Supertramp Japan mini LP

Dnes hraje nebo hrálo ...
Odpovědět
pasul
Kontaktovat uživatele:

Supertramp Japan mini LP

Příspěvek od pasul »

Tak dneska tady mám Supertramp a jejich dvě top alba Crime of the Century a Breakfast in America. Jak jinak než v SHM mini LP provedení. Jediná možnost je již jen ebay a tam to bývá už trochu drahší. Ale ještě to jde. Crime of the Century je naprosto famózní špičkové album. Tam prostě není špatná skladba. A je to výborně nahrané. To se mě hodně líbí. Super. *thumbs up*

Obrázek
Obrázek

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Supertramp Japan mini LP

Příspěvek od MB »

Skusil si porovnat MFSL verzie s tymito japonskymi? Mna zvukova lahodka od MFSL Breakfast in America priviedla k tejto kapele, a dostal som sa k tomu uplne nahodou!

Obrázek

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

No musím říct, že tohleto porovnání by mne taky moc zajímalo. Breakfast je klasika, vůbec by mi nevadilo mít ji od MFSL :D

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Bohužel tohleto na MFSL nemám. A ani se po tom nebudu nijak shánět(No ale uvidíme. Jak to tak poslouchám, tak asi stejně budu muset. Je to masakr. *hura* ) . Ti japonci jsou a do těď vždycky byli lepší. Přijde mě ten Rush Moving Pictures a tam to porovnám a dám vědět.

Ale musím vám teda říct, že z alba Crime of the Century jsem úplně mimo. Pro mě zatím top. Zkuste si poslechnout na progarchives samotnou skladbu Crime of the Century. *thumbs up*

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

pasul píše:Bohužel tohleto na MFSL nemám. A ani se po tom nebudu nijak shánět(No ale uvidíme. Jak to tak poslouchám, tak asi stejně budu muset. Je to masakr. *hura* ) . Ti japonci jsou a do těď vždycky byli lepší. Přijde mě ten Rush Moving Pictures a tam to porovnám a dám vědět.

Ale musím vám teda říct, že z alba Crime of the Century jsem úplně mimo. Pro mě zatím top. Zkuste si poslechnout na progarchives samotnou skladbu Crime of the Century. *thumbs up*

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rowing »

Mám SHM-CD Breakfast in America.
Je to fajn. Supertramp mám rád. *thumbs up*

vitek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vitek »

Supertramp je taky moje krevní skupina a taky se vybavují vzpomínky ranného mládí - sluníčko, voda a ženský...
Obrázek

bohužel foto jen z mobilu

swenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od swenik »

Já tam teď mám to jejich "dvojLP" z Paříže a to je taky paráda. Hlavně ta poslední strana je našlapaná.. *hura*

Odpovědět