Kabelguru - česká značka audio kabelů

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od PavelDosko » 12 zář 2015 13:33

pan Jeliman ráčil kabely na které jsem se ptal slyšet ?

Odar

Příspěvek od Odar » 12 zář 2015 14:15

šeďour --> Staci si vsimnut registracny e-mail fekalistu a je jasne, o koho ide :lol:

jeliman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeliman » 12 zář 2015 20:14

....a jak jak jinak by jsi nazval flexošňůru v punčoše?To je to samé.Navíc, hovno je se životem spjaté-někdo ho má celý život..... :mrgreen: Je železnou samozřejmostí, že dráteník šeďour si vybral obsah textu ,který je mu nejbližší.
Naposledy upravil(a) jeliman dne 12 zář 2015 20:28, celkem upraveno 1 x.

šeďour
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od šeďour » 12 zář 2015 20:18

A jak tvoje příspěvky souvisej s tématem vlákna a s dotazem na přímý porovnání kabelů Kabelguru Venom/Reptilian ?
.............

Vo hovnech si prosím založ nový vlákno, rád ti do něj něčím hodnotným přispěju :mrgreen:

jeliman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeliman » 12 zář 2015 20:34

K tématu, koaxiální konstrukce jsou líbivější na středech neboť ořezávají nižší frekvence-proto se to zdá čitelnější ,vzdušněší,nebo jak to nazveš.To je celé tajemství tajných konstrukcí.K regálům je to možná dobré ke sloupům rozhodně ne.Já bych to nechtěl.Děláte z těch drátů vědu, jako bych měl celý život hledat svatý grál.Potom si po takových lidech kup nějaký přístroj,který bude mít vysouložené konektory jako skot domácí.

Odar

Příspěvek od Odar » 12 zář 2015 21:03

jeliman píše:koaxiální konstrukce jsou líbivější na středech neboť ořezávají nižší frekvence
Mas k tomu aj nejake meranie, alebo si na to prisiel svojimi usami? :mrgreen:

jeliman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeliman » 12 zář 2015 21:36

mohu se tedy zeptat jaká je ta "SPRÁVNÁ " hodnota ? Veškeré měřicí zařízení mám,včetně osciloskopu,takže se můžeme bavit i na odborné bázi.Pro mne je rozhodující jak to hraje a ne kolik naměřím.Osobně jsem zkoušel 2 kabely koaxiální konstrukce a výsledek byl u mne stejný.Vždy to mělo tenký zvuk.Doporučíš mi tedy nějaký lepší kabel než mám na základě tabulkových hodnot dle jednotlivých značek audio zařízení?Já měřáky používám k jiným akcím než k audiu . Rozhodně nehodlám honit duchy a podkládat kabeláž antivibračními špalíčky, aby mi náhodou nízké frekvence nerozvibrovaly kabeláž.Celkem podstatná je také návštěva na audiometrii,tam by také leckdo zjistil ,že může své aparáty klidně prodat.

Odar

Příspěvek od Odar » 12 zář 2015 22:49

Správna hodnota neexistuje. Ak ale niekto zabije do éteru, že sa niekde niečo orezáva, očakávam, že to bude s niečím porovnateľné a hmatateľné. Inak sú to len rozprávky starej matere :mrgreen: Kde ten koaxiál orezáva? Na 30 Hz? 50 Hz? 5 db? 20 db? Asi tak...v tvojom obľúbenom hifi štúdiu ti to vysvetlia :mrgreen: Bye

jeliman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeliman » 13 zář 2015 01:53

Někdo říká ořezává jiný zase s básnickými vlohy hovoří o detajlech, nuancích a opulentně popisuje zvuk linoucí se z ČEHO ??? Nepotřebuji se dotazovat v mém oblíbeném hi fi studiu ,stačí mi mé uši na mé aparatuře.K čemu teda tolik různých kabelů na světě? Vždyť je přeci nějaký nejlepší ne?Je ale dost možné, že Dpáčko má takovou rozlišovací schopnost, že sežere i kabeláž ze zdi. :shock: to tam může být klidně kabel z míchačky a bude to full hd.Chtěl bych vidět někoho kdo přechází z kabelů střední třídy na flexo šňůry ale budiž,každý jak chce.Nicméně stránky máte pěkně udělané...nějaký teenager se určitě chytí. Kolegovi vyřiď, že "dráteníci" spravovali hrnce dratví místo toho aby vyráběli vodiče....

jeliman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeliman » 13 zář 2015 02:32

Také mě zajímá vaše referenční zkušební aparatura používaná k cejchování kabelů+etalon kabel ke kterému se přirovnávají ostatní produkty.Nebo je to snad nahodilý proces? Něco smotám a uvidím co z toho poleze?

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 13 zář 2015 08:51

Jeliman
Též nerad čtu vulgární výrazy, ale...
Tvé názory jsou zajímavé a značně me zaujaly.
S těmi o kabelech, za sebe, tak nějak souhlasím.
Např. Též neznám zhola nikoho, kdo se z kategorie tzv. středních kabelu vrátil zpět ke kabelu od dratenika.
*thumbs up*
Děkuji za zajímavé formulované názory. Jsi me i rozesmal.

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko » 13 zář 2015 09:58

Jeliman - takže neslyšel, jen exhibuješ naprosto mimo téma

jeliman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeliman » 13 zář 2015 11:10

Máš pravdu ještěrčí kabel jsem neslyšel ,ale se zájmem si vyslechnu jaký je rozdíl ve zvuku oproti různým "značkovým" kabelům třeba supra sword, nebo i jiný konkrétní značkový kabel,který se nejvíce přibližuje téhle cenové kategorii.A HLAVNĚ mě stále zajímá ta referenční zkušební aparatura.

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie » 13 zář 2015 14:07

jeliman píše:..... "dráteníci" spravovali hrnce dratví místo toho aby vyráběli vodiče....
No je vidět, že v zápalu boje jsi přeci jen šlápnul do Tvého oblíbeného hovna. Dráteníci skutečně drátovali hrnce, ale přirozeně drátem. Dratvu používali obuvníci a sedláři k sešívání kůže neb je to nasmolená ( nikolivěk od slova smoliti) surová většinou lněná nit.
Člověk nemůže vědět všechno, žejo ;)

jeliman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeliman » 13 zář 2015 15:16

Pššššt nemluv sprostě ,děti se dívají .Do exkrementu jsem nešlápl,jen jem se zmýlil. Máš pravdu dratví ne,ale drátem.Drát jsem věděl dratev jsem spletl v zápalu boje."Mejlit se může každej ,učenej i úplnej blb" že jo švejku.Potřebuji z formátovat harddisk. :) Ještě ,že máte ty googly.Každopádně jsem se na něco ptal.A ptám se dále:Reptilian hi- end kabel byl srovnáván se kterými hi-end kabely a na jakém zařízení ?? Přeci 12tis nevyhodím jen tak,když minimální mzda v ČR je cca 9tis.Já jsem své kabely měl možnost slyšet na několika aparátech v řádech statisíců a vrcholem byla aparatura zhruba za 2,5mil .Tak jak je to tedy.......Podotýkám ,že nejde vůbec o cenu jen mě stále zajímá referenční zařízení pána plantaly.
Naposledy upravil(a) jeliman dne 13 zář 2015 15:38, celkem upraveno 2 x.

Odpovědět