Blue Note /Golde Note

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
milan
Kontaktovat uživatele:

Blue Note /Golde Note

Příspěvek od milan »

má někdo nějaké zkušenosti s touto menším italským výrobcem? Našel sem toho tu jako šafránu. :)
www.goldenote.it

milan
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Note /Golde Note

Příspěvek od milan »

rychleji píšu než myslím.... ale k věci. Nikdo nic od této značky opravdu neslyšel?

mario kempes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mario kempes »

Slyšel. Ak máš na mysli Bluenote. Bol to pán z audiodromu.cz. Testoval CD player STIBERT.
Túto značku dováža na Slovensko NISEL, pre zaujímavosť môžeš požiadať o cenník.
V Česku by Bluenote mal zastupovať XAVIAN.

agavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agavel »

Vypadají docela zajímavě. Třeba bude něco ke slyšení na Highendu, když to zastupuje Xavian. Bylo by to zajímavé rozšíření obzorů.

milan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milan »

Agavel: právě, že na Hiendu to asi Xavian vystavovat nebude, protože s tím končí. Mluvil sem s p. Barlettou a říkal, že nemá vůbec čas se tomu věnovat a tak mi nabídl jeden kousek za super cenu, ale na netu toho moc není a v češtině vlastně vůbec nic. Proto mě zajímá, jestli někdo, kdo má více zkušeností nějaký zesilovač neslyšel a neposkytl by reference. Konkrétně mě zajímá model S3. http://www.goldenote.it//product.php/idp=41/id=2
venku to stojí docela dost peněz, nicméně nikde se nelze dočíst, jestli to v dané kategorii je aspon prumerne.
http://loftsound-shop.de/loftshop/Verst ... 4372938dcb

mario kempes
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mario kempes »

Taliani sú muzikantský národ, a konštruktéri bývajú väčšinou aj aktívni hudobníci. Takže hluchí nebudú (ak sú mladší ako 75 r.).
Ja by som sa nebál, že tu bude hnojačka, práve naopak. Ale najlepšie je naozaj počuť, každému našťastie vyhovuje niečo iné.
Nepočul som to ani ja, ale očakával by som príjemný mäkší zvuk, ktorý nebude 100% neutrálny. Ja mám Pathos Clasic One mkIII
a je to paráda.

gotzila
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gotzila »

Kupoval jsem zesilovač Bluenote S1 signature. Musím říct,že i když je to purističstí zesilovač hraje velice dobře. Mám jej zapojený na bedny Xavian XN225,kabely Kimber 4Pr do bi-wiringu a hraji na cd Arcam Alpha 9.

Odpovědět