Living Voice

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Uživatelský avatar
wizard
Příspěvky: 113
Registrován: 12 led 2015 13:26
Kontaktovat uživatele:

Living Voice

Příspěvek od wizard »

Tento anglický výrobca reprosústav nám tu doteraz chýbal. Tak pridávam. Máte niekto osobnú skúsenosť s touto značkou, prípadne majitelia napíšte pár slov.
Ešte odkaz: http://www.livingvoice.co.uk/

Jarda69
Příspěvky: 1278
Registrován: 24 kvě 2015 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Living Voice

Příspěvek od Jarda69 »

Další "designová" firma nebo to má vliv na funkci ?

Uživatelský avatar
wizard
Příspěvky: 113
Registrován: 12 led 2015 13:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Living Voice

Příspěvek od wizard »

Recenzie modelovej rady Auditorium pre info: http://www.audioreview.com/cat/speakers ... 94crx.aspx

Odar
Příspěvky: 1821
Registrován: 12 úno 2010 10:44

Re: Living Voice

Příspěvek od Odar »

Aby tych recenzii nebolo malo http://www.6moons.com/audioreviews/livi ... orium.html Konkretne tieto vlastni (teda aspon vlastnil) jeden clen (nie len tohto) fora.

Uživatelský avatar
wizard
Příspěvky: 113
Registrován: 12 led 2015 13:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Living Voice

Příspěvek od wizard »

Clanok z hifi-guide:

Reproduktorové soustavy Vox Olympian od LIVING VOICE Anglická společnost Living Voice byla založena v roce 1991 Kevinem & Lynn Scottovými s hlavním sídlem v Derbyshire. Jejím hlavním cílem se stala specializovaná výroba reprosoustav tvořených bez kompromisů, ke které se postupně přidala i výroba nábytku pro hi-end komponenty. V této oblasti fi rma těží především z dlouhodobých realizací pro interiéry salónů super-jachet, kde vše musí odolávat extrémním podmínkám. Díky individuálnímu přístupu si poměrně rychle získala své příznivce. Dlouhodobě představuje jeden z jejích nejúspěšnějších produktů model OBX vyráběný od roku 2000 po v současné modifi kaci vylepšený OBX-R2. Vox Olympian představuje nejnovější vrcholný produkt, který je skutečným uměleckým dílem, syntetizujícím špičkovou nábytkářskou techniku s přesným strojírenstvím, špičkovou elektronikou a ušlechtilými materiály. Vytvoření fi nální verze předcházelo šest let výzkumu a vývoje a vytvoření zhruba dvaceti prototypů. Společnost Living Voice si zakládá na tom že veškeré práce jsou prováděny pouze ve Spojeném království. Chvályhodná je snaha ochránit tajemství složitých technologických postupů v jednotlivých oborech, které získávaly a dědily po staletí generace poctivých řemeslníků před dnes obvyklým a nesmyslným vývozem do Číny. Jejich výroba je tedy prováděna výhradně ručně přímo v Anglii. Použité reproduktory dodává samozřejmě anglická f i rma Vitavox z Bristolu, z jejíž produkce jsou i telurové terminály pokryté silnou vrstvou 24 karátového zlata. Každý pár reprosoustav zaměstná 5 zručných řemeslníků, kteří si při stavbě odpracují poctivých 2.000 normo hodin. Z toho připadá zhruba 1.400 hodin na výrobu skříní a 600 hodin pro zpracování bronzových, stříbrných a zlatých dílů, které je prováděno s absolutním ohledem a péčí na každý detail. Samozřejmostí je možnost osobního výběru provedení při fi nálním zpracování. Není tedy divu, že prodejní cena je nastavena na poctivých 210.000 Liber. Bohužel v naši luzích a hájích nemá Living Voice zastoupení, v případě zájmu je tedy nutné se vydat do Anglie.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host