Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 1745
Registrován: 08 úno 2011 13:06
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od PavelDosko »

marvinnrv nic ve lem, ale jiz jsi za tech 8 tydnu co se tu motame dokola nejaky zesik zkusil ? takhle to bude fakt motani se v kole ...

Uživatelský avatar
Leony5
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 bře 2014 19:55
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od Leony5 »

Mám SV 237 MK co tě zajímá?

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od BVa »

bacil2 píše:
09 led 2019 13:38
BVa: čím viac a pomalšie to čítam, tým viac mi na povrch vyskakuje len jedno heslo: demagógia
Keď myslíš..Ja zase vidím ignorovanie elementárnych technických faktov z tvojej strany a vieru v nadprirodzené "všemocné ucho". *thumbs down*

tujatuja
Příspěvky: 640
Registrován: 07 črc 2011 22:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od tujatuja »

BVa: Pokoušet se o osvětu mezi zdejšími hifipošuky je zcela marná námaha!


Uživatelský avatar
Jiri
Příspěvky: 1000
Registrován: 12 říj 2008 22:36
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od Jiri »

BVa píše:
09 led 2019 15:32

Keď myslíš..Ja zase vidím ignorovanie elementárnych technických faktov z tvojej strany a vieru v nadprirodzené "všemocné ucho". *thumbs down*
Já bych vytrénované ucho nepodceňoval.
Samozřejmě pokud někdo nerozliší sluchem různě měřící zesilovače tak už mu nezbývá nic jiného než se dohadovat nad grafama z webu bez potřeby poslechového ověření. Téma o tom, co je a není slyšet podle měření je opravdu komplexní.

Uživatelský avatar
bacil2
Příspěvky: 1053
Registrován: 16 zář 2016 11:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od bacil2 »

BVa píše:
09 led 2019 15:32
bacil2 píše:
09 led 2019 13:38
BVa: čím viac a pomalšie to čítam, tým viac mi na povrch vyskakuje len jedno heslo: demagógia
Keď myslíš..Ja zase vidím ignorovanie elementárnych technických faktov z tvojej strany a vieru v nadprirodzené "všemocné ucho". *thumbs down*
Žiadne "všemocné ucho" sem neťahaj - to je len ďalší Tvoj povestný cimrmanovský úkrok bokom!
Problém je v tom, že elementárne technické fakty sa tu snažíš účelovo prekrucovať Ty ... a je tu dosť rektálnych alpinistov, ktorí Ti pri tom nadšene pritakávajú
*jupi*

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od PítrsPraha »

PavelDosko píše:
09 led 2019 10:14
inovacni smrsti v Trnave se JC nevyrovna, to da rozum
Asi tak :-).
BVa navíc ani neudržel kontext diskuse o hmotnosti monobloků a místo toho, aby Johnu Curlovi na nějakém svém dokončeném výrobku ukázal, že Curlův 30kg 400W celosvětově hojně prodávaný a dobře hodnocený A-A/B monoblok je nesmysl, zahalucinoval na téma preamp a neomylnost.... Ukázaná platí, ne plácnutí do vody "šlo by to" bez reálného výsledku.

marvinnrv
Příspěvky: 438
Registrován: 29 lis 2018 10:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od marvinnrv »

Pavlíku, neslyšel ... a víš proč? protože tu v blízkosti nemám bohužel půjčovnu zesilovačů. Kdybych jí tu totiž měl, tak sem tu nemusel ani zakládat toto vlákno a pěkně si vyzkoušel všechny kousky které mě zajímají na vlastní ouška.

Pár rad jaký by to ten zesilovač mohl v případě být jsem obdržel, tak další otázky už pokládat nebudu, některé členy to unavuje.

Díky všem za příklady, kam nasměrovat pohled a zbytku zde přeji pestré dohadování se nad monobloky... ;)

marvinnrv
Příspěvky: 438
Registrován: 29 lis 2018 10:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od marvinnrv »

Leony5 píše:
09 led 2019 14:08
Mám SV 237 MK co tě zajímá?
Vidím že jseš z Mostu, máme to k sobě cca. 45km, chtělo by se ti někdy vzít ten kousek a přijet za mnou? Já bych si poslechl Vincenta, ty zase Montany. Kavička je samozřejmost a jako poděkování bys obdržel i něco dobrého na večerní popíjení...

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od PítrsPraha »

marvinnrv píše:
09 led 2019 18:19
Díky všem za příklady, kam nasměrovat pohled a zbytku zde přeji pestré dohadování se nad monobloky... ;)
Promiň za *offtopic* , ale osvěty není nidkdy dost ;) .

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od BVa »

bacil2
Tak OK, povedz čo je "účelovo prekrútené" v tomto :
"Je to tak, hlavne pri nesymetrickom prepojení je dobré, aby bol signálový kábel čo najkratší z dóvodu zemných prúdov, ktoré zhoršujú odstup rušení. Navyše budú potrebné dlhšie sieťovè káble, čo je v niektorých "prípadoch" dost drahá záležitosť. Monobloky okrem šance na menšie presluchy nemajú žiadne reálne výhody"
A prosím fakty, nie pocity a povery.

2 Pitrs Praha
Inovácie pre inovácie nemusím, hlavne tie typu"dáme 10 mm panel a drahú krabicu". To na teba ev.identne platí. Robím inovácie s vplyvom na zvuk, nie na oko. Ak chceš "ukázanú", tak si pozri merania..ak ich ovšem dokážeš pochopiť.. A tie "halucinácie" o chybe si nájdi na diyaudio.. JC je tam už na smiech aj ľuďom ako Scott Wurcer a iným autoritám. Veľakrát tam ukázal dosť chabé znalosti.

Uživatelský avatar
Leony5
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 bře 2014 19:55
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od Leony5 »

Nejdříve bys mohl poslechnout u mě a pak se domluvíme *thumbs up*

marvinnrv
Příspěvky: 438
Registrován: 29 lis 2018 10:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od marvinnrv »

To je samozřejmě také možnost, asi se ti nechce ho odpojovat od apára a vozit ho po světě co? Máš tam možnost streamu ze Spotify, že bych si poslechl i něco co mám naposloucháno, ikdyž ve tvé místnosti a připojených repro to bude vše jen přibližně...

Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 1745
Registrován: 08 úno 2011 13:06
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od PavelDosko »

chtel jsi rady, dostals je, predstava ze to vykoumas u klavesnice je plana a uz jsem ti psal - vyber si neco z nabidek, vezmi penize, sedni do auta, oproti zaloze si zesik pujc a doma vyzkousej - co je na tom tak sloziteho ?

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti