BURMESTER

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
sekal

Re: BURMESTER

Příspěvek od sekal »

Boha se nedovolávej, ten s tím nemá nic společného...:lol:
Btw, když tak silně prahneš po diskuzi o komponentech od Dietera, proč se nezaregistruješ na sousední Highendfórum, které je podstatně více zaměřeno na tuto exkluzivní kategorii HiFi komponentů.. Tam bys spíše našel našel nějakou spřízněnou duši(e).. Navíc je tam - zvláště v poslední době - neskutečná legrace...:D

jouda

Příspěvek od jouda »

Mně jedno fórum stačí - dokážeš si představit, že bych nasíral lidi ještě tam??? :shock:

jouda

Příspěvek od jouda »

Na Burmesteru je exluzivní jen cena, víc nic ;)

maretti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maretti »

to jsem se toho dozvěděl ..... kromě výkladu gramatiky/ješitnosti/prohnuté desky/delkarovaného výkladu.

Až tu někdo zvedne zadek z domů a poslechne si něco na vlastní uši, mě by to zajímalo. (snad jen Mirek tu psal, že to slyšel)

sekal

Příspěvek od sekal »

maretti píše:Až tu někdo zvedne zadek z domů a poslechne si něco na vlastní uši, mě by to zajímalo..
Tak nebuď líný a udělej to sám, ty rozumbrado.. Kritizovat, to dovedeš, ale že bys tady někomu s něčím pomohl nebo poradil, jsem si ještě nevšiml...

jouda

Příspěvek od jouda »

Zdeny píše:Budu míst v jedné větě 100 překlepů, ale y/i bdu mít správně vždy...A jestli se te´d někdo začne vymlouvat na dislexii, je to jen opět trapná snaha nepřiznat si chybu.
Myslim, ze ne, Time. Pise se dyslexie 8-)

Pamela
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pamela »

Ne že bych byl škodolibý,ale jak se z toho neomylný Zdeny "vylže" by mě fakt zajímalo.

jouda

Příspěvek od jouda »

sekal píše:Fascinují mě pobouřené reakce od lidí, kteří se zde tak striktně dožadují držení tématu threadu, když je již apriori jasné, že snad s výjimkou autora vlákna si ten nesmyslně předražený (a také subj. skutečně nádherný) zesilovač nikdo z nich nekoupí..
Jak to ten sekal dělá, že má vždycky pravdu? :lol:

Burmester 032 (2x170W/4ohmy). Sekale, přijdeš přeměřit deklarovaný výstupní výkon? 8-)

Obrázek

sekal

Příspěvek od sekal »

Měřit nic netřeba. Model 032 obsahuje stejné koncové stupně jako model výk. zesilovače 036 (viz http://burmester.de/de/media/pdf/prctlg ... ktinfo.pdf), a typ 036 již změřen byl s očekávaným výsledkem - http://burmester.de/de/media/pdf/prctlg ... e_Bank.pdf ..:twisted:
Jinými slovy, koupil sis Mercedes s motorem výkonu Škodovky.. Přeji hezký den...8-)

jouda

Příspěvek od jouda »

Ja jsem si rozhodne nic nekoupil :lol: Preji hezky den :)

sekal

Příspěvek od sekal »

Nic nekoupil ? Zde http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.ph ... =50#p96366 jsi poměrně jasně naznačoval, že ano.. Stejně tak jsem vnímal i Tvou reakci stran změření výkonu.. Pokud tedy žádného "Dietera" doma nemáš, tak nechápu, o co ti jde.. Jsi (opět) pod vlivem alkoholu a provokuješ ? *sunglases*

jouda

Příspěvek od jouda »

Dietra mam sice pred sebou, ale nekdy se clovek k vecem dostane celkem necekane. Opravdu nemam zbytecnych 324.000 Kc, vis, kolik je za to piva? :D Kdybych je mel, tak bych si jej ale koupil - prece jen to hraje aaaaach a nejakych 14W by me od koupe neodradilo. Jinymi slovy, mne jde o to, jak to hraje. I kdyby to byla dratovacka ala Naim. Zvuk Burmesteru mi vyhovuje a nejaky pomer cena/vykon mi muze byt stejne sumak - nikdy na to mit nebudu *palec*

A k tomu naznacovani...ty jsi prechytrely jako teletext, tim padem vidis veci tam, kde nejsou *sunglases*

jouda

Příspěvek od jouda »

Miluji vysoké hodnoty dampingfaktoru výrobků pana Burmestera *klanimse*

Odpovědět