Co právě poslouchám

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Liamee
Příspěvky: 345
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od Liamee »

pbaudis píše:
04 kvě 2024 00:41
A01020967560-B911 28 a můžeš dál mlaskat, ty chytráku.
Jak jsem řekl, máš reedici z roku 2019, vím to celou dobu.
pbaudis píše:
04 kvě 2024 00:41
UDSACD 2099
Ano, UDSACD 2099, to je katalogový číslo, který mají obě tahle vydání stejný, jak to vydání z roku 2013, tak ta reedice z roku 2019.
pbaudis píše:
04 kvě 2024 00:41
No vidíš jak jsem tě napálil, chytráku.
Mě jsi nenapálil, napálil jsi jen sám sebe, Já celou dobu přesně vím co máš i co se prodává v obchodech.
pbaudis píše:
04 kvě 2024 00:41
Popravdě, už nevím jakou nálepku jsem tam měl, ale napíšu na podporu gramodesky.cz ať se podívají.
Vzhledem k tomu, že už víc jak pět let nemají to vydání z roku 2013 (to s tou hranatou nálepkou) skladem, tak mají to co ti prodali, neboli reedici z roku 2019 s kulatou nálepkou. Já to vím už léta co je na trhu a co ne.
pbaudis píše:
04 kvě 2024 01:16
Tady máš screen z obchodu a obal který mají skladem. Blbý co, tak hlavně, ať ti nepraskne žilka, chytráku.


Screenshot_20240504_012216_Chrome.jpgScreenshot_20240504_012324_Chrome.jpg
A co jako? Obrázek, kterej mají na webu, nemá žádnou důkazní váhu, tam si můžou nahrát obrázek jakej chtějí. Když vyšla v roce 2019 reedice, tak si na svým webu evidentně nechali obrázek původního vydání z roku 2013, prostě to nezměnili, to je celý, pořád je to UDSACD 2099. Mimochodem už si tam ten obrázek po tvým upozornění změnili a mají tam ten s kulatou nálepkou.
A všim sis taky, že odkaz na discogs, kterej tam mají u tohole SACD od MFSL uvedenej (mají to tam uvedený jako "Discogs ID") odkazuje na CD vydání z roku 1990? Viz:
https://www.discogs.com/release/1444628 ... rs-In-Arms
Budeme teda podle toho tvrdit, že je to CD z roku 1990? Asi ne, co? Stejně jako u toho obrázku si tam můžou odkaz plesknout jakej chtějí a i prostě jen lidská chyba je ve hře. To se holt stává, ale to s identifikací vydání alb nemá nic společnýho.

A proč by mi měla praskat žilka? Já jsem celou dobu v naprotej pohodě, ty tu prskáš a nesmyslně se tu dohaduješ i když nemáš pravdu.
pbaudis píše: Liamee: ta nálepka je tam kulatá, měl jsi pravdu a tím bych to uzavřel.
To mi nemusíš říkat, Já to vím celou dobu, to ty se tu dohaduješ že ne a utočíš na mě.

Uživatelský avatar
pbaudis
Příspěvky: 468
Registrován: 23 říj 2021 22:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od pbaudis »

Pane bože... :shock: Už toho nech, prosím. Zase máš důvod zaplnit celé vlákno horou písmenek a přitom zanikne hudba, kterou posloucháme. Napsal jsem ti, že jsi měl pravdu, tak už brzdi. Snad ti bude stačit slovíčko OMLOUVÁM se, měl si pravdu. *thumbs up*

Uživatelský avatar
pbaudis
Příspěvky: 468
Registrován: 23 říj 2021 22:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od pbaudis »

Lucie - Větší než malé množství lásky 1998.
Před lety jsem znal texty skoro nazpaměť.

20240506_161525.jpg
20240506_161643.jpg

kvičko
Příspěvky: 180
Registrován: 22 bře 2013 17:19
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od kvičko »

SUPERTRAMP-Breakfast in America (1979)

CD z roku 1993 Made in ČR for Globus International for sale in ČR and SR only. Zvuk ako víno! Fenomenálny album !!!

