Co právě poslouchám

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
boxer

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od boxer »

Ano a především kvalita nahrávky na CD.

DR5 over -6.36 dB 01. End Of The Beginning.wav
DR5 over -6.06 dB 02. God Is Dead.wav
DR5 over -5.74 dB 03. Loner.wav
DR9 -0.09 dB -11.33 dB 04. Zeitgeist.wav
DR5 over -5.51 dB 05. Age Of Reason.wav
DR5 over -5.69 dB 06. Live Forever.wav
DR5 over -6.26 dB 07. Damaged Soul.wav
DR5 over -6.10 dB 08. Dear Father.wav

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

Hey, docenti...já poslouchám hudbu s né virtuální cifry z audio analyzátoru...
Někdo holky jinej vdolky, jednoduché, že.

boxer

Příspěvek od boxer »

Pokud posloucháš hudbu, docente, tak musíš slyšet, jak je to zvukově zmršený typickými necnostmi dnešních zvukařů.

Obrázek

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

Neslyším ! Ach neslyším ! Jsem starší posluchač (tak 12 000 Hz max.) a ne netopejt, vyšší harmonické jakož i ultrazvuky jsou mi srdečně putna. A to je dobře, nemám komplex méněcennosti ani neustálou nespokojenost co se přenosu týče a nutkání štelování a výměny aparátů. Sabbs poslouchám od časů Tesla B400 mono a jak to tenkrát hrálo.

boxer

Příspěvek od boxer »

Ale tady jsi vedle jak ta stará jedle. Nejde o vysoké frekvence. Ale to je putna.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

Mně se zdá, drahý kolego, ža malý český človíček co jakživ nevytáhl paty ze zahnojené vesnice...jenom vytrvale kritizuje, pomlouvá, zpochybňuje a ohrnuje nos nad čímkoliv. Typiše čechiše. Mně nic nepokazí radost z poslechu Black Sabbath 2013 ve formátu MP3, bez šumu, praskotu a přeskakování drážek, krása. Já vyrůstal na Tesla Uran, Tesla B400 a Tesla A3, umím ocenit přínos digitálního zvuku, poslechu, pravda, gramofon analog provozuji taky. Tuž si měřte tu muziku svými grafy, křivkami, decibely, já zůstanu u poslechu.

JFI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JFI »

to, že ti nevadí mizerná technická kvalita CD Black Sabbath - 13, ještě neznamená, že nesmí vadit ostatním.

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Ale Lechos za špatnou kvalitu nahrávky nemůže. Ho baví jenom poslouchat hudbu. A o tom to je.
Michell Gyrodec/Orbe,SME V,Lyra Delos,RCM,step up trafo MgBeran,Esoteric DV60,Stream box RS,Music First Audio,Audia Flight 100 MK4, Red Wine Audio,Tannoy Turnberry GR+ST100,Acoustic Revive,WBT ...

JFI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JFI »

to mu nikdo nebere, škoda, že ale napadá ty, kteří nesdílejí jeho, jistě jediný správný, názor.

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Obrázek

Bohužel už není mezi námi. Toto album bylo vydáno až po jeho smrti. Pěkně se poslouchá.
George Harrison mi byl z Beatles nejsympatičtější.
Michell Gyrodec/Orbe,SME V,Lyra Delos,RCM,step up trafo MgBeran,Esoteric DV60,Stream box RS,Music First Audio,Audia Flight 100 MK4, Red Wine Audio,Tannoy Turnberry GR+ST100,Acoustic Revive,WBT ...

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Brainwash je skvělé, stejně jako Georgův "Cloud nine ", předchozí CD. *2thumbsup*

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Obrázek

Nejvíc se mi líbí.

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Na Beatles jsem byl odkojen. Vzpomínám, jak jsme na základce vyráběli podle jejich fotek šablony a ty pak přestříkavali na trička. Měl jsem tehdy suprafoňáckě Abbey Road. Byla tam knížka s jejich fotkama tak, jako na Bílém albu.

boxer

Příspěvek od boxer »

ža malý český človíček co jakživ nevytáhl paty ze zahnojené vesnice...jenom vytrvale kritizuje, pomlouvá, zpochybňuje

Milý drahý brepto. Pokud považuješ svoje bydliště za velkoměsto a Prahu za vesnici, mě nevadí.

Pokud se ti BS 13 líbí, mi nevadí. Mě se líbí taky. Vrátili se tam, kde před mnoha lety skončili a nejvíce mi připomíná většina skladeb jejich placky Sabbath Bloody Sabbath a Sabotage. Nejvíce mě překvapil bicmen, protože je to dle mého zatím jediný, který se "typově" v celé éře Sabbathů dá srovnat s Billem Wardem.

Ale buď té lásky, a nepleť si měření, hudbu a prasečinu v nahrávání desek a výsledném zvuku. Pokud ti nevadí přehlcenost a narvanost zvuku CD, které je jistě provedeno z lásky k těm, co poslouchají na jezevčících a MP3 přehrávačích a jiných děsných šuntech. Na lepším aparátu je to již docela slyšet.

Budu si muset sehnat LP, které je kupodivu s DR 10, tedy mnohem lépe se zvukem.

Doufám, že jsi pochopil, oč tu běží. Pokud ne, tak raději ani již nereaguj.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel »

Dave Stewart : The Ringmaster General a The Blackbird Diaries, kdo nezná ať okusí výborná a skvěle nahraná hudba.

Odpovědět