Cello

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Cello

Příspěvek od Renown » 16 črc 2010 18:45

Americká firma Cello, projekt Marka Levinsona poté co odešel od MLAS, samozřejmě ne místního člena používajícího osobní jméno jiného člověka, ale skutečného Marka Levinsona.
Ne žádná legrace jako Red Rose nebo Madrigal což jsou také jeho aktivity, ale skutečný highend.
Dnes jsem dovezl domů dva monobloky Cello Encore 150 a předzesilovač s odděleným zdrojem Cello Encore 1M Line Pre a phono předzesilovač Cello Phono. Vše pochopitelně "Made in USA", vše je polovodičové, monobloky mají 40kg/ks, a než jsem je vytahal do své poslechovky v druhém patře, bylo to hrozné martyrium. Ještě jsem vláčel Musical Fidelity AMS Primo elektronkový předzesilovač, ten popíši později a jinde.
Mezi preampem a monobloky je zvláštní kabel, na jednom konci XLR a na druhém konci je malý konektor, který jsem ještě nikde jinde neviděl. Tím pádem nehrozí kabelová loterie, ale je třeba použít výrobcem dodávaný kabel. Preamp nemá dálkové ovládání, ale jeho potenciometry mají neskutečně kvalitní chod. Mechanické provedení je celkově rovněž mimořádně kvalitní. Monobloky dávají 300W/4ohmů. Po dnešním poslechu musím říci, že je to asi to nejlepší co jsem doma zatím měl. Hraje to neuvěřitelně lehce a s Wilson Audio Watt/Puppy to pěkně cvičí. Basy jsou naprosto pevné a dokonale kontrolované.
Tímto zvu své kamarády na poslech :-)
monobloky
Obrázek

tom
Kontaktovat uživatele:

Re: Cello

Příspěvek od tom » 16 črc 2010 19:44

Ne a né, nepřijedu ani za nic :mrgreen:
Ještě štěstí, že padám na dovolenou ale až dodělám 330-ku tak se domluvíme :D
Vypadá to perfekt *thumbs up*

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown » 16 črc 2010 20:28

Tady je ještě jejich phono Cello RMC, to mám doma také. Cena jetého kousku cca 4000 USD
Obrázek
Je to jenom MC, verze pro MM se jmenuje Cello RMM.
Má to oddělený zdroj v jiné krabici
Ještě jsem neměl možnost to slyšet, mé očekávání je veliké :-)

A předzesilovač, zde ve zlaté barvě, ten můj je stříbrný, ta krabice vedle je zdroj.
Obrázek

Patmann
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patmann » 16 črc 2010 20:45

Vypadá to překrásně *thumbs up* Zajímalo by mě,jak takové stroje hrají,ani si to nedovedu představit :)

ciba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ciba » 16 črc 2010 22:50

Ahoj Lubore , máš vybraný vkus - tento setup tě jen tak nepustí (dle mých vlastních zkušeností) ... *2thumbsup* *2thumbsup*

davidhighend
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od davidhighend » 16 črc 2010 23:04

Vypada to moc hezky. Zde odkaz na vyrobky Cello http://www.marklev.com/cello/index.html

Odpovědět