soulution

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Petanek
Kontaktovat uživatele:

Re: soulution

Příspěvek od Petanek »

Ceny jsou šílené ... rozdíly oproti o polovinu levnějším věcem zcela marginální, ale život je prioritách. Každopádně by vlákno mohlo být ze strany elementa trošku popisnější. Dát typy a rovnou ceny (pokud to opravdu má) je pro čecháčka jako rudý hard na holi :mrgreen:

kite19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kite19 »

Kvicko, politika ma nezaujíma, a ani politické heslá. Žijem ako chcem a nikto mi to platiť nemusí. Všetci čo žijú nad pomery, sa radi oháňajú solidaritou, bez ohľadu na to či sú výrobným prostriedkom alebo vykorisťovateľom :D Ser na to, ja mám yamahu rád :D

voltrix
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od voltrix »

Petanek píše:Ceny jsou šílené ... rozdíly oproti o polovinu levnějším věcem zcela marginální, ale život je prioritách. Každopádně by vlákno mohlo být ze strany elementa trošku popisnější. Dát typy a rovnou ceny (pokud to opravdu má) je pro čecháčka jako rudý hard na holi :mrgreen:
Petanek :
Ty jsi dělal přímé srovnání zesilovačů soulution , s o polovinu levnějšími přístroji jiných značek, na jedné konkrétní sestavě? Docela o tom pochybuji, proto by mne zajímalo , na čem tedy zakládáš své tvrzení o marginálních rozdílech? A to úplně pomíjím fakt, že nové modely jsi už vůbec neměl možnost slyšet, pokud jsi nebyl v Mnichově popřípadě v USA na výstavě . A i kdyby jsi tam byl, tak by jsi neměl možnost přímého srovnaní s jinými zesilovači . Musím říct, že mně docela fascinuje, jak někteří jedinci dokáží dělat imaginární soudy o věcech ,se kterými nemají prakticky žádné zkušenosti. Je to až komické.

Petanek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek »

voltrix píše:
Petanek píše:Ceny jsou šílené ... rozdíly oproti o polovinu levnějším věcem zcela marginální, ale život je prioritách. Každopádně by vlákno mohlo být ze strany elementa trošku popisnější. Dát typy a rovnou ceny (pokud to opravdu má) je pro čecháčka jako rudý hard na holi :mrgreen:
Petanek :
Ty jsi dělal přímé srovnání zesilovačů soulution , s o polovinu levnějšími přístroji jiných značek, na jedné konkrétní sestavě? Docela o tom pochybuji, proto by mne zajímalo , na čem tedy zakládáš své tvrzení o marginálních rozdílech? A to úplně pomíjím fakt, že nové modely jsi už vůbec neměl možnost slyšet, pokud jsi nebyl v Mnichově popřípadě v USA na výstavě . A i kdyby jsi tam byl, tak by jsi neměl možnost přímého srovnaní s jinými zesilovači . Musím říct, že mně docela fascinuje, jak někteří jedinci dokáží dělat imaginární soudy o věcech ,se kterými nemají prakticky žádné zkušenosti. Je to až komické.
Ze zkušeností. Rozdíly mezi zesilovači povedených konstrukcí v těchto cenovkách nejsou propastné (pokud to není nějaký exotický pajc). Je to spíše drobnostech a preferencích (Soulution nebude o míle lepší než např. Accuphase A-70 nebo MF Titan - ale o trošku, která dělá ten marginální rozdíl). Proto jsem napsal marginální rozdíly, takže se nepokakej 8-). Jestli si nevšiml, tak jsem nikde nezpochybňoval kvality Soulution. Nové modely jsem opravdu neslyšel. Na výstavách opravdu nemá smysl nic srovnávat.

