Co právě poslouchám

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
adrian
Příspěvky: 378
Registrován: 12 bře 2017 10:14
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od adrian »

Díky.

JV
Příspěvky: 1531
Registrován: 08 říj 2008 07:36
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od JV »

George Michael – Ladies & Gentlemen

Zaujímalo by ma po ktorom dnešnom mainstreamovom spevákovi si niekto po (dajme tomu) dvadsiatich rokoch vzdychne ako mu to pekne spievalo a aké pekné skladby interpretoval, akú mal charizmu.
Viete niekto o takom? Nemám velmi prehlad, ale z toho čo počujem z rádia som dosť skeptický.

Obrázek

kvičko
Příspěvky: 353
Registrován: 22 bře 2013 17:19
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od kvičko »

STEVE WINWOOD-Back in the High Life(1986) *bravo*

Štvrtý sólový album umelca, za ktorý dostal 3 ceny Grammy a stal sa mnohonásobne multiplatinovým na celom svete. Pôvodné CD vydanie z roku 1986 má DR 16 !!! a neskutočnú dynamiku.
Přílohy
steve win.jpg

kvičko
Příspěvky: 353
Registrován: 22 bře 2013 17:19
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od kvičko »

JV: Jednoznačne áno, George Michael bol Pán Spevák o tom nemôže byť žiadna pochybnosť. Škoda ho! Zomrel v pomerne mladom veku, ešte mohol veľa krásnych vecí naspievať.

kvičko
Příspěvky: 353
Registrován: 22 bře 2013 17:19
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od kvičko »

CHICAGO-Chicago II (1970)

Absolútna blaženosť *hura* *hura* *hura*
Přílohy
chicago.jpg

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 7167
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od dadaft »

Obrázek
https://tidal.com/album/521427728/u

PRAGO UNION Nekorektum (2026)

Novinka od nejlepšího českého MC, parádní oldschoolový zvuk a dobré texty dobrého chlapa.

JV
Příspěvky: 1531
Registrován: 08 říj 2008 07:36
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od JV »

Patricia Barber – Companion.
Pri posluchu cez bedne je to fajný, obsahovo pestrý a príjemný jazz. V slúchadlách to rozkvitne hromadou detailov a je z toho CDčka prudko audiofilná/hifistická záležitosť. *palec*
Jediné čo ma tam trochu ruší, je že trochu neutlmili potlesky.

Obrázek

kvičko
Příspěvky: 353
Registrován: 22 bře 2013 17:19
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od kvičko »

JONAS LINDBERG & THE OTHER SIDE - Pathfinder (2016)
Přílohy
jonas linberg.jpg

kvičko
Příspěvky: 353
Registrován: 22 bře 2013 17:19
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od kvičko »

JONAS LINDBERG & THE OTHER SIDE - Miles From Nowhere (2022)

Každý ďalší Jonasov album je lepší a lepší...
Přílohy
other side.jpg

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host