Cambridge Audio

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Lilian
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Lilian » 19 úno 2011 20:07

Obavam sa ze v kazdom je uz kus ci kusok ,made in china,,

Nebudem radsej menovat znacku, aby som nespinil jej meno. Ale aj v Svedskych High End s visackou made in sweden, sa nachadzaju dosky osadene v cinskej fabrike :(

Nebude to ziadna vinimka ani u inych myslim. Vela firiem nakupuje externe z cini a potom kompletizuje pod svojou znackou a uvedie krajinu povodu tu kde to finalne ozivia.

Neviem ci ma este zmysel preplacat len aby nebolo na stitku CHINA, MALAYZIA atd.

Asket
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Asket » 27 úno 2011 11:39

co by jste chteli... nizke naklady na vyrobu... at je jakakoliv znacka vse jde pres malaysii a cinu at je to jpn vyrobek ci nemecky atd.... hold uz neni doba kdy to delali doma a doplnovali svymi vecmi... dnes proste se oplati to tam poslat a prijde jim to levneji....
ted je otazkou zda pouziji kvalitni soucastky ci smejdy

K reklamaci dle me by to tak melo fungovat.
Muj pripad s reprama Canton 109... objednal jsem si z obchodu nove... prijeli v patek o 16h. a ja je vybalil a zapojil a jedna bedna hrala a druha ne...
rikam si co je ?? zkusim zapojeni kabelaze znova a nic... prohodim kabelaz a take nic, tak zkusil jsem prohodit repra mezi sebou zda nahodou neshorel kanal u zesiku ci co (clovek nikdy nevi) opet vyzkousel a nic a opet prehodil kable a nic... zkusil jsem to na druhe bedne a tam to hralo a stejna kabelaz a strana na druhe ne... (to jen abych nebyl za debila, kdyby to hralo...)
tak volam na obchod... tiply ani se mnou se nebavili... tak opet vytacim a nic... no rikam si je pred 17h a v praglu jsou uz na chatach... tak pisu dopis rozhorcene jeste pred 17h. ze odmitaji mi brat telefon na jejich spatne chovani, coz se mi za mou dobu pri nakupech po asii nestalo... v pondeli mi volali ze se omlouvaji za jednani a v cem je problem. tak jsem vysvetlil co a jak. Mno a tu pani narazila, kdyz mi rekla, ze mi to opravi. "jak opravite ?? nechci opravenou, ja si koupil novou a ta je nefunkcni tak chci novou ne zadnou opravenou." tak pani se odmlcela a zachvili mi volal reditel obchodu a vysvetluji... vite co udelali ? zavolali rediteli Cantonu a ten se semnou spojil. Rikam dobry den mam takovy problem... a nic na jedny bedne nehraje - zadny repro a druha je ok ackoliv jsem prohazel mezi sebou kabelaz... a obchod mi to chce opravit pritom mi to dovezla nove a ja trvam na nove reprobedne ne opravene... tak mi odpovedel ok a jeste jine veci jsme probrali jako ze jsem si jich vybral, ze vyhrali v testu ve stereoaudio atd...a doporucil mi nejake veci.... pak mi opet volal obchod, ze teda mam poslat tu bednu postou... "jak mam poslat reprobednu postou ??? ta reprobedna ma pres 20kg to mi nevezmou !!" -opet narazili... tak opet ticho a pak no my tam poslem DPD tak to nalozte ale budete muset pockat do dalsiho prijezdu dpd... odpovidam OK, ale pro informaci opisuji si vyr. cislo a doufam, ze prijde jina nova a sparovana reprobedna...a postovne nebudu platit... pry ok a poznamku si napsala... a do tydne byla jina reprobedna doma s omluvou od reditele cantonu.... takze kdyby jste chteli na pana reditele neco mam jeho telefon :)))

nedat se - nebat se ozvat, jsou to vase drahe nasporene penize !!!

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

851a

Příspěvek od bh69 » 14 kvě 2012 08:37

první recenze - hifichoice

http://www.cambridgeaudio.com/assets/do ... ne2012.pdf

vypadá moc pěkně, zvenku i zevnitř, jediná otázka je, jak je na tom s "muzikálností" - dost lidí tvrdí, že CA obecně trochu chybí a i tady v závěru píšou, že by zesilovač mohl mít "romantičtější" zvuk. Což možná je trochu zaobaleně naznačeno, že mu chybí trochu pohody a "tepla" ? Ale jinak se mi hodně líbí a v sestava se Stream Magic 6 by vyřešila skoro všechno (až na absenci gapless a převíjení)

Sany
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Sany » 29 kvě 2012 20:55

bh69-Otázka je co si pod pojmem muzikálnost představuješ, jestli je to uchu na první poslech líbivé zkreslení tak to opravdu u CA nehledej.Já bych po třech letech jejich zvuk charakterizoval jako velmi čistý, detailní, rychlý s pevným basovým základem, ovšem bez jakéhokoliv zabarvení které ovšem mnohým schází.Já bych u CA uvítal možná trošku víc dynamiky, ale to může být jen můj osobní pocit který mě napadá při poslechu rockových nahrávek ze 70 let a je pravděpodobné že na tom má i vliv kvalita nahrávek.Jinak jsem s CA spokojen. *jupi*

Sany
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Sany » 19 čer 2012 21:44

Další novinka nová řada CA AZUR 851: http://www.tykon.cz/novinky/cambridge-a ... r-851.html

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 » 21 čer 2012 08:18

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 » 21 čer 2012 12:14

A ještě informace z diskuze od redaktora whathifi:
Cambridge Audio contacted us to say they're working on an update for gapless playback, which should be released in the next month. We're going to give a beta version a go and will let you know.
*thumbs up*

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

SM6 - gapless - nový FW

Příspěvek od bh69 » 25 črc 2012 14:52

Tak je to tady - nový firmware pro Stream Magic 6, který by měl umožnit gapless přehrávání pro streamování i lokální USB disk

http://www.whathifi.com/news/cambridge- ... s-playback

palinoch
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palinoch » 25 črc 2012 15:02

Novy firmware, ale obsahuje chybu, ktora bude velmi skoro odstranena, ale gapless uz podporuje. Pri prepnuti na koaxial, alebo optiku hlasi ze je signal, ale zvuk nejde. Cambridge audio priznala chybu a pracuje na jej rychlom odstraneni :)

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 » 25 črc 2012 15:34

chybička se vloudí ;)

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 » 31 črc 2012 08:24

Měl jste už někdo možnost slyšet zesilovač 851A ?

bobo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bobo » 31 črc 2012 20:47

V příštím čísle Audio Video bude test 851c + 851a. Mám dojem, že výslek se dá dost dobře uhodnout ...

Sany
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Sany » 08 srp 2012 20:48

Woofer: Myslíš že někdo dnseka vyplázne ranec za železo které mu zvukově nesedne jen proto že na něj dostal slevu? A pak ještě bude po internetu šířit jeho slávu? No při dnešních možnostech výběru je to dost málo pravděpodobné, mohl jsem si vybrat z dalších 20 značek sestavu jsem vybíral dva roky a za tu dobu jsem toho slyšel dost.Já zde jen píšu svůj osobní názor a netvrdím že to tak je.Mimochodem podívej se na můj profil jsem tady jsem tady 3,5roku a mám tady 25 příspěvku to bych byl špatný reklamní agent - píšu jen k příspěvkům které mě zaujaly a ke kterým mám co říct, na filozofiji jsou tu jiní. *2thumbsup*

Odpovědět