Vinyl Party Vol. III v AQ audio studio Brno

Výstavy, vzájemné návštěvy, srazy - aneb domluvme se na zajímavé společenské akci
Odpovědět
Martin_AQ
Příspěvky: 135
Registrován: 12 čer 2008 11:32
Kontaktovat uživatele:

Vinyl Party Vol. III v AQ audio studio Brno

Příspěvek od Martin_AQ »

Zdravím místní příznivce jazzu a analogu.

Dovoluji si Vás pozvat na další, již třetí Vinyl Party, kterou opět pořádáme s JAZZFESTBRNO.
Vinyl party se uskuteční ve středu 30. března od 19:00 v AQ audio studio, Vodova 68, Brno.

Kdekdo se ohání slovem kultovní, ale v případě vydavatelství Blue Note je toto adjektivum naprosto na místě. Blue Note vzniklo v roce 1939, období své největší slávy prožilo v dekádách, kdy hrál prim jazzový styl hard bop a avantgardní tzv. free jazz. Trendy tehdy pod hlavičkou Blue Note vytvářely jazzové osobnosti jako Ornette Coleman, Wayne Shorter či Herbie Hancock. Vydavatelství je úspěšné i dnes, kdy do jeho stáje patří třeba Gregory Porter, Norah Jones, Robert Glasper nebo GoGo Penguin. Blue Note ovšem nejsou jen desky jazzových legend a současných hvězd. Jsou to také fotografie a designy obalů od ikonického fotografa a grafického designéra Reida Milese, jenž vytvořil kolekci, která nemá ve světě produktového designu obdoby.

Třetí vinyl party v showroomu firmy AQ pod patronací festivalu JAZZFESTBRNO tak nabídne příležitost nejen k poslechu vybraných perel z produkce vydavatelství, ale také k prozkoumání patřičně omšelých obalů, jejichž elegance inspiruje grafické designéry po celém světě dodnes.
Dokonalý poslech obstará špičková analogová Hi-Fi sestava, večerem vás provede umělecký ředitel festivalu JAZZFESTBRNO, jazzový kytarista a pedagog Vilém Spilka.

Vstup je zdarma, nicméně vzhledem k omezené kapacitě se prosím v případě zájmu o účast registrujte na e-mailu pokorny@jazzfestbrno.cz.

Odkaz na FCB událost: https://fb.me/e/63cM4jSxn
vedoucí prodejny AQ audio studio, Brno

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host