Guns N´Roses - Use Your Illusion I a II

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Filip Kolinsky
Kontaktovat uživatele:

Guns N´Roses - Use Your Illusion I a II

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Včera jsem si tuto partu okolo Axla Rose a Slashe po dlouhé době pustil a bylo to pěkně živé nedělní odpoledne. A aby toho nebylo málo, dal jsem si obě alba najednou a krásně mi zapadla do nedokladných prací, které mě doma čekaly.
ObrázekObrázek
Tento projekt, který obsahuje dvě samostatné desky, je asi tím nejlepším, co „Guns“ vyprodukovali. Jejich první deska Appetite for Destruction je parádní nářez, druhou G N' R Lies neznám, ale myslím si, že Use Your Illusion I a II je komplexní, vyvážená nahrávka. Najdou se slabší i silnější skladby, poslech ale vůbec nenudí a vůbec (mě) neotravuje přílišnou agresivitou. Dle mého je velká škoda, že se hudební cesta Axla a Slashe rozpojila, protože oba mi k sobě dobře pasovali. Každopádně Use Your Illusion I a II patří k tomu nejlepšímu z devadesátých let, pochopitelně z vod hard rockových.

Peer
Kontaktovat uživatele:

Re: Guns N´Roses - Use Your Illusion I a II

Příspěvek od Peer »

Vzpomínám na jejich strahovský koncert... Byl to brutus, tolik lidí pohromadě. Hvězdné manýry... nechali nás dlouho čekat na začátek. Ten ječivý zpěv mě tedy moc nebral. Ani to, že se skoro před každou skladbou převlékal. Pokaždé jiné trenky... *thumbs down*
Ovšem co předváděl Slash, to mě vyvážilo ostatní nedostatky. Třeba jeho kytarová plocha, kde hrál úryvky Jimyho Hendrixe, něco z vážné hudby... To bylo fantastické. Takže Slashe bych si rád poslechl i sólově. Axl mě nebere. Nicméně uznávám, že Use Your Illusion není špatná deska...

pygmyowl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pygmyowl »

1992? Předkapely byly ještě zajímavější, že?

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Jo. Vím, že někteří tam jeli vyloženě jen na předkapely.
Jedna byla Soundgarden a ta druhá... nemohu si honem vspomenout.
Ta hlava... ;)

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

No jo...
To asi věkem... :)

Odpovědět