Uživatelský avatar
jirkash
Příspěvky: 393
Registrován: 11 dub 2021 11:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od jirkash »

A kdyby jsi jeste slysel LP, to by jsi mlaskal, co je zvuk jako vino. Je to super album.

JV
Příspěvky: 1359
Registrován: 08 říj 2008 07:36
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od JV »

Jeff Lynne – Armchair Theatre. Dnes som si domov doniesol toto CD. Na prvé počutie je to taká jeho klasika. Mám rád ten zvláštny "retro" nádych. Hlavne tie pomalšie veci majú super atmosféru. Za mňa fajn. Dobrá kúpa.

Obrázek

koudy42
Příspěvky: 1609
Registrován: 06 srp 2015 15:23
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od koudy42 »

Obrázek

tady se hned ukaze prusvih mistnosti nebo sestavy :)

JV
Příspěvky: 1359
Registrován: 08 říj 2008 07:36
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od JV »

Sigur Rós – ( ). Teda minimálne takto zátvorkami sa zvykne tento inak neoznačený album uvádzať.
Je to manželkina oblúbená kapela a musím konštatovať že im pomaly začínam prichádzať na chuť aj ja.

Obrázek

jarda-hifista
Příspěvky: 259
Registrován: 02 kvě 2018 11:56
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od jarda-hifista »

koudy42 píše:
07 kvě 2024 23:51

tady se hned ukaze prusvih mistnosti nebo sestavy :)
Ahoj! Poslouchal jsem to, zajímavá hudba i zpěvačka, asi zpívá sama na sebe vícehlasy a vokály, rozhodně má dobrý rytmus a afrika je tam cítit. Vystačí si s málem, pěkné stereo. Zvuk konkrétní a jasný. Její druhá deska "Three Little Words" zá více zabrat aparátu, myslím. Jrd
abb3c4b1b9021ec50ecdbc5a53bb58e7.jpeg

Uživatelský avatar
pbaudis
Příspěvky: 468
Registrován: 23 říj 2021 22:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od pbaudis »

Erasure - The Neon (2020) JEWEL CASE.

20240507_154631.jpg

Liamee
Příspěvky: 345
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od Liamee »

pbaudis píše:
06 kvě 2024 12:08
Pane bože... :shock: Už toho nech, prosím. Zase máš důvod zaplnit celé vlákno horou písmenek a přitom zanikne hudba, kterou posloucháme. Napsal jsem ti, že jsi měl pravdu, tak už brzdi. Snad ti bude stačit slovíčko OMLOUVÁM se, měl si pravdu. *thumbs up*
Tak ty v reakci na můj předminulej příspěvek (jeden) zareaguješ třema různejma příspěvkama z nichž ve dvou mě napadáš, urážíš a děláš ze mě hlupáka, i když jsem to celou dobu Já kdo má pravdu a ne ty, ale Já mám brzdit a nechat toho, jo? No tak to teda bravo *bravo*. Tohle je diskusní fórum a když na mě někdo reaguje, oslovuje mě a dokonce mě napadá a uráží, tak holt budu reagovat a tebe se na svolení fakt ptát nebudu. Takže sám brzdi a možná se takovýmhle přešlapům příště vyhneš.

Uživatelský avatar
pbaudis
Příspěvky: 468
Registrován: 23 říj 2021 22:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od pbaudis »

Liamee: Proč pořád prudíš. Já jsem se omluvil, uznal chybu a ty místo podání ruky, dále vyvoláváš flame a spam v jasně daném tématu. Už vím proč tě nikdo nesnáší. Končím tuto naprosto zbytečnou debatu. Jsi troll a toho já krmit opravdu nebudu. Pokud máš další problémy, můžeš mě oslovit přes SZ. Tady si piš co chceš, už na tebe reagovat nebudu. Přeji krásný den a polepši se.

