SROLL

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
jimmi
Kontaktovat uživatele:

Re: SROLL

Příspěvek od jimmi »

No o čipe v DAC použitom tiež nič aký tam je presne typ aj či na kánál je každý samostatne alebo len jeden, to by ma zaujímalo a aj cena. http://sroll.com/

"Tento DA, zabral tisíce hodin vývojové práce."

Aj detailnejšie parametre ako su :

Základní parametry
PCM 32 Bit / 768 kHz

DSD64 ˜ DS512

Vstup:
USB B

Výstup:
RCA / XLR

Výstupní impedance:
32 Ω

Harmonické zkreslení:
0,0001 %

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos »

Jimmi aký má čip sa nedozvieš, ako vždy určite je zaliaty, ale to je jedno ... dôležité je ako hra.

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil »

davidhighend píše:
02 bře 2019 09:20
kychtax píše:
01 bře 2019 21:02
Dnes jsem slysel a hraje mu to vyborne. Proti predlonsku (vloni jsem nebyl) zda se mi ze o dost lip. Trochu niz, vyborne basy.. vsechno ale ok! Nejen basy.
Neuvěřitelná paměť, čoveče upřímně závidím. Z jedné strany brečí, že prehazování kabelů není dostatečně rychle, tím pádem nelze poznat změnu dostatečně přesně, na druhou stranu si přesně pamatuje jak hrály basy před dvěmi léty. Úžasné ombíku, možná i ten rozum zapadl trochu níž, někde mezi půlky viď!
Něco k věci bys neměl??? :o :( :shock:

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax »

8-)

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars »

Luděk se pochlapil a konečně po X letech nechal předělat stránky *2thumbsup* pěkné
sroll1.jpg
www.sroll.com

RedBaron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od RedBaron »

A kde jsou silnější kousky Lyric MkII a Bimotore? To jsou podpultovky? Škoda takové stroje nemít na stránkách, protože image prodává a šlechtí značku :-)

Jinak stránky bych asi zlehka "odrůžovil", ale je to přehledné, jasné, stručné, rozhodně lepší než aktuální stránky SPaudio.

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

8-) Bimotore je len 1.ks unikát.

akce-pro-audiofily/audio-video-show-pra ... 3-165.html

"Mimochodem, kdo byl pozornější, tak si mohl všimnout, že u Roth Audio hraje zapůjčený Lachimův Sroll Bimotore."

A na výstave si možeš 1.ks Lyric kupiť:

"Jako zesilovač používám velký Lyric kvůli výkonu v hluku výstavy. Mám poslední 2 kusy v nejvyšším upgrade, jeden si nechám druhý je na prodej."

:roll: :P

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Bimotore jsou minimálně dva kusy, a není to iniciativa Srolla, ale jednoho moraváka, který z Luďka před lety vymámil vnitřnosti na tehdejšího Lyrika a dva zesilovače vmontoval do vlastního šasí. Lachim jako příznivec zvuku Lyrika a zároveň hladový po wattech si tento projekt nemohl nechat ujít a první smontovaný kus koupil. Ten druhý kus se výrobně nějak zasekl, a ani nevím, jestli je k dnešnímu dni už plně dokončen...
Noble Audio - výroba a prodej

Lad2000
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Lad2000 »

lidumil píše:
02 bře 2019 10:30
davidhighend píše:
02 bře 2019 09:20
kychtax píše:
01 bře 2019 21:02
Dnes jsem slysel a hraje mu to vyborne. Proti predlonsku (vloni jsem nebyl) zda se mi ze o dost lip. Trochu niz, vyborne basy.. vsechno ale ok! Nejen basy.
Neuvěřitelná paměť, čoveče upřímně závidím. Z jedné strany brečí, že prehazování kabelů není dostatečně rychle, tím pádem nelze poznat změnu dostatečně přesně, na druhou stranu si přesně pamatuje jak hrály basy před dvěmi léty. Úžasné ombíku, možná i ten rozum zapadl trochu níž, někde mezi půlky viď!
Něco k věci bys neměl??? :o :( :shock:
A mě by tohle taky zajímalo, jak to tedy doopravdy je...

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

*klanimse* NA máš teda lepšie informácie ako ja len dohady. :D

ma1ko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od ma1ko »

Luďka jsem se na to ptal. Jsou vyrobeny 3 kusy.

macher
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macher »

Otazky pro zaryte fanousky znacky:

Nevadi Vam neseriozny postup, ze prodejni cena je uplne jinde nez inzerovana?
Nevadi Vam, ze kazdy stroj je pomalu unikat, tzn. delat testera namisto obdrzet final produkt?
Nevadi Vam, ze i kdyz zaplatite zalohu, tak klidne cekate dlouhou dobu na dodani, navzdory slibum?
Nevadi Vam, ze z Vas delaji blbce?
Nevadi Vam, ze kdyz uz Srolla prodavate, tak Vam kupujici odrekne, protoze primo majitel znacky podhodi Vasi bazarovou cenu?

Pokud Vam to prijde ok, tak neni potreba resit zaden flame. Osobne jsem par verzi slysel, nijak me to neoslnilo, nicmene rozumim, ze nekomu to muze vyhovovat. Sto lidi, sto chuti... Vadi mi vsak obchodni praktiky (nepraktiky?) znacky, a to je duvod, ze i kdyby dle kecu o nejlepsim pristroji na svete fakt nekdy byl, tak si ho nikdy z principu nekoupim.

Fidas
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidas »

1) Nevadi Vam neseriozny postup, ze prodejni cena je uplne jinde nez inzerovana?
2) Nevadi Vam, ze kazdy stroj je pomalu unikat, tzn. delat testera namisto obdrzet final produkt?
3)Nevadi Vam, ze i kdyz zaplatite zalohu, tak klidne cekate dlouhou dobu na dodani, navzdory slibum?
4) Nevadi Vam, ze z Vas delaji blbce?
5) Nevadi Vam, ze kdyz uz Srolla prodavate, tak Vam kupujici odrekne, protoze primo majitel znacky podhodi Vasi bazarovou cenu?

ad1) Prosím o upřesnění, cena bývá vyšší nebo nižší než uvedená na jeho webovkách? Dohoda?
ad2) Pokud jde o mě, je lépe průběžně vylepšovaná verze, než zastavený vývoj. Kdyby za vámi jezdil technik od renomované firmy ze zahraničí a upgradoval, vnímali byste to jako být testerem nebo jako péči o zákazníka?
ad3) K tomuto nemám co dodat, pan Šroll mi po dohodě strojky dovezl a já je celé zaplatil bez záloh.
ad4) ...
ad5) s tím nemám zkušenost, ani nemám v úmyslu prodávat :-)

... asi tak to vidím a jako blbec se necítím.

Antony
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Antony »

Jako uživatel kompletní aparatury Sroll mohu za sebe říci, že si připadám jako vlastník excelentně hrajících unikátních přístrojů. Nic víc si nepřeji, naprostá spokojenost. Nemám žádné špatné zkušenosti, naopak, jen ty nejlepší.
Sroll je jedna z mála firem, u kterých si lze užít pocit vlastního originálu. Ty jsou vždy nejcennější. Nevím, jestli je masová produkce přístrojů nějaká sázka na jistotu (po zkušenostech bych řekl, že spíše ne), ale mě to takhle baví.
Se Srollem si připadám, jako kdybych jezdil v signovaném Ferrari...

rimidalv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimidalv »

Jj. Prodej opravdu neni jednoduchy...

Odpovědět