Cambridge Audio

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Odar

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Odar »

Ako som napisal vyssie - nechcem tu robit zlu krv, alebo cosi podobne. Mohlo by mi to byt jedno. Ja CA nevlastnim. Ale podla mna je fer napisat aj tie menej pozitivne skusenosti. Nemam dovod klamat. Co by som z toho preboha mal?

johnybuchar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od johnybuchar »

Je to tak, stejne tak preji majitelum CA, aby byli dale spokojeni se svymi vyrobky. Ale hlasit se to musi ;).

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 »

Josef Šimko: AX-7600 a AD-6800? Jedna AD-6800 mi dodnes stojí na skříni, protože zvuk nic moc, koncepce třetí hlavy pro kalibraci bez odposlechu, mechanické štelování kolmosti šoupátkem a vpravdě gynekologický přístup k výměně řemínků už způsobily mou rezignaci na jeho udržování. Proti tomu AD-6900 je sice podobně gynekologicky user-friendly ale omlouvá to alespoň špičkový zvuk.
AX-7600 hraje výtečně, potenciometry nechrastí, elyty při pravidelném používání neodcházejí, přístroj kompatibilní i s manželkou a dětmi.

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

No škoda, že se pořád jen pachtí za lepším obrazem, ale na zlepšení zvuku nepracují.

dkdkdk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dkdkdk »

Třeba už na zvuku není co vylepšovat. Co ti konkrétně chybí?

zingali
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zingali »

V sekci CA 840 E jsem před dvěma lety psal o repasi mého CA 840 E+W u pana Vrány. Po dvou letech přístroje fungují bez vady, zvuk výborný - jiný než původní. Předzesilovač jsem koupil v jistém pražském studiu jako vystavený vzorek za velmi příznivou cenu. Koncák nový v TYKONU. S repasí jsem se dostal na cenu běžnou za oba přístroje, jsem spokojený. Samozřejmě, bylo by hezké kdyby to šlo rovnou bez úprav. Jenomže reálný kapitalismus to zařídil jinak.

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

V těchto dnech jsem navštívil svého kamaráda a starého rockera v jeho skromném malém bytě. Poslouchá už nějaký ten rok na sestavě Cambridge Audio řady 650 (zes + CDP) + repro regálové Dali Icon2. Musím říct, že zvukově se mi to moc líbilo a hlavně mě překvapilo podání starých živáků ze 60. a 70.let (Zappa, Cream atd.) Hráli jsme i dost potichu a sestava vše podávala s čistotou a dynamikou, že jsem měl pocit, že si to musí vymýšlet. Možná ano, ale u těchto nahrávek to bylo opravdu fajn a když sbírka obsahuje většinu takového materiálu, tak není co řešit *palec*

pepino
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepino »

Zdravím, mám CA přehrávač 752BD, jaký máte názor na kvalitu jejich přehrávačů.
Zatím šlape, myslíte, že jsou také poruchové, píše se tu pouze o problémech zesilovačů.

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

Jedu už třetím rokem bez jediného problému.

pepino
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepino »

Jak jste spokojený se zvukem, mám domácí kino, ale uvažuji o přechodu na stereo.
Nechat si ho nebo vyměnit za něco lepšího.

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Taky musím potvrdit provoz bez problémů. Jak 751BD tak CXU.

PetrD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

pepino píše: Zdravím, mám CA přehrávač 752BD, jaký máte názor na kvalitu jejich přehrávačů?
Jediný "problém", který registruji je ten, že do něj musím vkládat medium ;)

Leony5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Leony5 »

No někdo to rve na přední místa v kvalitě cena/výkon ale přední čeští konstruktéři v HI-FI na to mají jiný názor ohledně osazením levnými Čínskými komponenty.Jde o to kdo má pravdu a komu uvěříte :lol:

PetrD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

Pepino se zeptal, zda je CA 752BD poruchový . . . a pár lidí mu ochotně sdělilo své zkušenosti. A pak se vždy se najde nějaký čumák, který to bude rozporovat, aniž by se kdy k tomuto přístroji přiblížil alespoň na 5 metrů :(

Odpovědět