Jana Kirschner

Dnes hraje nebo hrálo ...
587sk
Kontaktovat uživatele:

Jana Kirschner

Příspěvek od 587sk »

Jana Kirschner - Krajina rovina

Práve som dopočúval jej nové CD Krajina rovina, veľmi dobré *thumbs up*

Obrázek

http://kultura.idnes.cz/jana-kirschner- ... 5_hudba_ob

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jana Kirschner

Příspěvek od dadaft »

mám Janu Kirschner velmi rád. mám desku Shine a je to velká pohodovka.

viděl jsem s ní nějaký rozhovor, kde slibovala album ve slovenštině. tohle asi bude ono. musím si to sehnat.

Juris

Příspěvek od Juris »

Škoda, že Jana Kirschner nezpívá jen slovensky, hned bych si ji pořídil komplet. Její anglina k ní nesedí.

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna »

Osobne uprednostnuji Pelikan pred Shine. Nove CD jsem jeste neslysel...je to podobne?

Steve
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Steve »

To Pajuna and Juris: Podle ukázek, co jsem slyšel, je to úplně něco jiného než Pelikán, o Shine ani nemluvím. Shine je zvukově povedená deska, obsahově průměrná a celkem dost nudná. Nejvíc se mi zatím líbí album "Veci, čo sa dejú" s krásnou písní Čiernobiele obrázky . A Janě slovenština vyloženě sluší. :P

jkb4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jkb4 »

Je to výborné album, dlouhé skladby, úplně jiné gradování. Skvělé!

Juris

Příspěvek od Juris »

Steve píše:To Pajuna and Juris: Podle ukázek, co jsem slyšel, je to úplně něco jiného než Pelikán, o Shine ani nemluvím. Shine je zvukově povedená deska, obsahově průměrná a celkem dost nudná. Nejvíc se mi zatím líbí album "Veci, čo sa dejú" s krásnou písní Čiernobiele obrázky . A Janě slovenština vyloženě sluší. :P
Budu si to muset někde poslechnout *sunglases*

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol »

Slovenská "diva" sa hľadá. A nájde sa, až si zase bude hovoriť Jana Kirschnerová a primárne spievať po slovensky. Cesta okolo sveta je fajn, ale doma je doma.
"...som Jana Kirschnerová a čo som, som vďaka Vám..." - to má myšlienku. *thumbs up*

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin »

palipol: ja mám pocit, že po slovensky naspievaný album prišiel kvôli opadajúcemu záujmu. A život v Anglicku (či kde) treba z niečoho financovať. Keď sa čo to predá, potom sa zase začne z angličtinou.

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol »

Kľudne nech robí aj "anglické verzie", ale verné publikum má predovšetkým doma. Biznis sa nemazlí, treba sa pretĺkať, len nie zase za každú cenu. Aby nedopadla ako Meky, ktorému istý angličan kedysi odkázal, že preboha nech spieva po slovensky!! *headbang*

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

tak jsem zatím 2x slyšel písničku Pokoj v duši (teda myslím, že se tak jmenuje). je to slovensky a na hit fajn. moc příjemný a neagresivní pop. myslím, že na desce najdu i věci, které se mi budou líbit hodně.

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol »

Príde mi to skôr ako alternatívny experiment na tému "Pokoj v duši". Buď sa to úplne chytí, alebo to bude úplne prepadák.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

propadák bych Janě nepřál. je to sympaťačka a má krásný hlas. pravda, oproti vcelku propracovaným skladbám na Shine s docela zajímavým zvukem zvláště kytar, mně to příjde trochu plošší a chudší...

Odpovědět