Co právě poslouchám

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
samoT
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Co právě poslouchám

Příspěvek od samoT »

Steve: A co podle tebe ten deathmetal je? Jídlo, nebo nějaký druh sportu?

A abych nebyl OT: Dimmu Borgir - Enthrone Darkness Triumphant

Obrázek

Steve
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Steve »

To samoT: Promiň, ale tohle hudba určitě není, protože hudba má vzbuzovat kladné, pozitivní emoce a člověku má něco dát, a nějak ho obohatit, naladit ho do příjemna. Proto ji posloucháme. Tenhle tzv. "deathmetal", může v lidech vyvolávat pouze agresi, násilí a negativní emoce. Lidé, co tohle produkují a obšťastňují nás svými výtvory, jako např. Arch Enemy, jsou šílenci a jsou zralí na psychiatra. A stejně tak lidé, co tohle a nic než tohle pořád dokolečka poslouchají a přináší jim to dokonce nějaké uspokojení - a teď se opravdu nechci nikoho dotknout ani nikoho urážet - by se nad sebou měli vážně zamyslet, protože nemohou být po psychické stránce také zcela v pořádku.To je naprosto jasné.

DRVOŠTĚP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

A co diagnoza na mě? Poslouchám punk a underground? Každej at si poslouchá co se mu líbí.A diagnozy raději nechat povolaným...

samoT
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od samoT »

Steve: Sorry, ale tohle jsou kecy. Jezdím na metalové festivaly, kde bývá X desítek tisíc těchto "šílenců" a žádné agresivní chování tam nepozoruji. Naopak tam bývá parádní atmosféra. Zkušenosti s agresivním chováním mám u nagelovaných šampónů, kteří si potřebují leštit své ego na komukoliv. Tak jako sníh nemůže za autonehody, tak i hudba nemůže za agresi, vše je to o lidech.

Na tohle se hodí jedna věta: „Já bych všechny ty internety a počítače zakázala“

sekal

Příspěvek od sekal »

Buddy Rich Live in '78
Obrázek

Pravděpodobně nejlepší dochovaný záznam koncertu B. Riche s jeho Big Bandem z Holandska z r. 1978..*thumbs up* Jednalo se o jednu z nejsilnějších sestav orchestru vč. excelentního saxofonisty S. Marcuse.. Výkon téměř 61-letého B. Riche netřeba komentovat.. Lze jen litovat poměrně krátké stopáže, která činí jen něco málo přes hodinu.. Jazz moc neposlouchám, ale v tomto případě bych "vydržel bez újmy" podstatně déle...

Zilvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zilvar »

samoT píše:Steve: Sorry, ale tohle jsou kecy. Jezdím na metalové festivaly, kde bývá X desítek tisíc těchto "šílenců" a žádné agresivní chování tam nepozoruji. Naopak tam bývá parádní atmosféra.
JJ.rockeři jsou v pohodě

Obrázek

CharlieCh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CharlieCh »

Steve píše:To samoT: Promiň, ale tohle hudba určitě není, protože hudba má vzbuzovat kladné, pozitivní emoce a člověku má něco dát, a nějak ho obohatit, naladit ho do příjemna. Proto ji posloucháme. Tenhle tzv. "deathmetal", může v lidech vyvolávat pouze agresi, násilí a negativní emoce. Lidé, co tohle produkují a obšťastňují nás svými výtvory, jako např. Arch Enemy, jsou šílenci a jsou zralí na psychiatra. A stejně tak lidé, co tohle a nic než tohle pořád dokolečka poslouchají a přináší jim to dokonce nějaké uspokojení - a teď se opravdu nechci nikoho dotknout ani nikoho urážet - by se nad sebou měli vážně zamyslet, protože nemohou být po psychické stránce také zcela v pořádku.To je naprosto jasné.
Steve, já poslouchám rock a metal (ale nejen toto) možná více jak 30 let a zatím nepozoruji, že bych byl agresívní, nebo tak něco, za to z toho, cos napsal ty, mi tak nějak vyplývá, že být to na tobě, tak asi necháš v rámci prevence nejen národního zdraví všechny metloše postřílet, nebo aspoň zavřít do blázince. Podobný postoj, pokud ne nemýlím, zastával Hitler, že?

Ahoj, jdu si pustit nějaký pěkný metal, abych se uklidnil :lol:

jacq
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jacq »

Obrázek
bjork debut
objednal jsem listky na barvy, tak uz se mooooc tesim :)
a hned potom
ŚWIAT WEDŁUG NOHAVICY
Obrázek

Odar

Příspěvek od Odar »

Predtym, ako zacnete krutit hlavou, odporucam vypocut (este lepsie pozriet v HD)
http://www.last.fm/music/Katy+Perry/MTV+Unplugged

samoT
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od samoT »

Sirenia - The Enigma of Life

Obrázek

Davidus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidus »

Keb' Mo' - Keep it simple
Obrázek

Hellboy
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Hellboy »

Steve to, že něčemu nerozumíš a naprosto to nechápeš ještě neznamená, že je to špatné. Taky by mě zajímalo v které knize "pravdy" jsi vyčetl, že hudba je jen to, co přináší "kladné emoce". A když už bys posílal někoho na psychiatrii, možná by stálo za to zamyslet se, jestli tam není zralý i tvůj oblíbenec Ozzy, nebo Sabbati, protože jejich (obzvlášť ranná) tvorba, ve mě teda kladné emoce taky zrovna nevzbuzuje.

Odar

Příspěvek od Odar »

Tiez nechapem, ako niekto moze pocuvat Björk. Ale nikomu ju neberiem *sunglases*

Stano
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Stano »

Odar píše:Predtym, ako zacnete krutit hlavou, odporucam vypocut (este lepsie pozriet v HD)
http://www.last.fm/music/Katy+Perry/MTV+Unplugged
Katy aj ja môžem. Mám rád ženy a nehanbím sa za to :D

Odar

Příspěvek od Odar »

Odpovědět