DENON DP 300F

Především gramofony, přenosky, raménka, ale i magnetofony atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sany
Příspěvky: 300
Registrován: 28 úno 2009 07:42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

DENON DP 300F

Příspěvek od Sany »

http://denon-hifi.cz/det?id=4&zb=677 Zvažuji koupi tohoto gramofonu pro občasný poslech, s gramofony mám pramalé zkušenosti a to pouze z doby mého mládí před třiceti lety kdy se desky kupovaly na burze za účelem kopírování a pak honem prodat a koupit něco nového :mrgreen: (starší účastníci ví o čem mluvím).No abych to zkrátil zvažuji že bych se pro občasnou radost k vinylům vrátil a pořídil si alespoň pár svých oblíbených LP.Je mi jasné že se nejedná o žáden špičkový stroj ale kupuju jej víceméně na zkoušku, pokud by mě vinyly nadchly šel bych samozřejmě výš a tak se mě jedná o to má li někdo s tímto strojem zkušenosti ať špatné či dobré.Dále mě zaujala firma Pro Ject a tam bych asi směřoval pokud by mě vinyly chytly a já se rozhodl investovat.Tedy otázka zní hodí se DENON DP 300F pro občasný poslech a začátečníka či nikoliv a je to absolutní šunt.Díky za názory.

Uživatelský avatar
lechos
Příspěvky: 5153
Registrován: 09 pro 2008 08:34
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: DENON DP 300F

Příspěvek od lechos »

Bude se hodit, gramofon Denon DP 300F sice neznám ale podle ceny vyšší střední třída, pro občasný poslech i váženější zájem. Ano, výměnná burza hudebnin byl socialistický fenomén, Ostrava u pivovaru, P-7 Holešovice, znám. LP, MC, časopisy, plakáty...později VHS a CD. V obchodech nedostupné tak se improvizovalo. Inu, zakázané ovoce...soudruzi to strávit jaksi nemohli, možná sami tohle poslouchali doma v utajení, to byla doba.

Uživatelský avatar
vintage
Příspěvky: 776
Registrován: 28 bře 2009 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: DENON DP 300F

Příspěvek od vintage »

Podle ceny VS. jak je to zpracovaný je to předražený plastový šunt. Pokud bys měl za ty prachy kupovat nějaký Denon DP z 80. let dostal by ses tak o 10 levelů výš. Pokud chceš nový gramofon, tak běž do Projectu - tuším Debut Carbon Esprit, s vložkou stojí podobný peníze a je to mnohem mnohem kvalitnější gramofon.
http://www.aq.cz/obchod/project-debut-l ... -red-1156/

Uživatelský avatar
Sany
Příspěvky: 300
Registrován: 28 úno 2009 07:42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: DENON DP 300F

Příspěvek od Sany »

Díky za reakce pánové. Pokud bych směřoval zájem na firmu Pro Ject v úvahu by připadaly dva kousky RPM-5,1 http://www.hifiobchod.cz/ProductDetail. ... ductId=377 nebo Pro Ject 2 Xperience Acryl http://www.luxusni-elektronika.cz/poloz ... acryl.html rozdíly ve zvuku tam podle mě velké nebudou a tak zřejmě rozhodne desing. No alespoň mám nad čím uvažovat.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host