Dio - Holy Diver

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Steve
Kontaktovat uživatele:

Dio - Holy Diver

Příspěvek od Steve »

Tak jsem si řekl, že si kapánek zavzpomínám na mládí a po dlouhé době opět vložil do gramofonu tenhleten vinyl. Pro Ronnieho jsem měl vždycky slabost, neboť jeho hlas je skutečně nádherný a výjimečný, a je vlastně s podivem, že takový malý muž s dost chabou fyzickou konstitucí může vůbec disponovat takovým "velkým" a silným hlasem. A když majitel takového hlasu toho umí náležitě využít a má k tomu dobrý vkus a výjimečné hudební nadání - neboli talent od pánaboha, pak z toho spojení může vzniknout jenom něco výjimečného. A jak tak tohle album poslouchám, uvědomuji si, že skutečně vyjímečné je, i když je to "jenom" hardrock, nebo heavyrock, chcete-li. Ač je to album první s visačkou DIO, je bezesporu ze všech jeho alb nejlepší. Vkusná hardrocková lahůdka. *thumbs up*
http://www.audio3.cz/goods.asp?gid=468983&galery=1

Paul
Kontaktovat uživatele:

Re: Dio - Holy Diver

Příspěvek od Paul »

Steve-album je výborné.ale....mám to jen na CD a zvukově dost špatné.Poslouchal jsem to i u 2 kolegů a to samé-zvukově špatné. *thumbs down* Nebo jen špatně slyšíme?

Mike
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

To album mám taky muzika výborná ale zvukově na prd. Špatně nahraný,šum a vady v záznamu. Podle mě je to nějákej blbej přepis z analogu. I když se mi zdá že to album je z roku 1983...

Steve
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Steve »

To Mike and Paul: No jo, hoši, to musíte ale poslouchat z vinylu, to je jiné kafe. :lol: Jinak na audio3 je několik verzí, i remasterovaných. Ovšem těžko říct, jestli to hraje.

Odpovědět