Holfi

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Holfi

Příspěvek od vadik »

Rika nekomu neco danska znacka Holfi?

http://hjem.get2net.dk/holfi/

Obrázek

Acon
Kontaktovat uživatele:

Re: Holfi

Příspěvek od Acon »

neviete prečo mi to veľmi pripomína Prešovský Edgar? ;)

Donuts
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Donuts »

protoze je to imho stejne hnusne

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Design je to opravdu zvláštní a hifisti se budou dělit na dva tábory, jedni ten design budou milovat a druzí nenávidět. Mne by spíš zajímalo, která firma vznikla dřív a jestli Edgar kopíruje Holfi nebo naopak? Myslím, že podobnost designu je patrná na první pohled.

Donuts
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Donuts »

The first line of electronics from Holfi launched in 1991: Battery powered non feedback preamplifier, battery powered DA-converter with
active anti-jitter circuitry and non feedback power amplifier of 2 X 100 Watts / 8 W.

Ale podle fotek byl cerny.

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rowing »

Mark Levinson píše:Design je to opravdu zvláštní a hifisti se budou dělit na dva tábory, jedni ten design budou milovat a druzí nenávidět. Mne by spíš zajímalo, která firma vznikla dřív a jestli Edgar kopíruje Holfi nebo naopak? Myslím, že podobnost designu je patrná na první pohled.
Já patřím do tábora lidí, kterému se dřevěné čelní panely Edgaru a Holfi líbí. Je to takový protiklad modernímu hliníku a jiným naleštěným materiálům :)
Docela dobře by se mi na ně v racku dívalo a je bezva ovládat přístroj pomocí dřevěných knoflíků :P

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Mám Edgara TP-305 ve stojanu Finite Elemente Pagoda.A jo.Celkem to vypadá dobře. :mrgreen: Nechci zase tlačit kuličku-to co mám je jednoznačně to nejlepší a kdo má jiný názor je ko...!Chápu,že někomu se to nemusí líbit.Ale skutečnost je zcela jiná než jakákoli fotka.A já šel po kvalitě a ten čelní panel mně nijak neuráží.Pár lidí tady už to vidělo alespoň na fotce a můžou snad sami říct.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Rowing píše: Já patřím do tábora lidí, kterému se dřevěné čelní panely Edgaru a Holfi líbí. Je to takový protiklad modernímu hliníku a jiným naleštěným materiálům
U mého nového zesilovače Sound Lusteru jsou krásné dřevěné bočnice a musím říci, že celý zesík oživují. Jen tak mimochodem, Marantz svoji nejšpičkovější řadu také balí do dřeva a jsou to nádherné kusy, radost pohledět. Každý z nás je jiný, je to jako v architektuře - představte si, kdyby všechny baráky byly stejné, no hrůza !

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Donuts píše:The first line of electronics from Holfi launched in 1991: Battery powered non feedback preamplifier, battery powered DA-converter with
active anti-jitter circuitry and non feedback power amplifier of 2 X 100 Watts / 8 W.

Ale podle fotek byl cerny.
Tak jak je to? Kdy byl založen Edgar, myslím, že později než v roce 1991, že by Edgar kopíroval Holfi?

Acon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acon »

no, design u mňa *thumbs up* Je to po všetkých tých plechových hrôzach podobajúcich sa na DYI (či ako sa píše tá kutilská skratka) konečne niečo iné. Hlavne niečo, čo sa hodí aj do iného interiéru okrem tých, čo sa podobajú na kanceláriu.

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rowing »

Acon píše:no, design u mňa *thumbs up* Je to po všetkých tých plechových hrôzach podobajúcich sa na DYI (či ako sa píše tá kutilská skratka) konečne niečo iné. Hlavne niečo, čo sa hodí aj do iného interiéru okrem tých, čo sa podobajú na kanceláriu.
Píše se to DIY a znamená to Do It Yourself, neboli v překladu Udělej Si Sám (Urob Si Sám - USS) :D :D
Nevím proč to spousta lidí přehazuje na DYI, třeba si to teď pár lidí přečte a zapamatuje správný význam. :P

Acon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acon »

poznám význam tej skratky, ale nevenujem jej pozornosť, keďže na výrobu podobných vecičiek som krátky. Ak zasa budem používať túto skratku, je šanca 50:50 že to napíšem opačne ;)

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Holfi- EDGAR

Příspěvek od Svensound »

Edgar vznikl mnohem pozdeji, někdy kolem roku 2000 v Prešově. Vystavovali jsme s panem Michálkem jejich integráč TP-101 na TOP AUDIO v roce 2001 jako novinku. Tehdy dělali také velmi dobré tranzistorové preampy a 2 typy koncových zesilovačů v pěkné tmavě rudé metalíze.............

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound »

Ona se ta firma jmenovala vlastně Elnika a jejich tranzistory Audiospace 1 a 100M

Odpovědět