Bowers & Wilkins

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Re: Bowers & Wilkins

Příspěvek od Zdeny » 30 črc 2012 13:59

boxer píše:Pokud je to s tím 15" to co si myslím,tak je výsledek daný dopředu. :idea:
Tzn? Napiš SZ, prosím.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 30 črc 2012 15:31

Proč do SZ, ať napíše sem co tím chce sdělit. Ty bedny neslyšel a ani neviděl, takže to musí být cenné informace. :)

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol » 30 črc 2012 15:45

Zdeny píše:...takže mi zbývají buď 802D nebo 802Diamond a nebo se taky na vše vykašlu a budud dál poslochat starý dobrý Matrixy. Holt, není to jednoduché.
Zdendo ahoj. Tak ako píšeš, je to, naopak, jednoduché. To, že uvažuješ o predaji starších repro a chceš ich nahradiť novšími je jasný signál, že Ti staré Matrixy jednoducho prestali vyhovovať, môžme uviesť akýkoľvek dôvod. Človek s vekom má tendenciu získavať vsťah aj k veciam, sám so taký, ale sentimentalita, či nostalgia by nemali byť prekážkou našich ďalších snov. Žijeme raz.
V prípade 802D ide o celkový zvukový posun a ten je, ako naznačuješ, evidentný. Ak peniaze na tieto spíkre nie sú problém, jednoducho ich vymeň a nerieš nejaký bas, ktorý je len iný, než ten, na ktorý si zvyknutý. Časom Ti príde normálny...podľa mňa žiadny fatálny problém s basom nemajú, navyše je to nádherný kus nábytku.
Keď to prirovnám v k Tvojmu ďalšiemu koníčku - prídeš o charizmu Jaguára, získaš technológie súčasnosti a všetko, čo s nimi súvisí.
V každom prípade by som nešetril prostriedkami na to, aby som pred kúpou vyskúšal všetko, čo vyskúšať potrebujem, aby to bolo manželstvo nielen z lásky, ale aj z rozumu.*thumbs up*

fotolaik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fotolaik » 30 črc 2012 15:49

to NA - Pavle sorry, ale ty s Boxerem bydlis, ze vis ze je nevidel a neslysel ? musi Ti byt pri Tve inteligenci jasne, ze to je jen impuls k tomu, ze se zacnete s Boxerem hadat a zasirat tak vlakno ..nebo ??

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 30 črc 2012 16:54

Nejde o žádnou masově vyskytující se bednu, dokonce je tomu zcela naopak a znám všechny jejich majitele. Takže jsem si zcela jist, že nemůže mít vlastní zkušenost s žádným existujícím párem. Maximálně mohl slyšet variantu vývojového prototypu která byla kdysi u Zappy. Kromě oné povedené akce proběhla ještě druhá menší v Praze ve zcela nevyhovujících akustických podmínkách, kde to s výrazně nejdražším řetězcem hrálo zdaleka nejhůře (přeexponovano na basech), ze všech případů kde ty bedny či prototypy byly zapojené. Nemohu vyloučit, že zde se vyskytnout mohl, akce byla dlouhá, ale jak jsem uvedl, byly zde jen prototypy a ještě zabité.

Dohadovat se s boxerem zcela jistě nehodlám, a ani bych do tohoto vlákna nevstupoval, pokud by sem takto řekl bych pro něj typickým způsobem nenapsal.

fotolaik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fotolaik » 30 črc 2012 17:25

To NA : PAvle tak se Ti musim verejne omluvit - ja cetl moc rychle - ja myslel ze Boxer reaguje na BW nikoliv na Tve repro - proto me udivilo, ze by je nemohl slyset , protoze BW ( vyse zminenych) beha celkem dost .. Tvych beden je mezi lidmi pomalu ... To asi ano ..
Poslech v Praze jsem absolvoval ( asi mluvime o stejnem, byl jsem preci u toho ) ...
Tedy jeste jednou sorry - ja nedocetl vse ...
Zakladateli vlakna omluva za lehky OT

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 31 črc 2012 09:32

Tak zase něco, co sem patří.

Obrázek

anawak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od anawak » 31 črc 2012 13:03

Obrázek

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 31 črc 2012 18:27

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer » 31 črc 2012 20:55

Krásné fotky.

Škoda jen, že ani v jednom případě to nemá POŘÁDNÝ zešilovače. :)

Prospero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prospero » 31 črc 2012 22:32

No ten "lampac" na snimku od NA zrovna jako "orezavatko" nevypada. :)

maretti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maretti » 04 srp 2012 14:14

správný = ten který uznávám já (vysvětlení termínu) *2thumbsup*

samcus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od samcus » 05 úno 2013 19:28

Zdravím, všechny zúčastněné. Asi mě neznáte, nejsem totiž člověk, který by musel ke všemu něco napsat. Ale zcela pravidelně sleduji Vaše diskuze. HiFi se věnuji přes třicet let.
Toť pro představení sebe sama. A teď k věci, která mě donutila napsat tento příspěvek.
Čtyři měsíce čekám na avizovaný test B&W 800 Diamant na Audiodromu.
http://www.audiodrom.cz/recenze/reprosoustavy/420.html
Tototiž uvažuji o koupi ( když bude správná kostalace ;) ) . A po několikaterém, jeho přečtení, nevím co si myslet o textu v 12 stránkovém kolaborátu. Poraďte !

DRVOŠTĚP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRVOŠTĚP » 05 úno 2013 19:51

Nečíst a s vlastním železem poslechnout.

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie » 06 úno 2013 08:35

DRVOŠTĚP píše:Nečíst a s vlastním železem poslechnout.
Jednoznačná odpověď *thumbs up*

Pokud se rozhoduješ, nikdo jiný nemá právo ti do toho mluvit. Jen ty sám si musíš vybrat. Pokud je to alespoň trošku solidní prodejce, pak by neměl být problém s vyzkoušením.

Odpovědět