Magnepan -Magneplanar

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Fous
Kontaktovat uživatele:

Magnepan -Magneplanar

Příspěvek od Fous »

Jak jsem se díval, tak tady tato má velmi oblíbená značka zatím není. Bohužel, nemá v Čechách oficiálního dovozce. V dávných dobách HI-Endu v Čechách je dovážel pan Žaloudek ve Finále Audio. Ještě před tím než jsem se s ním seznámil, dovezl jsem si jejich tehdy nejnižší model z Mnichova, kam jsem si jel pro něco úplně jiného. *palec* Pak jsem si pořídil od Finale Audio model MG 2,7. No a pak přišla ta známá HIFI nemoc Audiofilia Neuroza a začal kolotoč změn a nákupů, kdy mi prošla poslechovkou docela slušná parta značek i docela věhlasných jmen. Pak náhodou při návštěvě jednoho hifisty na Slovensku jsem opět uslyšel Magnepany :D :D :D , no a tak jsem si následně jedny pořídil, byl to model MG1,6. V té době jsem předělával dům a poslechovka se přesunula do podkroví a na to byly 1,6 moc velké. Takže opět prodej a pokračování různých změn. Po nějakém čas jsem narazil na Magnepan MMG, což je momentálně nejnižší model firmy. Protože jsem docela zastánce multikanálu, tak jsem dokoupil poslední novinku v katalogu Magnepan a to MG .7. Pro jistotu hned 2 páry a k nim nedávno ještě basové moduly DWM. Pokud neznáte , případně jste Magnepan nikdy neslyšely, každopádně doporučuji. Jen dodám , že to není reproduktor určený na lámání žeber.
http://www.magnepan.com
Obrázek

Odpovědět