Marantz

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Re: Marantz

Příspěvek od LawIAR »

Jarda69 píše:Jestli je to jednopásmo, osazené skvělými vodiči firmy Kraut, tak to už sem někdo dával :)
njn presne to :D

koudy42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od koudy42 »

Docela se roztrhl pytel s inzeráty Marantzů SA,PM ad., zajímavé.....*offtopic*. Tím nechci zpochybňovat jejich kvality, spíše řecnická otázka.

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR »

koudy42 píše:Docela se roztrhl pytel s inzeráty Marantzů SA,PM ad., zajímavé.....*offtopic*. Tím nechci zpochybňovat jejich kvality, spíše řecnická otázka.
nestras ma... ja som akurat kupit PM6005... nizsia rada, ale cakam aspon ake-take odrazenie sa od spodu.

hopik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hopik »

Mam marantz PM6005 s Kef Q300 a nemuzu si vynachvalit. Jak jsem psal v jinem vlaknu, mam tam napichnuty chromecast audio s Tidalem na hudbu a Popcorn hour A410 na filmy ve stereo a proste parada. Tak jsem chtel nejaky zaklad a jsem moc spokojeny, nadherny prednes, prostor.
Musim na druhou stranu rici,ze treba na tvrdsi napriklad metalovou hudbu to neni (q300 jsou relativne male monitory),ale to posloucham jenom vyjimecne.
Napriklad jazz, funky, pop , proste cokoliv "melodickeho" je naprosto parada z teto sestavy.

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

koudy42 píše:Docela se roztrhl pytel s inzeráty Marantzů SA,PM ad., zajímavé.....*offtopic*. Tím nechci zpochybňovat jejich kvality, spíše řecnická otázka.
kde ? ja inzeraty sleduju pravidelne a nejak jsem si nevsimnul

jkb4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jkb4 »

To se mi taky nezdá, třeba taková PM 16tka moc často vidět není, to už možná častější jsou koncáky SM. A monobloky jsou úplně málo k mání.

koudy42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od koudy42 »

Chlapi, vite ze inzerce plyne a rozhodne neslo o zadny utok.V dobe meho prispevku bylo v inzerci nekolik 11,14 ad. Rad bych si je poslechl, mam na Marantz dobre vzpominky ;)

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Fandím Marantzu, jelikož mám doma SA8400 což je fakt povedené SACD a za svých 35 tisíc v původní ceně překonává svou cenovou kategorii. Bohužel stroje v moderním dizajnu už těch kvalit nedosahují a poměr výkon cena už není tak strhující. Následník SA 15S1 za stejné peníze hraje o poznání hůř a to mne naplňuje skepsí. Po tom, co jsem doma měl tento přehrávač bych asi už do nového modelu Marantze nešel. Mám pocit, že si u Marantze člověk musí za kvalitu hodně připlatit. To mne na tom mrzí. Marantz SA-11S1 bych si ale v každém případě rád doma v klidu poslechl. Jestli by se třeba dokázal popasovat s DV-50 tkou.... :mrgreen:

koudy42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od koudy42 »

Měl někdo tu čest s Marantz PM 14, případně 11? Kdysi jsem kupoval první regálovky Quadral od majitele s Marantz PM8000 (nebo o řadu nižší) a poslech mě zaujal, zvláště co jsem je připojil potom doma na AVR Denon 2808, kde zněly o několik tříd horší :D.

stibmar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stibmar »

Ahoj, před týdnem jsem si pořídil Marantz PM 14 mkII KI Signature. Je to opravdu bestie oproti CA851a. Rad bych ho dal do servisu vyčistit, resp. repasovat pokud bude potřeba. Muzete mi někoho doporučit, komu tento skvost svěřit? Náhledl jsem uz ze zvědavosti dovnitř, a zjistil jsem, ze konstrukce uz je chycená nějakou rzí, takže tak. Děkuji Martin

tmwatch
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tmwatch »

Zkus se obratit na pana Vranu (Casea) z Noveho Jicina.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

jo ! kdybys napsal do svého profilu bydliště...

stibmar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stibmar »

Děkuji za tip, uz si domlouvame schůzku.

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

Moje první velké bedny. Kupované někdy v 1987 z druhé ruky v Bratislavě :-)

Marantz LS-17 A

http://vintage-audio.com.ua/en/cat/333/ ... l?begin=21

Zvládly 12 let diskotékového provozu a ještě pak někomu posloužily na Stodolní :P

koudy42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od koudy42 »

Jedna pohádka o šňupajícím dědouškovi co tvrdí, jak lze zesilovačem za 1100 éček napájet BéWé 803 D3 *2thumbsup*.
http://techbox.dennikn.sk/recenzie/mara ... h-farbach/

Klady
rozsah 20 Hz až 50 kHz

:mrgreen:

Odpovědět