ASR Emitter 1 plus HD Blue

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

ASR Emitter 1 plus HD Blue

Příspěvek od Zappadaddy »

A co tohle?
Na výstavě v Mnichově, pro mně, jeden z nejlepších zvuků.Má to oddělený power supply. http://cgi.audiogon.com/cgi-bin/cl.pl?i ... 1260760798
Obrázek

Hopp
Kontaktovat uživatele:

Re: ARS Emitter 1 plus HD Blue

Příspěvek od Hopp »

Zly stroj to urcite nebude, skor naopak, ale Kharmy, ktore boli v Mnichove Emitterom krmene, hrali nepresvedcivo, basy duneli jedna radost...pripisoval by som to vsak na vrub zlej akustike.
Ludia, ktori sa v Mnichove o Emitter zaujimali, hovorili o nom ako o referencii.

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Vzdyt takm byli připojené nejlepší bedny na světě(aspon to o sobě tvrdí YG ACCOUSTIC), A BYLY OPRAVDU DOBRÉ.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

měl jsem na něj hodně slušnou nabídku - nakonec vyhrál Densen.

jednak díky (pipisově fantastické) ceně, jednak jsou to i s externím zdrojem skutečná monstra.

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Tak to provedení mě nijak neoslovuje, protože jinými slovy jasně říká? neumím udělat (nebo si dát udělat) pořádný čelní panel. tak ho mám z plexiskla.

Kdybych byl v situaci, kdy bych hledal prokreslený zvuk s výborným podáním středůa výšek / samosebou i basů), a chtěl se pohybovat v částkách kolem 5.000USD, tak si do hledáčku dám např. Pass Labs X250.5.

Ba, mnozí odborníci z fora budou namítat, že to je sr*ka a že tahle koncepce nemůže hrát. Obávám se ale, že tito neměli možnost s vůbce jakým Passem žít. Já mám nejnižší model z řady X a denně se přesvědčuji, že tahle neharjící a předražená krabice dokáže parádně zahrát. A zvuk je jak víno. A to se říká, že vyšší model z řady, než mám já, hraje zase o kus líp.

Za mě- Emitter ne. Jak se mi něco nelíbí i vzhledem, tak prostě nemohu....

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Zdeny.Tvůj názor plně respektuji.Mně se zase design celkem líbí,ale nevím jaké by to bylo na to koukat hodiny ahodiny.Na druhé straně je pro mne asi nejdůležitější zvuk bez ohledu na design.Samozřejmě zde musí být zachovám poměr výkon = cena.
Je fakt,že Pass Lab je v Čechách brán jinak než ve světě.Rád bych slyšel tu novou řadu PL-A.

Hopp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hopp »

Zappadaddy píše:Vzdyt takm byli připojené nejlepší bedny na světě(aspon to o sobě tvrdí YG ACCOUSTIC), A BYLY OPRAVDU DOBRÉ.
Mas pravdu Zappo, Kharmy hrali s Chordami a tam to bolo "vdaka" akustike dost zle. Emitter hral naozaj s YG a to bola zvukovo jedna z najlepsich expozicii. Takze Emitter ako referencia...chcelo by to pocut na vlastnom retazci v domacej akustike.

Sycak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sycak »

Já to slyšel jednou s Matrix 801 mk3. Hrálo to dobře, ale prý je to velmi velmi poruchové. Při každém vypnutí, nebo zapnutí, jde o život nejen tomu zesu, ale taky peněžence majitele.

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Re: ASR Emitter 1 plus HD Blue

Příspěvek od Mark Levinson »

Mohu potvrdit vynikající zvukové kvality tohoto zesilovače, ale dal bych si pozor na tu poruchovost, jak píše Syčák. V Mnichově to hrálo parádně, ale to byl ASR Emitter II..

*offtopic* Jen upozornění, že v nadpise je chyba. Není to ARS, ale ASR

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Re: ASR Emitter 1 plus HD Blue

Příspěvek od Rowing »

Název vlákna opraven. Díky ML.

Odpovědět