24bit/96kHz

Dnes hraje nebo hrálo ...
merhaut

Re: 24bit/96kHz

Příspěvek od merhaut »

MilanTuma nám všem jistě prozradí tu druhou polovinu praxe. Ještě, že na ni ti právníci protistran nepřišli, to bych byl namydlenej. Bože, mám já ale štěstí, že nešel kolem MilaTuma, znalec, borec, ten by mě zaříz jak podsvinče...

Kontrolní otázka pro MT: konkrétní příklad úspěšné (občanskoprávní, trestněprávní) žaloby proti pouhému stahovači (nenabízeči!) a konzumentovi hudby pro osobní potřebu by nebyl?

boxer

Příspěvek od boxer »

Je tu ještě někdo, koho pobuřují odkazy na stránky, kde jsou linky na soubory s muzikou? Je tu ještě někdo, kdo by to tady zakázal?

Jájájá,já jenom já.

A víš proč? Protože to pak všechno nestíhám! 8-)

Mike
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

Tohle vlákno nemá už nemá nic společného s 24bit/96kHz admin by ho měl přesunout a toto vlákno promazat.

Jinak za pouhé stahování hudby nikomu nic nehrozí. Pouze v případě že by jste hudbu sdíleli či jinak uploadovali. Takže se tady zase řešej krávoviny.

Hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hlava »

david píše:Pred asi rokem jsem zkoumal hdtracks trochu vice, ale ukazalo se, ze neumi prodat jinam, nez do US. Jestli si dobre vzpominam, tak me to vykoplo az pri pokusu o platbu, ze nemam US kreditku. Pokud se to nejak zmenilo, rad se o tom dozvim ;)
Platba kreditkou do CZ nefunguje, nicméně při platbě PayPalem není problém hudbu od nich kupovat, i když mají uvedeno, že prodávají pouze U.S. rezidentům. Už jsem z tama několik alb koupil, takže je platba přes PayPal ověřená a bezproblémová ...

Odpovědět