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 »

Milý kvičko, dovolím si prezradiť Ti, že slovo "obrúčka" nemá v češtine význam "snubný prsteň", tak prestaň poškrečiavať po ľuďoch, čo tu v pokoji diskutujú.
Celkovo ma prekvapuje, koľko ľudskej závisti a neprajnosti sa tu vynorilo. Ja jazdím na obyčajnej Kokte ale na pekné BMW M3 či Porsche 911 sa rád pozriem a vôbec neriešim majetkové pomery jeho majiteľa. To isté platí o HiFi. Soulution by som si nekúpil ani keby som naň mal, pretože sa mi prieči dať toľko peňazí za hifinu ale jeho majteľovi ho zo srdca prajem. A už vôbec mu nebudem robiť mravoučné prednášky, či sa s tým môže verejne pochváliť alebo nie.

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil »

Líbí se mi, jak element popíchl cenami a diskuze se zvrhla. A on se jistě nad ní směje. *thumbs up*

Když na to má a chce ty prachy za to dát, jeho věc. Ať to hraje.

kvičko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kvičko »

Ďakujem za peknú správu,potešila ma.Diskutujte tu ďalej v pokoji.Prajem pekný deň. *klanimse*

lubin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lubin »

Každá věc má svého kupce. Jistě, je to sakra předražený. No co už. Ostatně jako v jakýchkoli jiných oblastech (auta, šperky, domy, hadry....). Ale to už je polemika mimo a navíc o ničem. Bez výsledku.
Co se týče vzhledu Solution, mě se líbí. Neslyšel jsem hrát ovšem. I u nás jsou zesilovače s podobným měřením pokud vím. Tedy téměř. Jsou ale výrazně, výrazně levnější a velmi, velmi dobré.
Spíše bych se zamýšlel nad tím, zda potencionální kupec bude také chtít věnovat adekvátní částku akustice místnosti. Protože jsem přesvědčen o tom, že relativně levná sestava může zahrát výborně v dobře ošetřené místnosti a stejně tak velmi drahá sestava (což jistě Solution je), může být v nedobré akustice průšvih. Když se spojí obojí, bude to paráda a to přeji všem majitelům výborně měřících a snad tedy i hrajících komponentů. A vůbec, běžte poslouchat :)

ivanb_cko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od ivanb_cko »

já bych se teda chtěl jenom pokochat fotkami element-ovi posluchárny s těmito ultimátními komponenty, teda pokud se pochlubí, cooo?

Víc by mě ani nezajímalo...snad jen dojmy těch co to slyšeli.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

element+ivanb

též se přimlouvám za vložení 2-3 fotek té sestavy snů.
když už došlo k takovému "obnažení", pak už pěkné foto ničemu neublíží, že?
a něco tak superbního nevidět alespoňa fotografii ....
není nad fotky z poslechovek zdejších soudruhů!
chodí sem lidé se super drahými sestavami, ale nikdy to asi na sebe tak otevřeně nevybalí.
:-)

fotolaik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fotolaik »

pokud se nepletu - tak autor v prodejnim vlakne "maitner" je na drop boxu fotka sestavy

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus »

fotolaikoško a lachimoško :
asi mě nebudete mít rádi, ale tu top řadu od Solutione budu mít cca za měsíc doma v novém domě. O repro raděj ani nenaznačuji, ale slyšeli jste je oba.
Klaním se číňanům za dodržování smluv, to evropská hovada dodávek materiálu a služeb neuměj.

vlado222

Příspěvek od vlado222 »

Hm. Vyzerá to že Solution ide na odbyt ako teplé rožky. :D

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol »

Napriek "miliónovej informácii" toto vlákno prestáva byť zaujímavé. Ak som nad vecou, urobím patričný komplexný vstup s fotodokumentáciou
a nie pozérsky šot "len tak mimochodom". Ak si chcem strážiť súkromie, nikam to vešať nebudem. 99,9% tu prihlásených aj tak reálne nevie, o čom je reč a reakcie typu "fantastické", "veľa šťastia a krásnych zážitkov", či "predražené", "snobizmus" nie sú ničím prínosné. ;)

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Bohus: musím se přiznat, že by mě to docela zajímalo.

Odpovědět