SROLL

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
RedBaron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: SROLL

Příspěvek od RedBaron » 16 led 2018 15:34

Dokud se věří a dejchá, je to fajn. Ale nechat zahlodat červíka, zajímat se víc a nepoznat to pak ve slepým testu od křížový čtyřky je na rozběh proti zdi :D

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri » 16 led 2018 15:36

kychtax - prosím udělej mi lowcost reprokabely, které budou zvukově stejně dobré jako ty od LŠ. Rád bych totiž ušetřil. *palec*
Když se ti podaří vyrobit ještě lepší než od LŠ tak mu je můžeš nabídnout a třeba si tě vezme jako společníka do firmy.

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax » 16 led 2018 15:42

vidím, že jsem to nestihl dost rychle smáznout. Jste pohotoví :)

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera » 16 led 2018 15:47

Honzo v klidu ;) Mně Jiri taky nabízel ať vyrobím NUC,že ho ode mě koupí :) A to jsem jenom chtěl vědět,včem je hardware Sroll Nuc jiný ;) Tak že by jsme s mistrem udělali takové trio :D
Jinak vše v dobrém ;) ;) ;)

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri » 16 led 2018 15:58

Chlapi, já vás nechci odrazovat od vašich projektů, právě naopak vám fandím (také jsem takto začínal). Bylo by to super mít levné HIFI se skvělým zvukem.
Akorát by to chtělo místo teoretizování přijít s nějakým přímým porovnáním a potom mluvit o výsledku.

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera » 16 led 2018 16:05

Ale já jsem nikde netvrdil ře chci řešit levné řešení,pouze mě zajímal rozdíl v HW,prostě zvědavost?Nikde taky netvrdím,že je levné řešení lepší než Schrollovo ;) Ale přivedl jsi mě na myšlenku,že se domluvím s Horizonem a vezmu k němu svůj Nuc na přímé porovnání ;)

zabiny007
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od zabiny007 » 16 led 2018 16:37

kychtax
Sakra, chvilku se nekoukám a přijdu o nějaké zásadní moudro. Osobně bych zakázal mazat a editovat příspěvky pisatelům, protože je to tu bohužel docela častý jev, který pak padá na hlavu nevinným moderátorům. Takže - buď chlap a stůj si za tím, co jsi napsal.
Anebo si příště raději 3x přečti svůj příspěvek, než jej odešleš.

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax » 16 led 2018 17:53

Saso, smáznul jsem to nemaje chuť se handrkovat se Srollisty a i s tebou. Vidíš, chytil ses i tak. myslím, že ti s sestavou narostlo i slušně ego. btw.

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 16 led 2018 18:38

Kdo se nam to tu pere?
😂

Hlavne klid, nejde o to se dohadovat. Proste nekomu ty vyrobky sedi, nekomu se nezdaji. Na garazovou firmu docela dobry, ne? Rad jsem hral na levnejsich komponentech, bylo to fajn. Na ty drahe (MacIntosh, Vivid, Nordost,...) nechci pristoupit. Ale nasel jsem cestu nekde mezi. Hraje to skvele a tak daleko to od tech velikanu zase neni. Jde o procenta. Je to fajn 😉

Kdyz mi nekdo da komponent ktery bude levnejsi a bude hrat hezky (tak jak ted u me Sroll) tak ho beru. Sorry Ludku Srolle - nekdo to umi jeste lepe a levneji.

Fandim vsem co neco umi.

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 16 led 2018 18:39

terahera píše:
16 led 2018 16:05
Ale já jsem nikde netvrdil ře chci řešit levné řešení,pouze mě zajímal rozdíl v HW,prostě zvědavost?Nikde taky netvrdím,že je levné řešení lepší než Schrollovo ;) Ale přivedl jsi mě na myšlenku,že se domluvím s Horizonem a vezmu k němu svůj Nuc na přímé porovnání ;)
To je slovo chlapa. Tesim se zde na tomto vlakne na popis z poslechu a srovnani. 😉

S cim to budes srovnavat?

zabiny007
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od zabiny007 » 16 led 2018 18:48

Obdivuji každého, kdo umí vlastnoručně něco vytvořit a udělat, zvláště v oblasti našeho společného koníčku. Ať je to kabel, zesilovač, nebo PC pro pouštění hudby. Já to neumím a ani mne to nějak neláká. O to víc mám respekt před lidmi, co něco takového umí. A je jedno, zda je to bastlíř či dráteník, co si doma kutá něco pro svoji potěchu, nebo ten, kdo je schopen své bastlení dotáhnout až do komerčně úspěšného výrobku.
O to víc je pro mne nepochopitelná situace, kdy skupina dráteníků "sebepotěšitelů", začne shazovat práci komerčně úspěšného "kolegy". Nebylo by lepší mu to přát a inspirovat se? Vždyť Sroll tu není pro ty dráteníky a bastlíře. On je tu pro nás, kteří nic takového neumíme a nabízí nám alternativu k běžné komerční produkci. Tak proč sakra tolika lidem leží cokoliv co udělá a prodá tak moc v žaludku? To fakt nechápu. Může mi to někdo vysvětlit? Nebo že by Teta měla takovou moc i tady?

Obrázek

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 16 led 2018 18:56

Pojdme se radeji hadat o politice. Prezidentske volby, poslanecka snemovna nebo Ovcacek ctveracek, ktery se brzy stane nezamestnanym do konce zivota jsou na hadani a hastereni lepsi temata 👍😉

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax » 16 led 2018 19:53

zabiny007 píše:
16 led 2018 18:48
Máš recht, možná jsem na něj vysazený já, kvůli té pryskyřici a tajnůstkám :lol: Ale LS určitě umí.
A Tebe obdivuju, jak ses do toho pustil a nemažeš, dokud nebudeš hotov.
A konečně Petře díky. Tvůj odstup a nadhled od různých půtek a emocí. Nikoho podobného zde neznám *klanimse*.

zabiny007
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od zabiny007 » 16 led 2018 20:26

V pohodě. Já si taky nedělám iluze, že by LŠ používal nějaké kosmické a ukrutně drahé materiály. A nevadí mi to. Vnímám jej jako mistra kuchaře - ti nejlepší nejsou ti, co vaří z luxusního masa a langust, to umí téměř každý, pokud nezvorá postup. Ale ti opravdu nejlepší dokáží z obyčejných surovin vhodně zvolenou úpravou a kombinací vykouzlit dokonalý zážitek. Vem si třeba michelinskou restaurace LA Degustation - když tam pozveš ženu/přítelkyni na jídlo, tak tam necháš minimálně minimální mzdu a za tu dostaneš steak z krkovičky, červenou řepu s kefírem a borůvkami nebo houby na špeku s kmínem. Ale do smrti na ten dokonalý zážitek nezapomeneš a bude ti fuk, že to někdo označuje za snobárnu. No ať, je to jejich problém... :lol:

A podobně vnímám produkty od LŠ - jako mistra kuchaře, který z běžných ingrediencí za pomoci netradičních kombinací a postupů sestaví dokonalý produkt... :-)
Nejspíš si to moc idealizuji a přibarvuji, ale co už. Všichni máme raději věci s příběhem, ne ? :lol:

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 16 led 2018 20:38

Ted jste to vystihli oba dva perfektne.
👏bravo👏

Diky Honzo 😉

🕉

Odpovědět