Mark Knopfler - Golden Heart

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Mark Knopfler - Golden Heart

Příspěvek od Pajuna »

Obrázek

Tak tohle je po mnoho let a jeste stale muj "kun" !Takova odpoledni pohoda. Poslucham vice jina CD, ale po nejake dobe jsem sahl i po nem.

Paul
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Knopfler - Golden Heart

Příspěvek od Paul »

Výborná věc-mám to v HDCD-prostě super.Mám od něj všechny solovky a tato je jedna z nej.I když mě se jeho věci líbí téměř všechny.

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna »

Osobne mam rad Shangri-la, nebo Sailing to Philidelphia, casto navazane na konkretni zazitky s tim spojene ;) , ale od neho muzu vsechno, vcetne filmovych pocinu a celych Dire Straits

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Pajuno,
Mark Knopfler je taky můj kůň. Jeho desky mám rád a to ať solové nebo s Dire Straits. Z jeho sólovek mám velmi rád desku "Wag the dog", což je vlastně hudba k filmu. V Českém překladu se to jmenuje "Vrtěti psem". Skvělá hudba a skvělý film made in Barry Levinson v hlavní roli s vynikajicími Dustin Hoffman a Robert De Niro. Zvuková kvalita na velmi vysoké úrovni, samozřejmě HDCD.
Obrázek
Obrázek

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna »

Ahoj Viktore,
slysel jsem to, videl i film, ale musim se priznat, ze to doma nemam. Mel bych asi doplnit sbirku.
A co treba Last Exit to Brooklin nebo Local Hero - to je takove jine. To mi sustilo jeste na kazetaku.

Nedavno jsem si koupil na Vaclavaku tohle 2LP - to je klasika
Obrázek

Hopp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hopp »

Zdravim fanusikov M.K. + D.S. Vlastnim celu jeho diskografiu na CD (okrem soundtrackov, z tych mam len kompilaciu "Screenplaying") a pokial sa da, tak navstevujem vsetky dostupne koncerty. Zaujimalo by ma, ako sa vam pozdava kvalita nahravok, mne pripadaju jeho solovky v porovnani s erou D.S. mierne prebasovane, tyka sa to hlavne uvodnej Golden Heart a Shangri-la, ktoru mam podobne ako STP v HDCD.
Na druhej strane sa mi paci, ze u vacsiny soloviek je mozne zakupit verziu s DVD, kde clenovia kapely spolu s producentom hovoria o albume a jednotlivych skladbach, ktorych uryvky vytvaraju prijemny podmaz. Je tam vidiet zariadenie studia a atmosferu pri nahravani *thumbs up*

Horuca novinka z jeho oficialnej stranky hovori, ze 14. 9. 2009 vyjde jeho nove CD - "Get Lucky" a nasledne v roku 2010 bude k nemu opat celosvetove turne.
http://www.markknopfler.com/news/news_i ... stID=14611

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna »

Hopp píše:Zaujimalo by ma, ako sa vam pozdava kvalita nahravok, mne pripadaju jeho solovky v porovnani s erou D.S. mierne prebasovane, tyka sa to hlavne uvodnej Golden Heart a Shangri-la, ktoru mam podobne ako STP v HDCD.
.....
Golden Heart mi hraje vice na spodku, to je pravda. Ja mam zase postreh, ze u vetsiny CD Dire Straits musim vytocit volume vice doprava oproti prumeru. Mam verzi s DVD Shangri-la a je to opravdu dobre udelane.
Na nove album MK jsem zvedavy jako na vsechny predchozi.

Hopp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hopp »

Vcera bola zverejnena predna strana noveho soloveho albumu M.K. - GET LUCKY

Obrázek

Odpovědět