Rádio ještě neumřelo!

Především gramofony, přenosky, raménka, ale i magnetofony atd.
Odpovědět
korys
Kontaktovat uživatele:

Rádio ještě neumřelo!

Příspěvek od korys »

Hurá :!: Tak se mi dnes konečně podařilo naladit na frekvenci 102.7 rádio ,,Hey" bez výrazného zdeformování sterea a mohu se opět těšit z občasných výletů s panem ,,105kilo"!
Možná jsem objevil už stokrát dříve objevené,ale mne strašně dřív sralo,že jediná skoroposlouchatelná komerční,ale rocková stanička měla u mne hrozný a zdeformovaný signál,takže jsem ji už skoro ani nezapínal.Věnoval jsem svou pozornost především Vltavě a PL3 a Katowicím.Tak mám z toho docela radost :P Zase si mohu při nenáročném poslechu vychutnat nějaké ty staré pecky z říznějšího soudku a neznervozní mě to,že celá kapela byla schována za levou bednou a pravý kanál měl skoro dovolenou :mrgreen: .Aby si někdo nemyslel,že nemám vpořádku balanc,tak upřesňuji,že ostatní poslouchané stanice byly ok.hraju na direct :mrgreen:

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio ještě neumřelo!

Příspěvek od Mark Levinson »

A kde to chytáš? Radio Hey má v Ostravě frekvenci 94.6, ne?
Jinak je to taky má oblíbená stanice, tedy tuner nemám, ale v autě nehraje nic jiného.

silvan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silvan »

No jo, ale Hey už taky není co bývalo:-)

K tématu z jiného soudku:
čím, jak nahrát z tuneru (H/K TU 970) některé záznamy v určitém čase...jde mi o D-dur který nestíhám sledovat a velmi často mi něco unikne. Omlouvám se za blbou otázku, ale současné "nahrávače" vůbec nesleduji.

korys
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od korys »

Mark Levinson
No to je právě tá má objevená Amerika-je to havířovská frekvence.Když jsem měl ostravský vysílač,nedalo se to z uvedených důvodů poslouchat :mrgreen:

Silvan
o tom záznamu špekuluji taky,ale zatím mě nenapadá nic extra než pokus s nějakým DVDrekordérem s timerem,HDD a DVBT.Ale co z toho poleze za zvuk?Ono totiž dnes nějak nahrávače na muziku moc nejsou.A pak ještě zkusit HTPC.

Odpovědět