Co právě poslouchám
Re: Co právě poslouchám
Díky.
Re: Co právě poslouchám
George Michael – Ladies & Gentlemen
Zaujímalo by ma po ktorom dnešnom mainstreamovom spevákovi si niekto po (dajme tomu) dvadsiatich rokoch vzdychne ako mu to pekne spievalo a aké pekné skladby interpretoval, akú mal charizmu.
Viete niekto o takom? Nemám velmi prehlad, ale z toho čo počujem z rádia som dosť skeptický.

Zaujímalo by ma po ktorom dnešnom mainstreamovom spevákovi si niekto po (dajme tomu) dvadsiatich rokoch vzdychne ako mu to pekne spievalo a aké pekné skladby interpretoval, akú mal charizmu.
Viete niekto o takom? Nemám velmi prehlad, ale z toho čo počujem z rádia som dosť skeptický.

Re: Co právě poslouchám
STEVE WINWOOD-Back in the High Life(1986)
Štvrtý sólový album umelca, za ktorý dostal 3 ceny Grammy a stal sa mnohonásobne multiplatinovým na celom svete. Pôvodné CD vydanie z roku 1986 má DR 16 !!! a neskutočnú dynamiku.
Štvrtý sólový album umelca, za ktorý dostal 3 ceny Grammy a stal sa mnohonásobne multiplatinovým na celom svete. Pôvodné CD vydanie z roku 1986 má DR 16 !!! a neskutočnú dynamiku.
- Přílohy
-
Re: Co právě poslouchám
JV: Jednoznačne áno, George Michael bol Pán Spevák o tom nemôže byť žiadna pochybnosť. Škoda ho! Zomrel v pomerne mladom veku, ešte mohol veľa krásnych vecí naspievať.
Re: Co právě poslouchám

https://tidal.com/album/521427728/u
PRAGO UNION Nekorektum (2026)
Novinka od nejlepšího českého MC, parádní oldschoolový zvuk a dobré texty dobrého chlapa.
Re: Co právě poslouchám
Patricia Barber – Companion.
Pri posluchu cez bedne je to fajný, obsahovo pestrý a príjemný jazz. V slúchadlách to rozkvitne hromadou detailov a je z toho CDčka prudko audiofilná/hifistická záležitosť.
Jediné čo ma tam trochu ruší, je že trochu neutlmili potlesky.

Pri posluchu cez bedne je to fajný, obsahovo pestrý a príjemný jazz. V slúchadlách to rozkvitne hromadou detailov a je z toho CDčka prudko audiofilná/hifistická záležitosť.
Jediné čo ma tam trochu ruší, je že trochu neutlmili potlesky.

Re: Co právě poslouchám
JONAS LINDBERG & THE OTHER SIDE - Miles From Nowhere (2022)
Každý ďalší Jonasov album je lepší a lepší...
Každý ďalší Jonasov album je lepší a lepší...
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

