Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
marvinnrv
Příspěvky: 438
Registrován: 29 lis 2018 10:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od marvinnrv »

Nemám čas jezdit po cele ČR a vyzvedávat si někde na zápujčku zesilovače. Krom toho už vidím tu ochotu českého prodejce, že nadšeně bude na test půjčovat zesilovač ... i kdyby za plnou cenu. Tomu přeci sám nevěříš, asi se nějaká vyjímka najde, určitě to ale nebude pravidlem.

Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 1745
Registrován: 08 úno 2011 13:06
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od PavelDosko »

no, tak si to nejak vyres, kdyz na rady a zkusenosti nedas, sbohem. Ty neco chces, ty do toho musis investovat cas a energii, ne nekdo jiny

marvinnrv
Příspěvky: 438
Registrován: 29 lis 2018 10:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od marvinnrv »

Pavle neser!! Delas jak kdybys ty zesilovace mel svazet ke me domu zrovna ty.

Za rady jsem podekoval, tak to neprekrucuj!!
Naposledy upravil(a) marvinnrv dne 09 led 2019 20:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 1745
Registrován: 08 úno 2011 13:06
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od PavelDosko »

se vzpamatuj, me jen nebavi psat dokola nekomu kdo hleda vymluvy proc to nejde a nejsi prvni kdo kdy kupoval zesilovac

marvinnrv
Příspěvky: 438
Registrován: 29 lis 2018 10:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od marvinnrv »

Bavit te to nemusi, protoze te tu nikdo nenuti mi neco radit. Hele ty vis prd co ja vsechno delam a proc nemam casu nazbyt... mej se


Uživatelský avatar
Leony5
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 bře 2014 19:55
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od Leony5 »

U mě je možnost hrát z CD či PC což je v popisu sestavy tudíž i spotify. Reprosoustavu mám bych řekl o fous náročnější na výkon zesilovače než ty, tak že si obrazně lze udělat názor co Vincent SV 237MK zvládne. Záleží jen na tobě, rád pomohu.

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od PítrsPraha »

marvinnrv píše:
09 led 2019 20:20
Nemám čas jezdit po cele ČR a vyzvedávat si někde na zápujčku zesilovače. Krom toho už vidím tu ochotu českého prodejce, že nadšeně bude na test půjčovat zesilovač ... i kdyby za plnou cenu. Tomu přeci sám nevěříš, asi se nějaká vyjímka najde, určitě to ale nebude pravidlem.
Kdyz nemas cas si ani vybrat zesilovac, kde budes brat cas ho potom poslouchat? Ne, nechci hloupe rejt, jen od klavesnice opravdu nevyberes nic ;-) . Vlastni zkusenost, byt na jine sestave, je nenahraditelna a neprenositelna. Udelas si alespon nejaky obrazek - nesrovnatelne hodnotnejsi nez vysedavani u diskuse.

Jinak zapujcka za zalohu je docela bezna praxe.

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1314
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od lidumil »

No ono jet 2 hodiny tam a 2 zpět se blbě organizuje, ty 4 hodiny na poslech si najít je jistě jednodušší. Ale no flame...

marvinnrv
Příspěvky: 438
Registrován: 29 lis 2018 10:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od marvinnrv »

Mám možnost pořídit MuFi M3i za 8000,- ... vím, vím je na Montany "slabej", ale že bych vo vzal spíše na zkoušku jak se změní přednes oproti AV receiveru. Cena mi příjde dost lákavá ...

Borek
Příspěvky: 547
Registrován: 03 kvě 2008 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od Borek »

Je to základ ve všech ohledech, nikoli jen výkonově... cena asi příznivá.

marvinnrv
Příspěvky: 438
Registrován: 29 lis 2018 10:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od marvinnrv »

Panove, mate tuseni v jake tride hraje ten MuFi M6i? Nikde se k tomu nemuzu procist. Bud jsem slepej, nebo to nikde kde jsem koukal zrovna neni uvedeno.

koudy42
Příspěvky: 1635
Registrován: 06 srp 2015 15:23
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od koudy42 »

..."discrete Class-A preamplifier section with its own independent power supply". Vykonova cast bude nejspis kompletne v AB kazdopadne pisi, jak ma "sametovy zvuk". Musel by par kg pribrat, aby mel radne watty v "Acku". Treba neco takove :-p http://www.audioanalogue.com/en/class-a ... -amplifier

bryston
Příspěvky: 288
Registrován: 16 srp 2018 18:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od bryston »

Robustnost konstrukce (při rozměrech 44 x 12,5 x 40 cm váží M6i téměř 17kg).............Vnitřní konstrukce je podobně poctivá jako ta vnější. Tranzistory pracují ve smíšené třídě A/B, velmi precizní je také členění – předzesilovací část je plně odstíněna od koncových stupňů,............

koudy42
Příspěvky: 1635
Registrován: 06 srp 2015 15:23
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Výkonové konce k quadral Aurum Montan 8

Příspěvek od koudy42 »

Robustní jak pro koho, ale ne všech váží hifi na kg *2thumbsup*. Každopádně pěkný kousek co by měl mít nad Montany příkladnou kontrolu. Výš jde jít vždy, ale peněženka pak krvácí :roll:.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti