hifi stereo expo 9.9. Letnany Praha

Výstavy, vzájemné návštěvy, srazy - aneb domluvme se na zajímavé společenské akci
Odpovědět
DRACK
Kontaktovat uživatele:

hifi stereo expo 9.9. Letnany Praha

Příspěvek od DRACK » 23 srp 2017 02:39

http://www.vinylexpo.cz/ zna to prosim někdo, ma to cenu tam jit ,popripade i jako prodejce?? ,JE TU NEKDO KDO TAM V MINULOSTI BYL????

viz text
Vážení sběratelé a fandové gramofonových desek a audiotechniky, rádi bychom vám nabídli nový prostor pro setkání

Veletrh Vinyl & Stereo Expo má jediný cíl – propojit prodejce s jejich zákazníky a udělat z Prahy vyhledávané místo pro fandy gramofonových desek, CD, audiokazet a dalších hudebních artefaktů. Na veletrhu nebude chybět ani kvalitní audio technika, která společně s hudebními nosiči vytvoří na jednom místě dokonalý prostor pro setkání hudebních fajnšmekrů.

Vinylové desky – nové “černé zlato”.

Jen hipsterská móda nebo vážně míněná příležitost k dobré investici? Vše sbírání o vinylů na semináři v rámci Investor Prague Show, 7. září, hotel International. Registrujte se zdarma, ale pozor, počet míst v sále je omezen! Přímá registrace ZDE.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Re: hifi stereo expo 9.9. Letnany Praha

Příspěvek od Pytel » 10 zář 2017 16:07

Tak jsem se byl podívat v sobotu, docela dost prodejců ( hlavně německy mluvících a ceny v eurech od 4 -- 40). Sem tam jsem něco prohrábnul, sice to co sháním jsem neobjevil. Ale potkal jsem Dastu, Jardu Merhauta a mnoho dalších. Krásný svátek pro milovníky analogu. Sice tam byly i CD, atd.

DRACK
Kontaktovat uživatele:

Re: hifi stereo expo 9.9. Letnany Praha

Příspěvek od DRACK » 17 zář 2017 22:42

ja jsem to jako vždy nezvládnul nic si nachystat ale byl jsem tam hodit voko rano s handlirema , reknu to takto cca 15-20 handliru show, nabídka takovy ten standard nicmene par albums sem tam rano kousnul a 45s golden earrings lonely every day, bohužel bez původního obalu tak to se neda rici ze by to bylo pro mne spatny
zaverem co jsem v tedle zemi za posledních 5 roku videl tak to bylo jedine profesionalne organisovane , dostatek svetla a nemusel se jeden bat ze ho prastej půllitrem hned u v chodu

Odpovědět