel Luxmanu není audiofil a je rocker, takže s výsledku, který slyšel stejně jako já nebyl vyloženě smutný, pro jeho sbírku muziky je vhodnější milosrdnější zprůměrování, může použít korekce basů a výšek, a také se rád kochá propracovaným panelem tohoto Japonce.
Já se za audiofila naopak považuji a pro svou práci a prezentaci mých výrobků je pro mě zesilovač v věrnějším, prokreslenějším a transparentnějším podáním dobrým pracovním nástrojem a u poslechu muziky mi přinese lépe emoce na dobrých nahrávkách.
Noble Audio - výroba a prodej

FS
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od FS »

..nechávám prostor úvahám,
vyhledávám optimální tón,
kterým bych oba dva jednak pohanil,
přitom abych nikoho slovem nezranil..
@NA: Pěkně jsi z toho vybruslil *2thumbsup*

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Nerozumím moc těm citacím, od kud jsou a jak si je správně vyložit, ale napsal jsem jak to je.
Jeden vyloženě nadchne zvukem, druhý designem a výbavou.
Noble Audio - výroba a prodej

zabiny007

Příspěvek od zabiny007 »

"Jarmila, vždycky mi radila..." :-)

stereokulich
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stereokulich »

Musím konstatovat, že Rhytm s dobrým zdrojem a bednami opravdu dovede zahrát.
Myslím, že po zkoušce zdroje MSB Analog DAC na VIVID B1 mám k tomuto zesilovači větší obdiv.

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon »

Dík za sdílenou zkušenost.....za sebe můžu říct že další hledání líp hrajícího zesilovače v podobné ceně jsem už taky - asi na dlouho - vzdal,co se týká vzhledu taky bych se radši koukal na namodralé, nazelenalé VU metry,ale zatím snad dobře slyším, takže je u mě hlavní zvuk... Ke zdrojům zvuku- měl jsem/mám CDP se Sirius3,CA DaMagic Plus, Pioneer N50 se Sirius3,s Lynxem, samotný Lynx, teď Epos ,a CD nyni hraju na Oppo 205,s každým zdrojem hraje jinak-je na vkusu každého vojáka co se mu líbí,(kdyby byl DaMagic konečná tak by ten seznam byl kratší :D ) je fakt že slabší výkon je nutné kompenzovat hledáním vyrovnaných citlivějších beden,ale výsledek stojí za to, nabídka ojetých Srollu v bazarech mluví sama za sebe

Odpovědět