Bowers & Wilkins

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Bowers & Wilkins

Příspěvek od drfish » 24 úno 2013 16:13

Nikdo se tu ve vláknu nezmiňuje ani slovem o BW 804 Diamond. http://www.bowers-wilkins.eu/Speakers/H ... amond.html
Znamená to, že nikoho nezaujaly, nemá cenu se jimi zabývat? Já zrovna totiž o nich uvažuju. Samozřejmě, že bych si je někam jel poslechnout, to by neměl být problém. Chci se jen zeptat, jestli je někdo slyšel a jestli se mu výkonem/cena zdály odpovídající nebo je ta cena přepálená. U Anglánů člověk nikdy neví. Zkrátka nějaké zavádějící reference z druhé ruky bych rád slyšel *2thumbsup* , jestli by bylo možno ;)

tujatuja
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tujatuja » 24 úno 2013 17:28

drfish - zkus kontaktovat pana Šimka / Studio ESO. Možná je má dosud ve svém poslechovém studiu.

boxer

Příspěvek od boxer » 24 úno 2013 17:49

Doktor Ryba

Zkrátka nějaké zavádějící reference z druhé ruky bych rád slyšel

zcela z druhé ruky

http://www.audiodrom.cz/en-version/304.html
http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... amond.html
http://www.audio.de/testbericht/b-w-804 ... 89135.html

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 24 úno 2013 23:09

Reference jsou skvělé. Ale musím říct, že většina recenzí je dnes veměs s verdiktem excellent :( , takže na ně moc nehledím, proto tu byl z mé strany ten dotaz. Pokud by ovšem zrovna tyto recenze měly pravdu, pak by už stačilo jen zkontrolovat jak si bedny sedí s mým ONKYEM a koupit je. ;) Zajímá mne však i osobní zkušenost vás zdejších, bo jste slyšeli mnohé, a víte, co a jak hraje za patřičné peníze (aby to za ně stálo). *2thumbsup*

boxer

Příspěvek od boxer » 26 úno 2013 22:09

Podle mne jich tady (v ČR a SR) moc nebude.

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 27 úno 2013 00:13

No pár referencí (i od místních) už mám, vypadá to, že to bude skutečně dobrá volba. Teď ještě ten poslech... *2thumbsup*

STUDIO_ESO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od STUDIO_ESO » 27 úno 2013 13:02

boxer píše:Podle mne jich tady (v ČR a SR) moc nebude.
Naopak, je to první sloupový diamant. Prodává se jich celkem dost. JŠ

vlado222

Příspěvek od vlado222 » 27 úno 2013 13:35

drfish píše:Reference jsou skvělé. Ale musím říct, že většina recenzí je dnes veměs s verdiktem excellent :( , takže na ně moc nehledím, proto tu byl z mé strany ten dotaz. Pokud by ovšem zrovna tyto recenze měly pravdu, pak by už stačilo jen zkontrolovat jak si bedny sedí s mým ONKYEM a koupit je. ;) Zajímá mne však i osobní zkušenost vás zdejších, bo jste slyšeli mnohé, a víte, co a jak hraje za patřičné peníze (aby to za ně stálo). *2thumbsup*
:shock: A to ich chceš kŕmiť týmto onkyom? http://av-prijimace.heureka.sk/onkyo-tx ... 3godjAgAig

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 27 úno 2013 14:44

No já s tím ONKYEM problém nemám, jestli ho budou mít ty Diamondy, tak si je nekoupím :lol:

vlado222

Příspěvek od vlado222 » 27 úno 2013 15:11

Ty s tým Onkyom problém nemáš, ale myslím že ono s B&W bude mať.
Okrem iného ani B&W diamond sa nebude cítiť ako ryba vo vode v spoločnosti audiokomponentov, ktoré máš v podpise. *fnuk*

vlado222

Příspěvek od vlado222 » 27 úno 2013 16:26

Drvoštep sory zmýlil som si v rýchlosti tvoj príspevok so samcusovým Ktorý uvažuje o B&W 800 D. Preto ten smile :shock:

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 27 úno 2013 16:47

vlado222 píše:Ty s tým Onkyom problém nemáš, ale myslím že ono s B&W bude mať.
Okrem iného ani B&W diamond sa nebude cítiť ako ryba vo vode v spoločnosti audiokomponentov, ktoré máš v podpise. *fnuk*
Tak abychom měli jasno, já hledám repro pro to ONKYO, které mám doma jako novinku asi půl roku. Zadání je jasně dané. Pokud BW 804 není vhodnou bednou, OK, klidně budu hledat jinou, rady vítám, ale narážky typu AVR je naprd mne opravdu nezajímají....pokud jsem to špatně pochopil tak sorry...

Tyrr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tyrr » 08 bře 2013 14:41

vlado222 píše:Ty s tým Onkyom problém nemáš, ale myslím že ono s B&W bude mať.
Vlado ty jsi ten AVR viděl/slyšel? Nebo četl jsi o něm alespoň něco? Nebo to byl opět jen výkřik do tmy ve stylu "všechny AVR jsou na stereo poslech k ničemu"??? Doporučuji Ti přečíst si třeba recenzi na Area-DVD zde http://www.areadvd.de/hardware/onkyo_tx_nr5000e_1.shtml

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 08 bře 2013 15:03

Díky náčelníku, že jsi se mě zastal... *2thumbsup*

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish » 29 říj 2013 08:12

Konečně jsem se dostal k poslechu Bowers and Wilkins. Musím říct, že mne překvapilo, jak propastný rozdíl je mezi CM10 a 804D. Dudy a nebe, tak bych to řekl. Jasně, je to taky 80 tisíc. Ale stejně bych to nečekal. CM10 mne naprosto nezaujaly a 804D mile překvapily. Předcházela je dobrá pověst, čekal jsem spíš zklamání vyplývající z velkého očekávání. Hráli jsme na slabším zesíku, aby to odpovídalo mé třídě "neekologického odpadu" co mám v podpisu :lol: , a stejně to bylo moc dobré. Bowersům zbyl jediný soupeř Spendor A9, ovšem vzhledem k tomu, že centr mám už BW, asi to bude jasná volba. :?:
Překvapil mne klidný a přehledný přednes, famózní výška a veliká detailnost. 804D je bedna podle mého gusta. *hura*

Odpovědět