Sony PS-LX300USB

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
lukyfa
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony PS-LX300USB

Příspěvek od lukyfa »

terahera...dobrá, chápu, ale chtěl bych teda nějakou představu co koupit...píšete, že vyhozené peníze, ale z toho nepoznám, co bych měl koupit...project,rega,audio technica...dejte mi nějaký odkaz...

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

Rád bych ti poradil něco smysluplného,ale s tvým rozpočtem a představou o zapojení do DK,bohužel nemám co ;) Nemyslím to nijak zle,ale jak jsem psal,zbytečně vyhozené peníze.I kdyby se ti podařilo dobře koupit nějaký bazarový např. Dual nebo Technics ve tvé ceně,tak budeš potřebovat phonopředzesilovač,nějakou propojovací kabeláž(nemluvím ani o přenosce-při troše štěstí může být u gramofonu),což jsou další významné investice navíc a i když to vše pak budeš mít,připojením k domácímu kinu to zvukově zabiješ :(

analytik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od analytik »

Kup nejakou bazarovou Teslu s vestavenym zesilovacem - napr. NZC300 + bedny. Vlezes se do 1500,- a na ty stare desky (Supraphon, Opus, Balkanton apod.) je to ideal.
S hifi to nema nic spolecneho, ale neresisi phono preamp, neresis kabelaz, a IMHO te ten poslech bude bavit mnohem vic nez na cemkoliv ze soucasne produkce kolem 5000,- zapojenem pres DK.
Naposledy upravil(a) analytik dne 29 pro 2018 09:52, celkem upraveno 1 x.

marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marvinnrv »

Prozrad nam alespon jake mas to domaci kino, ke kteremu mas v planu to pripojovat.

lukyfa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukyfa »

terahera...ok, a na kolik by mě tahle sranda vyšla, žil jsem teda úplně v jiné cenové relaci :-(
děda měl gramec s rádiem, takovou tu větší bednu i s repro, jako kluk si pamatuju, jen že to hrálo :D

analytik....tohle neprojde doma, nezapadá to konceptu obýváku, víš jak..ženské :D :D :D a musí to nějak vypadat

marvin...PHILIPS HTL2183B, už ho měla koupený z dřívějška :-( má to opti digi vstup, 2x sinch,a IN 3,5jack, víc nic
https://www.philips.cz/c-p/HTL2183B_12/ ... r-soundbar

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Domaci kino? Dyk je to soundbar....a do toho chces zapojovat gramec? Narovinu,akorat zbytecne vyhodis prachy,vykasli se na to a zacni o tom uvazovat az nasetris prašule.

Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Oldear »

No, tak teď si tady všechny dorazil. Uvědomuješ si, že tady jsi na HIFI foru? Pokud vlastníš tuto bakelitovou imitaci DK, tak veškeré snahy o připojení gramo jsou zcela zbytečné a úplně mimo realitu a ani se o to nepokoušej. Byl bys zklamaný. Tohle "šidítko" je plnohodnotná nula a kvazi DK pro velmi nenáročného a snad i neznalého uživatele. Promiň mi tu upřímnost a určitě Tě nechci nijak dehonestovat, ale ten bakelitový přístroj si měl uvést hned na začátku a byl bys ušetřil spoustu času sobě i jiným.
Pokud toužíš po gramci, tak se vydej cestou standardního sterea ve smyslu : gramec, zesilovač a bedny. Pokud to finančně zatím nezvládáš, tak spoř a vyčkej a nevyhazuj zbytečně peníze za neposlouchatelnou nekvalitu.

Hodně štěstí při výběru.

Lad2000
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Lad2000 »

Standartní postup: Zjebat, znechutit a poslat pryč.

*offtopic* Fakt je to tu na Chocholouška

lukyfa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukyfa »

Vauu...tak vsem sorry...priznam, ze ja bych si takovy DK nekoupil, ale uz proste bylo...co naplat...holt vydrzim az nasusnim prasule.

Oldear...muzes mi teda poslat odkaz na neco solidniho? At mam predstavu a kolik mam nasetrit?

Jinak diky vsem.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

For lad2000: tak se predved ty, ty odborniku na solidni gramofony za 3.500kc zapojene do soundbaru,radi se poucime jakou kvalitu nabidnes.

lukyfa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukyfa »

Hosi, nechci se tu hadat nebo nekoho osocovat...ja si sem prisel pro radu co a jak...necekam nejaky sound zazrak, nejsem uplne fajnsmekr, ale zas nechci neco za xtisic...stejny jako s autama-zigula nebo bmw...proste neco mezi...;-)

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

No,tak ten sounbar překvapil i mě :shock: Myslel jsem,že má DK stylu LG,Samsung alaá Okay elektro,proto jsem psal o zabití zvuku,v tomto případě no coment ;)
P.S.Teď jsi ještě pod ůrovní žigula,takže těžko radit

Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Oldear »

lukyfa
Máš SZ.

marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marvinnrv »

lukyfa:
si zabil!!

Můžeš mi prosímtě říct, kam si tam chtěl zapojovat gramofon? Chtělo by to asi nastudovat aspoň nějakej základ a vědět co je minimálně potřeba mít za zařízení k tomu abys mohl takovej gramec vůbec připojit.

Ono třeba k psacímu stroji taky nepřipojíš asi laserovou tískárnu viď?

;)

lukyfa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukyfa »

Oldear...diky..

Marvin...🙄🙄🙄me hned neukamenuj...nevis, se zeptam,ne 😉

Odpovědět