Tesla

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Tesla

Příspěvek od lechos »

souhlas ale srovnávejme srovnatelné...ani fabia není porsche i když má 4 kola...jinak sestava z čs.repro ARN 8604-ARZ 4604-ARV 3604

nstar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nstar »

Ars 934/8

Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Satanáš »

Pište si co chcete, ale já právě poskládal toto a jsem velice spokojen, je to kuchňská sestava a třeba zesilovač má své mouchy jako chrastící korekce, ale ty já nepoužívám a kolega co ho zprovozňoval doporučil nové větší elyty do zdroje, prý dává 10000 mikro. Ale sedim, posloucham novou Želvu a jsem nadšen.
IMG_20210117_204821.jpg

Satanáš
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Satanáš »

Co se týče repro Tesla, vyhýbám se všemu s uječenou žlutou parodií na kalotu. Zvukově jsou použitelné spíš konstrukce Elektronika Praha a Hifiklubu označené RS, takové udělané 434 s novým tlumením, které je po letech opravdu potřeba a Jugošskou kalotou už neurazí. A na výkony do 15W miluju ty klacické dvoupásmovky s papírovým kulatým výškáčem bez toho nakloněného plastu a 165 basákem, ty s neošizenou vyhybkou, štítky už bohužel upadaly. Tyhle bedny nebo podobné stavěné a tranziwatt nebo zetawatt, tím by si měl projít každej mladej, co začíná s Hifi. Bohužel ceny nám vyletěly hrozně vysoko, tvm už nové nevyrábí, takže mladý musej bastlit z Visatonu.

Odpovědět