P.S. pro moderátora tohoto fóra. Prosím o smazání zbytečného spamu v tomto tématu. Osobě jsem se omluvil, uznal chybu a není důvod se v tom dále rýpat. Toxické komentáře označím i tento. Děkuji.

Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 1733
Registrován: 28 čer 2014 19:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od Antony »

pbaudis
V klidu. Tam, kde byl Liamee/LUK usvědčen z omylu, se z diskuze potichu vytratil. Nikdy chybu nepřizná, ani když je prokázaná a do očí bijící, to nemá v povaze. Zato teď je na koni, ukázalo se, že měl pravdu, tak neumí přestat vykřikovat.

Liamee
Příspěvky: 345
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od Liamee »

pbaudis píše:
09 kvě 2024 09:50
Liamee: Proč pořád prudíš. Já jsem se omluvil, uznal chybu a ty místo podání ruky, dále vyvoláváš flame a spam v jasně daném tématu. Už vím proč tě nikdo nesnáší. Končím tuto naprosto zbytečnou debatu. Jsi troll a toho já krmit opravdu nebudu. Pokud máš další problémy, můžeš mě oslovit přes SZ. Tady si piš co chceš, už na tebe reagovat nebudu. Přeji krásný den a polepši se.

P.S. pro moderátora tohoto fóra. Prosím o smazání zbytečného spamu v tomto tématu. Osobě jsem se omluvil, uznal chybu a není důvod se v tom dále rýpat. Toxické komentáře označím i tento. Děkuji.
Z nás dvou to nejsem Já kdo se potřebuje polepšit. A Já že prudím? Když sis myslel, že máš pravdu ty a ne Já, tos byl na koni, co? Tos klidně prudil, opakovaně do mě ryl a dělal ze mě hlupáka v několika příspěvcích po sobě i když Já jsem mlčel a nereagoval jsem, to bylo všechno bylo v pohodě, co? Ale když ti došlo, že mám celou dobu pravdu Já, tak je najednou diskuse zbytečná, mě označuješ za trolla, protože ti odpovídám když mě oslovuješ a mluvíš na mě, a ještě se mě povýšenecky pokoušíš poučovat a předstíráš, že prej mám nějaký problémy a dokonce ještě chceš nechat smazat důkazy proti sobě. Znovu - bravo *bravo*.
Kdyby ses hochu prostě jen omluvil, tak bych tu omluvu přijal, ale když se omluvíš, ale jednou větou mě hned zase bezdůvodně peskuješ a napadáš jen proto, že se cítíš ublíženej žes musel uznat že mám pravdu Já, tak to se vztekej jak chceš, ale takhle omluva nevypadá a proto nevidím důvod jí přijmout.
Nepotřebuju aby ses omlouval, ale kdyby ses omluvil bez těch blábolů okolo, jak jsem to Já kdo je tu špatnej a kdo to nemůže nechat bejt a kdo má brzdit atd., i když si to přitom ty kdo se k tomu zas a znova vrací v několika příspěvcích, oslovuje mě a pak prská, že mu odpovídám atd., tak bych tu omluvu přijal, ale to se budeš muset nejdřív polepšit.
A že mě všichni nesnáší? Pobavils :lol: Pleteš si vlastní (ublížený) pocity a dojmy a obecnýma skutečnostma.

mumu
Příspěvky: 465
Registrován: 23 úno 2011 13:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od mumu »

Ja a všetci ľudia na tejto zemeguli ktorých poznám Ťa teda Luku alias Liamee alias Agilent alias ostatné identity neznášajú maximálne.🙂👍
A nie kvôli názoru ale kvôli tej nebetycnej tuposti ješitnosti.
A mlčal si chvíľu preto lebo si si nebol istý, Antony má pravdu, keď si usvedčený z lži alebo omylu stichnes ako ten smrad...
Ať Ti to hraje....

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host