Audio Desk - ultrazvuková pračka

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
zabiny007
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Audio Desk - ultrazvuková pračka

Příspěvek od zabiny007 » 22 úno 2017 20:12

Tak jsem asi týden majitelem této úžasné pračky a je to absolutní bomba! *hura*
Nejde jen o kvalitu praní. Sice slyším, že se u všech nahrávek zvětšil prostor a ubylo lupanců, ale to připisuji i nadšení z nové hračky, protože zatím nemám odstup, abych hodnotil objektivně a ani jsem neměl čas poslouchat soustředěně vyprané desky. Každopádně i pouhým okem viditelné jsou změny při praní velmi znečištěných bazarových desek. Tam, kde minulá pračka ani po opakovaném praní nepomohla a zůstávala viditelná "mapa", stačilo dát na nové pračce automatický "pětinásobný cyklus" a desky jsou jako nové :-). Pračka také odstraní takové lupance, které jsou způsobeny přilepením drobných smítek, které normální pračkou odstranit nešly a člověk je pak musel odstraňovat opatrně bříškem prstu a následně opět přeprat.
Co je však pro mne neoddiskutovatelně absolutně největší přínos, tak je uživatelský komfort. Předtím jsem měl Okki Nokki a pral jsem vždy jednou za čas, když se mi nahromadilo cca 30-50 desek (poslechovka v obýváku, kde není pro průběžné používání pračky místo). Praní jsem odkládal co to šlo, protože jsem pak tím "zabil" celé odpoledne i večer a po vyprání poslední desky jsem se již ani nemohl pohnout. Byla to fakt otrava neustále vybaloval, kapat, roztíral, odsávat, otočit a celé znova a pořád dokola. Fakt onanie, člověk udělal tak 5-6 desek za hodinu. A teď? PARÁDA! Během jednoho dne jsem vypral asi 120 desek, které se mi nahromadily od chvíle, kdy jsem se rozhodl "vyměnit starou za novou". Stačí desku vybalit, vložit, zapnout a během 5-6 minutového cyklu má člověk čas vyřídit nějaké emaily, uvařit si kafe, zkontrolovat dětem úlohy či něco na netu přečíst. A pokud jsem se u některé z činností zapomněl, nic se neděje - pračka se automaticky vypne a deska čeká, až ji vyjmete a vložíte do nového obalu. Fakt neskutečná úspora času! To co bych dřív pral celý víkend a ještě tak 2 večery k tomu jsem měl hotovo za den a ještě jsem u toho stihl dělat spoustu jiné práce. Jsem nadšen! *2thumbsup*

Obrázek

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Desk - ultrazvuková pračka

Příspěvek od LawIAR » 22 úno 2017 20:26

a to si asi nemal spin-clean :D s tym som zabil tri popoludnia.

Anyway, nehrozí pri ultrazvuku poškodenie drážky?

Ramones
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Audio Desk - ultrazvuková pračka

Příspěvek od Ramones » 22 úno 2017 20:37

Ještě aby to nečistilo ... za ty peníze *headbang*
Zlaté CD *thumbs up*

Odpovědět