USHER Audio Technology

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: USHER Audio Technology

Příspěvek od vadik »

tuto kombinaci bych si dokazal predstavit u sebe doma...
Obrázek

vadik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vadik »

Upgrade pro S-520
Obrázek

Vlasto
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Vlasto »

Maju krasny dizajn.

Na zahranicnom fore jeden chlapik vymenil Kharmy za Usher 8571II, s tym, ze styl zvuku skoro rovnaky za a ovela menej prachov...

krovak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krovak »

vadik píše:Upgrade pro S-520
nevite kde se tahle kombinace da poslechnout? idealne v praze

maretti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maretti »

Já jsem si právě poslechl USHER Dancer CP-8571 II ....... prostě nádhera. Oproti USHER Dancer Mini One, které jsem si poslech jako první, neuvěřitelný skok dopředu. A to při zapojení na stejné komponenty LUXMAN L-550A + D-05.

V případě, že bych si kupoval bedny do 250.000 Kč, tak jasná volba *2thumbsup* .......... spíše mě nahlodává pokušení poslechnout si USHER Dancer Be-20 *headbang*

Nemá náhodou někdo doma ukryté Be-20 ky ???? :D

korys
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od korys »

Jo,jo, neradno pouštět múzy přes práh. Hrozí silná závislost. *2thumbsup*

Vlasto
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Vlasto »

maretti píše:Já jsem si právě poslechl USHER Dancer CP-8571 II ....... prostě nádhera. Oproti USHER Dancer Mini One, které jsem si poslech jako první, neuvěřitelný skok dopředu. ... :D
ale aj tak, mohol by si prosim ta zhodnotit zvuk tych Dancer Mini One, nezavisle od CP8571...dik.

maretti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maretti »

Vlasto píše:ale aj tak, mohol by si prosim ta zhodnotit zvuk tych Dancer Mini One, nezavisle od CP8571...dik.
Vlasto ... určitě, nejsem recenzent, ale pokusím se popsat jak na mě působily ve spojení s LUXMAN-550A. Co jim nemohu upřít je jejich řemeslné zpracování. Pro některé zájemce o HiFi je to nepodstatné, ale mě se musí reprobedny i líbit - přeci jenom je to kus nábytku do obývacího pokoje, na které se bude dívat celé rodina. Je to výborně odvedená práce se dřevem, kvalita zpracování a nádherná dýha, kterou by jim mohli závidět někteří evropští prémiový výrobci. *sunglases*

Přestože jsem byl ovlivněn zvukem CP8571 musím uznat, že Dacer Mino One na svůj rozměr (objem) hrály opravdu vyrovnaně s "hutným" a pevným basem - lepším než bych od reprobeden v ceně do 100.000 Kč očekával. V čem mě ale ještě více překvapily - byl to berylliový výškáč. V technologiích a materiálech se moc nevyznám, ale musím uznat jedno = hraje prostě úžasně.

Zvukově ti musí sednout, respektive, že se jedná o 2-pásmovky. Já mám zatím doma Tannoy DC-6T, takže jsem byl na ně připraven, na výhody i nevýhody. Rozhodně doporučuji poslechnout, takovéto bedny se nekupují podle doporučení. Taky bude hodně záležet, čím je budeš krmit a jaký styl hudby preferuješ.

maretti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maretti »

jinak podrobnou recenzi jsem našel na Audiodromu ....

http://www.audiodrom.cz/recenze/reproso ... nione.html

Vlasto
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Vlasto »

maretti píše:
Vlasto píše:ale aj tak, mohol by si prosim ta zhodnotit zvuk tych Dancer Mini One, nezavisle od CP8571...dik.
...Přestože jsem byl ovlivněn zvukem CP8571 musím uznat, že Dacer Mino One na svůj rozměr (objem) hrály opravdu vyrovnaně s "hutným" a pevným basem - lepším než bych od reprobeden v ceně do 100.000 Kč očekával. V čem mě ale ještě více překvapily - byl to berylliový výškáč. V technologiích a materiálech se moc nevyznám, ale musím uznat jedno = hraje prostě úžasně.
.
Dik....a podla recenzii je nova seria s diamantovym vyskacom dokonca este lepsia...

Odpovědět