soulution

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Woofer
Kontaktovat uživatele:

Re: soulution

Příspěvek od Woofer »

euro už devalvovali na 28 halířů?? :shock: :shock: :o

TAB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAB »

Boxere to se opravdu tak musíš ponižovat? Fakt ti to stojí za to ? Míříš totiž úplně špatně jestli si myslíš, že tento paskvil od AN se mi líbí.
Pouze jsem řekl jen svůj názor, že mě se Soulution zas tolik nelíbí to je celé. Jestli je to tvoje modla a máš vylepený plakát doma na zdi tak ti to přeji.

Předem ti ale říkám, že nebudu s tebou a ani s někým jiným takhle komunikovat a bavit se. Nejsem ten typ co se někde hádá a provokuje, na to je tu dost jiných adeptů..

element

Příspěvek od element »

pánové, soulution jsem si vybral jen a pouze podle jak hraje hudbu. Ani podle ceny, ani podle dizajnu...to mne nezajímá, jen a pouze podle toho jak hraje hudbu, a nic lepšího jsem prostě nikdy nikde neslyšel...to je vše...jde jen o poslech hudby....

element

Příspěvek od element »

Jinak pánové, ty fotky co tu poblikujete jsou v mnoha případech staré modely, 6, 7 let, a dnes to vevnitř vypadá opravdu úplně jinak, obrázky z internetu nejsou relevantní, tak na to pozor! Jre to vakt dneska nebe a dudy oproti tomu co tu publikujete Obrázka od TAB: pouze druhý a poslední - zdroj od soulution 711 je nový, jinak to jsou staré věci, které dneska vypadají úplně jinak vevnitř!!!!! Nové věci jsou pouze na oficialních stránkách soulution....

boxer

Příspěvek od boxer »

TAB

nevím, zda se ponižuji,ale pokud ty napadneš jak vypadá Soulution a pak k tom u nedáš nic jiného proč, než své

Když se podívám na fotku vnitřní kontrukce produktů Soulution tak zase se mi to moc teda nelíbí..

tak mi to nedá a musím to trochu odlehčit.Ne se hádat.A nemusíš mi hned uštěpačně předhazovat nějaké plakáty na zdi.
Navíc postnuté obrázky měly být ještě dovětkem k té ceně Soulutionu, cože za hrůzy a za jaké prachy se prodává jinde.

Kdybys byl frajer, a reaguješ co by konstruktér, tak jak jsi reagoval, předpokládal jsem odborné vyjádření proč se ti konstrukce nelíbí.

Takže važ slova, než je jen tak vypustíš. Kdyby to byl někdo jiný, je mi to fuck, ale ty máš napsáno pod svým nickem
TAB - Konstruktér hi-fi.

Jinak je to jen plácnutí laika.

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin »

boxer: len faktická. Tretia foto nie je Soulution, ale predzosilňovač BAlabo.
http://www.balabo.com/amps/control
element: neviem nájsť foto vnútorného prevedenia nových modelov, pomôžeš? Ani na ofiko stránke výrobcu nie sú...

boxer

Příspěvek od boxer »

Máš pravdu. Jak se mi tam ta kur.a dostala? Ale taky vypadá dobře.

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Mají moc pěkný řadič, i celé provedení. A jednu čistě náhodnou shodu ;)
The BC-1 MK-II features a unique 'Post Attenuation' scheme that avoids signal degradation - line level signals are amplified immediately at the input stage prior to reaching the volume control. This method preserves the entire envelope of musical information including dynamic range and low-level linearity.
Ono to tak prostě vyjde, když se mají parametry posunout dál.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Ale tie parametere zase nie sú až tak mimoriadne...A za tým radičom je výstupný buffer s nejakým vlastným konštantným šumom, nie je to radič na výstupe.
BVaudio, výroba a predaj

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

To, co udávají, (-110dB nedefinováno k čemu) není nic extra, nicméně s výstupním bufferem se dostanete na Vn = 1-2 nV/rt Hz a na odstup bufferu -130dBVrms/20kHz neváženě a to odpovídá šumu odporu cca 50 ohm - 200 ohm, takže pozor na unáhlené soudy (lépe je předem použít matematiku), roli už potom hraje i výstupní sériový odpor. Těch -130dBVrms je v reálu dosažitelná hodnota a už je docela problém ji změřit. Samozřejmě zase do hry vejde odpor řadiče - vstupní šum.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

takže pozor na unáhlené soudy..Samozřejmě zase do hry vejde odpor řadiče - vstupní šum.
Asi tak, ten buffer je budený z nejakého odporu (radič) , myslíte si že to bude v celom rozsahu menej ako 200ohm? A 130dBV je výrazne viac ako 110dB(V?), takže nič unáhlené som nenapísal. Je to dobré, veľmi pekne a robustne urobené, ale nič excelentné (ako by malo byť podľa ceny..).
BVaudio, výroba a predaj

heretic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heretic »

BVa píše:..Je to dobré, veľmi pekne a robustne urobené, ale nič excelentné (ako by malo byť podľa ceny..).
*palec*

element

Příspěvek od element »

Je úsměvné část Vaše příspěvky k něčemu co jste neviděli a nikdy neslyšeli. Doporučuji poslechnout a spadne vám brada. 100 lepší než tu vést zbytečné amaterské debaty. Kdo z vás byl třeba na High End Mnichov? Nikdo. Nikdo. Je tak si uděláte názor.

element

Příspěvek od element »

Dám vám řadu. Aparát se nekupuje podle parametrů ale podle toho jak hraje...

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Dám vám řadu. Aparát se nekupuje podle parametrů ale podle toho jak hraje...
;) , aj ja vám dám radu..Aparát hrá podľa parametrov, nie podľa ceny. Ani podľa toho, kde ho vystavovali..
A to, čo som napísal o tri príspevky vyššie, je k tomu balabo preampu..
BVaudio, výroba a predaj

Odpovědět