PS Audio

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
agavel
Kontaktovat uživatele:

PS Audio

Příspěvek od agavel » 19 bře 2009 12:19

Při šmejdění po netu jsem už před jistou dobou narazil na PS Audio. Firma z USA je hodně rozšířená v oblasti filtrování a regenerace napájení pro hifi. Dělají k tomu i patřičné kabely. Mají rovněž rodinu zesilovačů, převodníků a přehrávačů.
Mě teď zrovna zaujal předzesilovač PCA-2. Pokud mátě někdo bližší zkušenost s firmou PS Audio nebo přímo s tímto kouskem, sem s tím.

marpan
Kontaktovat uživatele:

Re: PS Audio

Příspěvek od marpan » 19 bře 2009 12:37

Kvalita a pekné prevedenie. Vlastním PS Audio GCPH phonopreamp- spokojnosť.
Skúšal som aj sieťovú filtraciu Power Plant, nakoniec som to poriešil iným prístrojom.Nebola to nespokojnosť, len finančne
prijatelnejšie.
distribúcia: fy Hanzel Audio http://www.psaudio.sk/index.php

agavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agavel » 19 bře 2009 13:06

marpan píše:Kvalita a pekné prevedenie. Vlastním PS Audio GCPH phonopreamp- spokojnosť.
Skúšal som aj sieťovú filtraciu Power Plant, nakoniec som to poriešil iným prístrojom.Nebola to nespokojnosť, len finančne
prijatelnejšie.
distribúcia: fy Hanzel Audio http://www.psaudio.sk/index.php
Z těch předků jsi od nich slyšel jen phono? Distribuce mi je částěčně šumák, pohybuji se ve vodách 2nd hand.

marpan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marpan » 19 bře 2009 13:26

Vody 2nd handu sú kalné, ale nejaká dobrá ryba sa dá vždy uloviť. Som na tom rovnako.
Počul som len phono, ale kupoval som ho ako vystavovaný kus zo zľavou.

Ten predok by určite stál za vypočutie.Je to solídna značka s tradíciou.
Skús mailom, p.Hanzel je prístupný chlapík.

Machalík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machalík » 19 bře 2009 14:36

Kámoš teď prodává převodník PS Audio SL Three, je to velice dobré.

Robin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robin » 13 zář 2010 17:24

Zvažuji dva produkty od PS Audio, oba již tady v diskusi byly zmíněny:

PS Audio Power Plant Premier

PS Audion GCPH Phono, velmi pravděpodobně s modifikací. Odkaz na pěknou recenzi toho modifkovaného phono předzesilovače je například tady: http://www.10audio.com/psaud_gcph.htm

Zatím jsem četl jen samou chválu na oba produkty. PPP používá poměrně dost členů našeho fóra, viděl jsem zapojeno u Cíby nebo Renowna. Proto mě víc zajímá, kdo má osobní zkušenost s tím phono. Vypadá to, že už samotný základní produkt je dost dobrý a že ta modifikace mu přidá takové vlastnosti, že se přiblíží elektronkovému phono.

Jinak vlastním modifkovaný PS Audio DL III - modifikace od Cullen Circuits s označením Level 3, je popsána podrobněji na mém vlákně Robin v sekci kdo je kdo. Jsem s ním velmi spokojen, hraje bezvadně. Jediné srovnání, které jsem dělal u mě doma, bylo s ARC DAC 7 - připojeno do stejného systému, stejný zdroj zvuku, přepínáno na ARC Ref 3 mezi dvěma vstupy - PS Audio DL III se mi zdál mírně lepší, oba ovšem zněly podobně, rozdíl byl velmi malý.

anawak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od anawak » 13 zář 2010 22:31

PS AUDIO v oblasti sietovej filtracie a sietovych kablov - u mna velka spokojnost. V oblasti AUDO - predzosilovace, zosilovace, CDP - nemam zial skusenost. Necchem kritizovat ani chvalit. Recenzie su na to ale velmi dobre.

V poripade zaujmu o PS Audio pracku PPP - mam k dispo. Novy stroj - vyhodna cena.

eLko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eLko » 20 pro 2010 09:19

http://www.psaudio.com/ps/newsletters/d ... ewsletter/

od noveho roku,nove pracky. Malo by to byt made in usa,zevraj ovela lepsie ako PPP + vela novych funkcii. Ale aj cena bude inde. Accuphase bude mat co robit 8-)

Guliver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Guliver » 20 pro 2010 09:30

2 elko: Suggested retail for the P5 is $2999 for 100 to 120 volt units and $3,499 for 230 volt units. The P10 is $4499 for 100 to 120 volt units and $4999 for 230 volt devices.

No jo, takže cienka v najlepšom prípade bude 3 499 a 4 999 EUR, čo je teda dosť posun oproti terajšej 2 690 EUR.

ketas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ketas » 20 pro 2010 21:12

Objednane , dufam ze koncom januara uz budeme testovat *2thumbsup*

Odpovědět