Výstava Audio, Video, Domáce kino Bratislava 2015

Výstavy, vzájemné návštěvy, srazy - aneb domluvme se na zajímavé společenské akci
Odpovědět
HES
Kontaktovat uživatele:

Výstava Audio, Video, Domáce kino Bratislava 2015

Příspěvek od HES » 29 zář 2015 08:56

Bude opäť v hoteloch Crowne Plaza a Austria Trend Hotel Bratislava,
24. - 25.10.2015.

Viacej informácií http://www.audiovideokino.sk/vystava-au ... lava-2015/

Opäť budú zaujímavé novinky!

Canor
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava Audio, Video, Domáce kino Bratislava 2015

Příspěvek od Canor » 06 říj 2015 16:34

POZVÁNKA CANOR
Na tohtoročnej Bratislavskej výstave sme si pre návštevníkov pripravili prezentáciu špičkových elektrónkových produktov Canor AI 1.10 v zapojení integrovaných monoblokov s reproduktormi Stark Emma. Zdrojom signálu bude buď CD nosič alebo digitálna knižnica v oboch prípadoch prehrávané cez náš CD prehrávač/DA prevodník CD 1.10. Analóg v zastúpení nášho phono predzosilňovača TP306 VR+. viac info: http://www.canor-audio.com

Okrem prezentácie aktuálnych produktov, pripravujeme aj dopredaj skladových zásob našich starších populárnych modelov za akciové ceny. Konkrétne ide o elektrónkové integrované zosilňovače Canor TP101 a Canor TP105 VR. Na výstupe osadené EL34, v prípade modelu TP105 VR aj s možnosťou osadenia KT88. Ako extra doplnok je možné po predchádzajúcej dohode na TP105 VR doinštalovať aj slúchadlový výstup.
Viac informácií priamo na výstave, poprípade emailom alebo správou.
Tešíme sa na vašu návštevu v sále Kiev hotela Crowne Plaza, 24. - 25. októbra 2015.

Akciový cenník CANOR:
TP105 - 1100,- (EL34)
TP105 VR - 1300,- (EL34) / 1400,- (KT88) / slúchadlový výstup +100,-
TP101 - 2400,- (EL34)
Rezervácie a pred-objednávky prosím emailom / poprípade ss.

Obrázek
Obrázek

JirkaB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JirkaB » 25 říj 2015 11:40

Pár fotek z výstavy. Vše se nepodařilo vyfotit, v některých malých místnostech bylo stále narváno, tak alespoň něco na ukázku..

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odar

Příspěvek od Odar » 25 říj 2015 11:55

Vdaka za fotoreport.

JirkaB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JirkaB » 27 říj 2015 00:35

Ještě pár postřehů k fotkám.. vyjádřím se k tomu co mi nejvíce zůstalo v paměti..

Canor a Stark. Hlavně tedy bílé Emmy hrály s Canorem parádně, vydržel jsem na několik ukázek. Překvapily i regály Gustav 3

Dále se mi líbil zvuk repro Legacy s komponenty Moon. Taktéž zvukově velmi dobré, i hezká atmosféra v místnosti, závěsy, nasvícení komponentů a repro..

Kino B&W nová řada 800 s komponenty McIntosh a zvukem dolby Atmos.. čekal jsem od toho víc.. takový ukřičený zvuk podobný jako v Cinemacity..

Stereo sestava B&W 803D s McIntosh, to už bylo lepší jak předešlé kino, ale stále mě to nějak nezaujalo.. Možná jen nesedl hudební žánr, který zrovna hrál, nebo to že to tak řvalo.. Ale jinak se na ty komponenty McIntosh krásně kouká :)

Sonus Faber s Audio Research taky celkem slušné.

Velké hornové repro ve velké prázdné místnosti, zvuk mi připadal jak na koncertě, i dost nahlas, tak doma neposlouchám.. Ale pokud se někomu takový mohutný zvuk líbí a má velkou místnost tak proč ne..

Neostyl, pro mě doposud neznámá značka, ale při daném žánru co hrál se mi to líbilo.

Popular Audio, taky v pohodě příjemný zvuk co neurazí..

Aktivní Grimm Audio hrály hezky, stejně tak i Kii Audio THREE ve vedlejší místnosti.

Zvuk repro Quadral s Advance Acoustic mi moc nesedl.

Dole v salonu AQ jsem měl možnost znovu slyšet zesilovač Canor ovšem tentokrát s repro Triangle.. špatné.. tohle k sobě opravdu nejde.

Mini bedýnky Audience v salonu Inter audio mi přišly takové ukřičené a ostré, zvuk který nevyhledávám..

Dynaudio Consequence UE s tím velkým lampovým zesilovačem hrály taky OK.

Celkem velké repro Mermaid v malé místnosti, mělo to tendenci hučet na basech, ale to bylo určitě tím malým nezatlumeným prostorem.. To by si asi normálně člověk do takové místnosti nepořídil..

To je tak vše.. Celkově se mi výstava líbila.

tramvajator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajator » 28 říj 2015 23:55

Zamiloval jsem se, jmenuje se Emma, ma ladne krivky, vyrabi firma Stark a stoji bohuzel 50 000 Euro :-).
Fakt špičkové repro a spolu s Canorem vynikajici kombinace, sedel sem tam dlouho...

Jinak vyborne Sonusy s Audio Research, Dynaudia drat i bezdrat, Kii, Neo, škoda Grimm Audií v malinké místnosti...
Miss sympatie pro slovenskou firmu Popular - vsechno hezky ve dreve a lampove zesilovace s prijemnym zvukem...
Lidi nebylo moc, dalo se poslouchat, prijemne stravena sobota, libilo se *thumbs up*

Vlasto
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Vlasto » 21 pro 2015 18:09

JirkaB, paradne si to nafotil, fotecky an urovni ...

Odpovědět