Joe Cocker - Live

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Joe Cocker - Live

Příspěvek od Pajuna »

Vcera jsem sel kolem trafiky a videl jsem DVD Cockera - koncert z Berlina, tak jsem to za 52Kc koupil. Musim rict ze to docela hraje a skladby jako You are so beautiful nebo N´Obliez Jamais po ranu - proc ne, nuti vlezt s partnerkou znova do postele :)
Koncert v Praze pro me byl velkym zazitkem, nenahraditelny a nezamenitelny hlas a projev.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Joe Cocker - Live

Příspěvek od lechos »

ano, sehnal jsem též a celkem ujde to. 17 tit. / cca 87 min. live snímek. a je to pozitivní že cena lisovaného orígoše se pomalu blíží pálence na nějakém lepším dvd-r nosiči light-scribe. dneska (po.25.05.2009) má vyjít Genesis, ne ?

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna »

Nektera z levnych DVD jsou dobra. Nektera se nedaji ale poslouchat, zejmena natocena v davne historii. Vychazi i zajimava CD, ktera mam doma par let, za pakatel. Napr. jsem videl Bartu Illustratosphere za 29,- apod. Predpokladam, ze by to melo byt origos jen v jinem obalu. Nevim, nezkousel jsem porovnat.
Ano, dnes maji vyjit Genesis, zkusim po tom nekde mrknout.
Muzes dat pak vedet, zda se ti to libi, popr. napsat nazor.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

zatím mám v této serii Jimi Hendrix, Status Quo, The DOORS, Rolling Stones, Eric Clapton, á52.-Kč / ks. nejlépe hraje asi Stones

humpf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od humpf »

Hlas starého prudiče praví: když živý Cocker, tak Mad Dogs and Englishmen, nejépe v deluxe verzi. *2thumbsup*

Odpovědět