ELAC

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
THresil
Kontaktovat uživatele:

Re: ELAC

Příspěvek od THresil »

U modelu 403 mě docela zaráží jejich váha. Někde se uvádí 7,3 kg - předpokládám, že je to váha jedné bedny a né obou a jinde se dočítám jen kolem 4 kg, což už je podle mě i na jednu bednu opravdu málo...

matto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matto »

7,3 je hmotnost jednej bedny

Hunzek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunzek »

Takže koupě nedopadla,byl jsem mimo net/město a bedny šly mezitím do světa :oops:

Vlasto
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Vlasto »

na Elacy som cital poslednu dobu vela pozitivnych recenzii, samozrejme vyssie rady su uz dost drahe.

Na spominane BS403 a FS 407 bol kratky test v jednom z cisel casopisu Hifh&Style a hlavne tie BS 403 boli hodnotene velmi vysoko.
Zase v starsom cisle Audio-Video bol test regaloviek a zastupca nizsej rady - BS243 jednoznacne hodnotene ako vynikajuce.

Krasne veci robi tato firma... rad spominam na FS 607 na vystave pred par rokmi...spickovy zvuk pre moje usi.

weiron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od weiron »

Na trhu je nová řada Elac Alchemy. Nemá zde někdo nějakou zkušenost?
Obrázek
Chtěl bych vyzkoušet hlavně jejich phono předzesilovač PPA-2. Dělám si druhý gramofon tak budu potřebovat phono se dvěma vstupy. Toto bude nejspíše jeden z kandidátů (cena 26tisíc). Maji i celkem zajímavý koncák s výkonem 210w/8 a 325w/4 ohmu za nějakých 42tisic.
https://www.elac-hifi.cz/alchemy/

Martin Pokora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Pokora »

Dobrý den, na pár dní se poprvé v ČR objeví komponenty Alchemy od Petera Madnicka v druhém červnovém týdnu ve studiu Audioego. Budeme mít půjčené předprodukční vzorky vystavené na Highend Munich. Reálný prodej zahájíme letos na podzim. Termín prezentace v Audioego upřesníme. Sledujte www.elac-hifi.cz. Díky.

weiron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od weiron »

pro Martin Pokora
Děkuji za info. Když budu mít cestu do prahy určitě se zúčastním.

Odpovědět